Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 BRD by Adran_


Adran_

Rekomendowane odpowiedzi

Przykra sprawa, ale może na poszyciu da się spolerować? I tylko listwy umalowac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag @lewiatan1989 temat już ogarnięty. Co się dało to zostało spolerowane a listwy trzeba było pomalować na nowo. Szkoda trochę kasy bo 300 zł poszło ale najbardziej nerwów. Jeśli chodzi o zawieszenie to mechanik coś wspominał że tuleje już mają jakieś luzy więc stwierdziłem że lepiej od razu wszystko zmienić bo mam zamiar jeszcze długo pojeździć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się też za lotką na klapę i zastanawiam się czy kupić ori s-line czy z maxton bo teraz tak trochę goło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego co za kamerke cofania wsadziłeś do audiczki??

Bebeszyłeś cały środek, żeby ją puścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś jakiś moduł do kamery czy w radio się po prostu wpina? Mi potrzebne rns-e jedynie dla kamery i auxa, to chyba bez sensu leda brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gremlin0209 @MarcinL kamerka z ali 

Do niej jest potrzebny moduł od kolegi woszu. Do podpięcia trochę kabli przy mce i rnse więc trzeba zdjąć osłonę pod kierownicą schowek i progami do tyłu i przez przelotke do klapy. No i kodowanie. Tutaj opis jak to zrobić 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and...

Mi tylko nie pokrywaly się otwory w blendzie i kamerze więc zrobiłem małą dziurkę w mocowania kamery i gotowe.

I trzeba pamiętać przed zakupem że nie wszystkie rnse w wersji Led obsługują tą kamerkę. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adran_ napisał:

Czyli w zwykłym potrzebny jest dodatkowy moduł do kamery, a w ledowym już jest na to wejście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Adran_ napisał:

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

Aha. To raczej wezmę zwykłego skoro tak jest. Mi potrzebne tylko pod kamerę i wejście aux. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adran_ napisał:

@MarcinL możesz ledowego jak chcesz tylko taki co będzie Ci działał. ?

Bez sensu dopłacać 1000zl jak i tak trzeba moduł pod kamere. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adran_ napisał:

@MarcinL każdy potrzebuje moduł przy tej kamerze tylko jak masz zwykłego rnsa to na 100 procent będzie Ci działało a jak ledowego to juz nie koniecznie, zależy jaka wersja ledowego

I to jeszcze nie na 100%..

Ja mam leda z numerem ...193A a i tak nie działa mi kamerka (jeszcze:evil: )

1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Bez sensu dopłacać 1000zl jak i tak trzeba moduł pod kamere. 

No niby tak ale widać różnice na tym a na tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Autko jeździ bez większych problemów. Ostatnio coś tam wpadło a kilka innych rzeczy czeka jeszcze na założenie. IMG_20200626_203807_copy_1560x2080_copy_249x332.jpgIMG_20200712_162947_copy_1560x2080_copy_624x832_copy_249x332.jpgIMG_20200712_162933_copy_1560x2080_copy_624x832_copy_249x332.jpg       Ravenol, gniazdo usb, lotka s-line 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...