Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adran_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adran_

  1. Adran_ odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cześć. Mam sprawę. Jest ktoś może z województwa łódzkiego dokładnie powiat piotrkowski?
  2. Adran_ odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siemka. Panowie jest jakaś możliwość zeby namierzyć swoje stare auto i nowego właściciela?
  3. Siemka. Potrzebuję porady. Chciałbym wrócić do swojej B7 ale nowy właściciel sprzedał ją dalej a nie chce powiedzieć komu i gdzie co też rozumiem ale jest może jakiś sposób żeby ją znaleźć? Dane samochodu nadal mam.
  4. Miałem w swojej 100 i polecam
  5. Ja też walczę z papierami?
  6. Narazie to coś niskobudżetowego bo budowa domu na wiosnę ?. Ale myślę że kiedyś wrócę do audi.
  7. Auto sprzedane. Temat do zamknięcia.
  8. Witam. Potrzebuję sprawdzić te 2 numery VIN dla kolegi który szuka auta WAUZZZ8K99A148448 ORAZ WAUZZZ8E57A097232. Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam
  9. Auto na sprzedaż.
  10. Fajny modzik ? sam takiego szukam ale ciężko trafić w tym materiale.
  11. Tak
  12. @Gremlin0209 mój stary przerobiony. Pokrętło z a3 8p lift a ikonki z oringiem z a8 d3. Wszystko pasuje p&p
  13. Małe dodatki ?
  14. Dzięki. Popielniczka i tak służy tylko za ozdobę to w końcu na coś się przydała ?
  15. @kamil-vag ładowarka dla córki jak ogląda bajki?
  16. Witam po długiej przerwie. Autko jeździ bez większych problemów. Ostatnio coś tam wpadło a kilka innych rzeczy czeka jeszcze na założenie. Ravenol, gniazdo usb, lotka s-line
  17. Jak chcesz kupić żarniki to pisz do @H4mm3R. Ja od niego brałem i jestem zadowolony.
  18. @the_naturat_com tak to wygląda na zwykłym VID_20191030_140745_640x360.mp4
  19. Adran_ odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Siemka. Z czego te nakładki
  20. Ostatnio założyłem do przodu stabilizator z rs' a z tyłu z ski i czuć różnicę. Sztywno i lepiej trzyma się drogi. Naprawdę warto. Wcześniej założone te z zawiasu 1be
  21. Też jestem ostatnio po wymianie górnych poduch i talerzyków z b5 i czuć że siadło bo już parę razy przytarłem tam gdzie zawsze przechodził bez problemu
  22. Fajna furka. Powodzenia w dalszych modach. Te listwy na drzwiach to są z s4 bo tak sporo odstają?
  23. Te czasy do juz dawno minęły ? powodzenia w modzeniu
  24. Jak coś będzie potrzeba to pomogę tyle na ile będę wiedział z tego co sam robiłem przy swoim. Jednak nie mam aż tak dużej wiedzy jak ty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.