Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 BRD by Adran_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym  przedstawić wam  moje a4 b7.Rok produkcji 2007. Silnik 2.0 tdi brd 170km.Kod lakieru LZ9X      Zawieszenie 1be. Bixenon.Drl.CLH. Czujniki parkowania tył.Wyposażenie:                           Kierownica trójramienna z multifunkcją.Rns-e.Fotele kubełkowe sport.Kolorowy FIS. 2 szyby w prądzie tył korbotronic. BOSE.Czarny sufit.Tempomat. Grzane stołki.                                                20190422_123343-734x1305.jpg20190422_123400-734x1305.jpg20190422_123408-734x1305.jpg20190422_123315-734x1305.jpg20190423_183010-734x1305.jpg20190423_183019-734x1305.jpg20190423_183058-734x1305.jpg20190423_183105-734x1305.jpg                                                              Lista modyfikacji pojawi się w najbliższym czasie.

Edytowane przez Adran_

Opublikowano

Ładna sztuka chociaż z tego co widzę to poprzedni właściciel dużo chyba sam modził.

Powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Ten wygląd to moja praca. Mam już ją ponad rok ale nie było nigdy czasu żeby założyć temat. Zdjęć jak wyglądała po zakupie juz niestety nie mam. Dzięki za miłe słowa .

Opublikowano
  • Autor

Najpierw zacząłem od drobnych rzeczy : diody ambiente, podswietlenie kubka i wizytownika, polskie menu do rns-e(mapy z polskim lektorem od wczoraj ) podziękowania dla kolegi @kamil-vag 20190425_053607-459x816.jpg20190425_053600-459x816.jpg20190425_053724-459x816.jpg

Opublikowano

Witam;)

lusterka malował Kolega? czy to nakładki od srebrnych lusterek?

pozdro;)

Opublikowano

Fajny avancik:oklasky:

Powodzenia w modach i bezawaryjności:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag dużo roboty żeby odblokować sdsa @Misieqq7 juz kupiłem z takimi @Adam87 dzięki 

Opublikowano

Fajna sztuka, modz modz a będzie konkret! Dobra baza już jest.

Co to za końcówki wydeszków są? :whistling:

 

Opublikowano
  • Autor

@Dandusiek ultery 100 @kamil-vag pytanie 

Opublikowano

Jak nie masz BT to dołożenie do rnse mikrofonu, hack softem, kodowanie i działa :) wejdź w mój temat w podpisie, ostatnich kilka stron znajdziesz i schemat i soft... 

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag mam bt a mikrofon to ten co jest w lampce podsufitki? Popatrzę i spróbuje to kiedyś ogarnąć jak będzie czas bo teraz córka mi się urodziła i nie ma za wiele czasu . A ile jeszcze części leży w pudełku i czeka na założenie to już nie mówię ?

Opublikowano
  • Autor

Kolejne wykonane mody: żarówki 7500K w halogenach, ledy do wnętrza, podswietlenie przestrzeni nóg, lampki w drzwi, podswietlenie dekorów  ( narazie tylko tyl przód czeka na założenie ), podswietlenie lusterek, ledy do oswietlenia tablicy rejestracyjnej  20190425_211557-459x816.jpg20190425_211534-459x816.jpg20190425_211344-459x816.jpg20190425_211419-459x816.jpg20190425_211401-459x816.jpg20190102_164235-459x816.jpg20190425_211629-459x816.jpg20190425_211719-459x816.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kilka: dokładka cupra, ultery 100, listwy s4, kierownica z b820190426_053153-459x816.jpga4 b7.jpg20190426_053126-459x816.jpg20190426_053254-459x816.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pewien czas temu wpadła także mata do bagażnika i zostały założone podgrzewane spryskiwacze mgielkowe z ali ( nie mam zdjęcia ale działają całkiem dobrze )20190426_053222-459x816.jpg

Opublikowano

Dobrze działasz :)

Lusterka jakoś mocno świecą na ziemię czy słabo? Foto mało wyraźne. Zastanawiam się nad nimi. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MarcinL napisał:

Dobrze działasz :)

Lusterka jakoś mocno świecą na ziemię czy słabo? Foto mało wyraźne. Zastanawiam się nad nimi. 

Powiedziałbym ze tak sobie ale fajnie to wygląda z daleka. Jak dla mnie to warto zakładać 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze krótka lista rzeczy które czekają na założenie: wycieraczka z q5, siłowniki do automatycznego otwierania klapy bagażnika, gałka zmiany biegów z b8, doświetlanie zakrętów, kamera cofania, ściszenie radia po wbiciu wstecznego i chyba narazie tyle?

Opublikowano

Pomaluj jeszcze lampy na czarno i przód będzie fajny. Można też dekory w środku na piano black. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.