Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 BRD by Adran_


Adran_

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Adran_ napisał:

Jeszcze krótka lista rzeczy które czekają na założenie: wycieraczka z q5, siłowniki do automatycznego otwierania klapy bagażnika, gałka zmiany biegów z b8, doświetlanie zakrętów, kamera cofania, ściszenie radia po wbiciu wstecznego i chyba narazie tyle?

Mody cały czas lecą... pięknie:oklasky:

A co trzeba mieć do tego żeby radio się wyciszało po wrzuceniu wstecznego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcinL lampy są w planach co do dekorów to raczej zostaną takie bo wyglądają całkiem fajnie chyba że coś mi się odmieni  @Adam87 co do wyciszenia to realizowane jest ono na przekaźniku ale jeśli chcesz dokładnie wiedzieć  jak to dziala to napisz do kolegi @kaju bo to od niego kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podać masę po wbiciu wstecznego/lub z guzika pdc (zależy jak kto chce) do radia i to cała filozofia :) przekaźnik potrzebny do odwrócenia sygnału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam87 napisał:

A co trzeba mieć do tego żeby radio się wyciszało po wrzuceniu wstecznego???

Adam ja niedawno u siebie zrobiłem, prosta sprawa. Przekaźnik z diodą jako zabezpieczenie na przepięcie, do tego sygnał wstecznego jako plus i stała masa do cewki i do przekazania dalej na radio. Czyli cewką przekaźnika steruje plus z wstecznego a sygnałem wykonawczym jest masa na radio. 

@Adran_ czy mam dobre wrażenie, że obserwujesz mój temat pod względem modów haha, bo praktycznie te same... 

@MarcinL jak fabryczne blendy z C6 to to słabo świeci... Będę chyba modził żeby tam coś lepszego wsadzić, bo niestety diody starego typu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag śledzę bo u Ciebie zawsze coś ciekawego się pojawi a działać coś trzeba przy autko bo daje to dużo frajdy jak wpadnie coś nowego na pokład ?. A i  od każdego coś zawsze fajnego można podpatrzec. Działać Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

 

@MarcinL jak fabryczne blendy z C6 to to słabo świeci... Będę chyba modził żeby tam coś lepszego wsadzić, bo niestety diody starego typu... 

To czekam na poradnik :) bo chciałbym skladane razem z oświetleniem założyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad diodą 1W zimną, tylko, że trzeba pewnie rezystor dobrać jakiś większy pod 12V, coś koło 20 Ohm i 5W więc pod mój moduł już nie styknie bo mam zapasu 5W na te blendy... 

Więc musiałbym dać diodę taką 0.5W i zobaczyć czy to będzie mocniej świecić od ori blend... 

 

500_500_productGfx_3708d5a11554e0b8048d3

 

3 godziny temu, Adran_ napisał:

@kamil-vag śledzę bo u Ciebie zawsze coś ciekawego się pojawi

Cieszy mnie ten fakt ;) tym bardziej, że staram się prowadzić tak temat, by każdy coś tam podłapał, zrozumiał... 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury i szybkiego rezanka :D
 

W dniu 25.04.2019 o 10:21, kamil-vag napisał:

Niech mapki służą ;)

To teraz rezaj BT i odblokuję SDS'a. 

Oświećcie mnie proszę. Co to jest sds? :D BT u siebie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speach Dialoge System = Kontrola Głosowa, czyli sterowanie funkcjami RNS-E za pomocą komend głosowych, po angielsku/niemiecku... 

Tu masz filmik jak to działa: https://youtu.be/LIUZmnLQtDM

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag dzięki :hi:Właśnie u mnie opcja sterowania głosem nie działa. Poszukam jak to uruchomić
@Adran_ jeżeli to pytanie, to tak, wyjąłem go bez szwanku :D niby prosta czynność, ale wiele osób pisało o wypychaniu dodatkowo radia, bo wyjmaki nie dawały rady. Ja kupiłem polecone za 5zł i poszło jak złoto :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sds musi być soft i przepięty mikrofon z bt do radia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaju napisał:

Sds musi być soft i przepięty mikrofon z bt do radia ;)

@jolley wejdź w mój temat z podpisu i tam na ostatnich kilku stronach wrzuciłem schemat, softy itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 20:57, Adran_ napisał:

Napewno wygodne:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie działo się nic w temacie zawsze było coś ważniejszego ale w końcu była chwila czasu na dokończenie podswietlenia dekorów  ( było tylko z tyłu )20190627_213212-1305x734.jpg wpadły też żarówki led do drl bez błędów kupione z ali20190705_071156-1305x734.jpg zostało również złożone zamówienie u kolegi @biggman na nowy mieszek i nakładkę ręcznego. Są też talerzyki z b520190705_115558-734x1305.jpg ale muszą poczekać do października jak będzie zmiana całego zawieszenia ( na lemfa) a wraz z nimi stabilizator z rs4 do przodu i z s4 do tyłu które już jadą. W międzyczasie założę doświetlanie zakrętów - w trakcie20190705_122607-734x1305.jpg20190705_122631-734x1305.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 15:39, Adran_ napisał:

 wpadły też żarówki led do drl bez błędów kupione z ali20190705_071156-1305x734.jpg

Co to za żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...