Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 BRD by Adran_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ku...rza stópka ... Szkoda lakieru. Będzie robione?

No sporo tych elementach zawieszenia - takie luzy były? 

Opublikowano

Przykra sprawa, ale może na poszyciu da się spolerować? I tylko listwy umalowac? 

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag @lewiatan1989 temat już ogarnięty. Co się dało to zostało spolerowane a listwy trzeba było pomalować na nowo. Szkoda trochę kasy bo 300 zł poszło ale najbardziej nerwów. Jeśli chodzi o zawieszenie to mechanik coś wspominał że tuleje już mają jakieś luzy więc stwierdziłem że lepiej od razu wszystko zmienić bo mam zamiar jeszcze długo pojeździć 

Opublikowano
  • Autor

Panowie rozglądam się też za lotką na klapę i zastanawiam się czy kupić ori s-line czy z maxton bo teraz tak trochę goło?

Opublikowano

Powiedz mi kolego co za kamerke cofania wsadziłeś do audiczki??

Bebeszyłeś cały środek, żeby ją puścić?

Opublikowano

Musiałeś jakiś moduł do kamery czy w radio się po prostu wpina? Mi potrzebne rns-e jedynie dla kamery i auxa, to chyba bez sensu leda brać.

Opublikowano
  • Autor

@Gremlin0209 @MarcinL kamerka z ali 

Do niej jest potrzebny moduł od kolegi woszu. Do podpięcia trochę kabli przy mce i rnse więc trzeba zdjąć osłonę pod kierownicą schowek i progami do tyłu i przez przelotke do klapy. No i kodowanie. Tutaj opis jak to zrobić 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and...

Mi tylko nie pokrywaly się otwory w blendzie i kamerze więc zrobiłem małą dziurkę w mocowania kamery i gotowe.

I trzeba pamiętać przed zakupem że nie wszystkie rnse w wersji Led obsługują tą kamerkę. 

Opublikowano

Jak sprawdzić które? ? Bo akurat mam LEDa .

Opublikowano

Dzięki wielkie ? 

Będzie mod możliwe na cieplejsze dni ?

Opublikowano
  • Autor

@Gremlin0209Spoko?

Opublikowano
12 godzin temu, Adran_ napisał:

Czyli w zwykłym potrzebny jest dodatkowy moduł do kamery, a w ledowym już jest na to wejście? 

Opublikowano
  • Autor

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

Opublikowano
51 minut temu, Adran_ napisał:

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

Aha. To raczej wezmę zwykłego skoro tak jest. Mi potrzebne tylko pod kamerę i wejście aux. 

Opublikowano
  • Autor

@MarcinL możesz ledowego jak chcesz tylko taki co będzie Ci działał. ?

Opublikowano
19 minut temu, Adran_ napisał:

@MarcinL możesz ledowego jak chcesz tylko taki co będzie Ci działał. ?

Bez sensu dopłacać 1000zl jak i tak trzeba moduł pod kamere. 

Opublikowano
3 godziny temu, Adran_ napisał:

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

I to jeszcze nie na 100%..

Ja mam leda z numerem ...193A a i tak nie działa mi kamerka (jeszcze:evil: )

1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Bez sensu dopłacać 1000zl jak i tak trzeba moduł pod kamere. 

No niby tak ale widać różnice na tym a na tym..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne graty wpadają ?IMG_20191120_154532-729x547.jpgIMG_20191121_125028-1248x1664.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie. Autko jeździ bez większych problemów. Ostatnio coś tam wpadło a kilka innych rzeczy czeka jeszcze na założenie. IMG_20200626_203807_copy_1560x2080_copy_249x332.jpgIMG_20200712_162947_copy_1560x2080_copy_624x832_copy_249x332.jpgIMG_20200712_162933_copy_1560x2080_copy_624x832_copy_249x332.jpg       Ravenol, gniazdo usb, lotka s-line 

Opublikowano

Z lotką od razu inny tył :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.