Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 BRD by Adran_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

@Adran_ 44 zł za sztukę?

Opublikowano
  • Autor

@the_naturat_com tak za sztukę 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doświetlanie zakrętów założone chociaż nie obyło się bez problemów ale dzięki pomocy kolegi @kaju udało się.  W między czasie wyczyściłem ekran rnsa ( godzinka roboty i wygląda jak nowy).  Dotarły także stabilizatory z rs4 i s4 - juz się malują?20190730_071002-1305x734.jpg

Opublikowano

Ogarnięte? 

Opublikowano
  • Autor

@kajuplus który miał iść na cewkę przekaźnika się rozpial ze złączki i dlatego doświetlanie zakrętów i podswietlenie lusterek źle działało. Jeszcze raz dzięki za pomoc. 

Opublikowano

:)

Opublikowano

Doświetlanie zakrętów działa po CAN? Czyta kąt skrętu kierownicy? Rozumiem, że do tego MCE musi być w wersji high? 

Opublikowano

W B7 nie ma problemu, tylko w B6 u jednych działa u innych nie (niestety). 

Działa po CAN, po kierunkach, kącie kierownicy... Jak sobie skonfigurujesz ;)

MCE lepiej jak high, bo rozdzielone halogeny i łatwiejszy montaż... 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak jak @kamil-vag napisał. ?

Opublikowano

Kurczę, trzebaby o tym pomyśleć - tyle, że u mnie MCE w wersji LOW ?

 

Opublikowano
  • Autor

Jak masz MCE low to chyba trzeba ciągnąć przewody do halogenow ale dokładnie Ci nie powiem.  Ogólnie polecam fajny bajer?

Opublikowano
17 minut temu, Adran_ napisał:

Jak masz MCE low to chyba trzeba ciągnąć przewody do halogenow ale dokładnie Ci nie powiem.  Ogólnie polecam fajny bajer?

A tam Pierdzielisz głupoty :decayed: wszystko w kabinie jest. Przejście w b7 low na high to max godzinka roboty :) dla mnie ofkors :grin: zapraszam ;)

Opublikowano
  • Autor

Wydawało mi się ze ktoś kiedyś pisał że jak zakładał doświetlanie zakrętów a miał MCE w wersji low to ciągnął przewody z modułu doświetlania zakrętów do halogenow ale może źle przeczytałem. Ale skoro @kaju twierdzi że to szybka robota to nie ma się co zastanawiać tylko umawiać się i robić bo lepiej mieć high niż low?

Opublikowano
4 godziny temu, kaju napisał:

A tam Pierdzielisz głupoty :decayed: wszystko w kabinie jest. Przejście w b7 low na high to max godzinka roboty :) dla mnie ofkors :grin: zapraszam ;)

Dobrze, że dodałeś, że dla Ciebie - bo już miałem pisać, że Ci zegarek oszukuje. No to Karolu trzeba zrobić listę ciekawych modów no i części do skompletowania i może jeszcze tego lata ewentualnie na jesieni Ciebie odwiedzę ?

Opublikowano

Zapisy mam otwarte póki co, ale lada moment ruszam z działalnością i młodszymi rocznikami na aktualizację/mapy/PL i montaże też, także planować, zbierać graty i dawać znać ;)

Opublikowano
  • Autor

@tasiel ja nie miałem jakoś mocno porysowanego ekranu tylko było widać już w rogach takie białe ślady w sumie to na całym ekranie tak jak by była taka ramka dookoła ale udało się jej pozbyć. 

Opublikowano
3 godziny temu, tasiel napisał:

U mnie jest jakby zdrapana pierwsza warstwa i zastanawiam się czy da się to jakoś całościowo wyrównać 

Da się, kup pastę displex polish classic i bez problemu zrobisz jak nowy, do tego dokup sobie folie na ekran żeby zabezpieczyć na przyszłość... 

Opublikowano
  • Autor

Używałem tej samej pasty co @kamil-vag pisze 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie. Jakoś ostatnio nie było za wiele czasu żeby coś podziałać ale coś tam wpadło na pokład trochę gratów czeka na montaż i też nie obyło się bez przygód ale wszystko po kolei. A więc tak:          Zostawiłem auto na parkingu wracam za 30 minut a tu niemiła niespodzianka. Ktoś przypie... I spier....                          IMG_20190926_132706-1664x1248.jpg

IMG_20190926_132641-1248x1664.jpg

IMG_20190926_132638-1248x1664.jpg

Nie czekając na kolejną  przygodę kupiłem taką kamerkę IMG_20191109_180317-1248x1664.jpg W między czasie przyszło trochę części : stabilizatory z malowania IMG_20191109_175518-1248x1664.jpg Mieszek i nakładka na ręcznyIMG_20191109_173215-1664x1248.jpg Nowe żarniki do ksenonówIMG_20191110_194034-1248x1664.jpg Trochę elementów zawieszeniaIMG_20191109_175107-1248x1664.jpg Na koniec zagościła kamera cofania 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.