Treść opublikowana przez the_naturat_com
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Jak coś mam sprawdzone ledy. Sam też brałem z polecenia. Poprzednich używałem ponad 2 lata, wymieniłem tylko dlatego, że na prawej przegniła śrubka i zgubiłem lampkę. W grudniu kupiłem nowy komplet i działa nienagannie jak poprzednie. https://allegro.pl/oferta/lampki-led-podswietlenie-tablicy-rejestracyjnej-do-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-17311632957
-
Jakie żarówki LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7?
Pisałem na messenger i SMS. Kontakt się urwał 17 września, miał mi dać znać czy ma żarówki na stanie i cisza..
-
Jakie żarówki LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7?
Witam. Promotor Light Devices zakończył działalność?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Odbywają się jeszcze spoty w Lublinie?
-
Rozbudowanie możliwości RNS-E w Audi A4 B6 i B7 przez fanowskie oprogramowanie
Witam. Ktoś korzysta z tego oprogramowania do RNS-E?
-
Mocowanie filtra powietrza BFB w Audi A4 B7 1.8T BFB
Podłączam się pod pytanie. Nie mam w ogóle mocowania filtra. W nadkolu po prostu jest otwór. Czy element 8E0129557A to wszystko czego potrzeba, czy należy w nadkole włożyć coś jeszcze?
-
[B7 BRD] Wymiana wiązki el. pompowtryskiwczy
Witam. Odgrzebuję stary temat, ale dla mnie właśnie stał się aktualny. Pod koniec kwietnia na 3 cylindrze zaczął wyskakiwać błąd P1266 i P1267. Oczywiście jazda na 3 cylindrach. Mechanik dał pompki do sprawdzenia i wymienił świece (i tak były już do wymiany). Pompowtryskiwacze były w miarę dobrym stanie, wymiana uszczelnień i tłoczka. Po zmontowaniu jeszcze raz wyskoczył błąd, ale zamienił pompkę 3 z 2 cylindrem i 3 tygodnie spokoju. Dziś ponownie 3 cylinder, błędy P1266 i P1267. Noszę się z zamiarem samodzielnej wymiany listwy zasilającej pompowtryskiwaczy, nie mogę czekać tygodnia bez samochodu. Poproszę o jakieś komentarze, uwagi, pomysły..
-
Pukanie prawy przod
Stuka zawsze, czy tylko na większych dołkach i "hopkach" drogowych?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam. Posiadam RNS-E z fabryczną instalacją BT i zmieniarką. Co polecacie kupić, by strumieniować muzykę po BT do radia?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Wiesz jak poprawić człowiekowi humor. Wszystko jest w tym wątku. Czekam na wezwanie do sądu oszuście.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Brałeś coś? Od 2 lat obiecujesz gruszki na wierzbie. Nigdy nie chciałem żadnego schematu, bo nie wiedział bym co z nic zrobić. Po co wciskasz mi jakieś wały skoro wszystko jest w tym temacie plus PW? Chciałem natomiast byś przerobił mi odpłatnie mój moduł. Tak jak koledzy piszą jak dochodzi do porozumienia i masz już zacząć działać kontakt się urywa i milkniesz. Tyle zrobiłeś tych modułów? Gdzie są ich właściciele? Zmienili planetę i nie mogą odpisać, czy może Ci się przyśniło? Dlaczego nikt nie potwierdza Twoich słów? Coraz bardziej brniesz w swoje brednie. A ja po prostu nie daruję komuś kto przez 2 lata robi ze mnie wała. Oszust jesteś i tyle!
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
A kiedy zaprzestał? Brak postów na forum nie oznacza braku aktywności. Po prostu brak pomysłów jak wybrnąć z sytuacji i się wykręcić z tego. Loguje się i przegląda forum regularnie, nawet dosyć często. To sprawdzasz? Nie ma wątpliwości, że zostaliśmy wszyscy oszukani. Nie ma i nie było owego "MOD'a". Dobrze, że nie wysłałem modułu, bo ja to bym po swój pojechał osobiście!
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Tyle modułów zrobionych i żaden się nie pochwalił? Nikt? Przecież były pretensje i narzekanie. I nikt o tym nie napisał? Dorosły człowiek, a sypie wałki jak małolat. To się nawet kupy nie trzyma..
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
@ElectricShock nie wiem w czym problem. Piszesz ile to kosztuje, przyjeżdżam osobiście i montujemy. Miałem wysyłać swój moduł i zamilkłeś. Napisz mi zatem w czym tak naprawdę tkwi problem? Jak na razie tylko olewanie i wykręty tu widać.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ja rozumiem, że ktoś nie ma czasu lub/i zdrowia, ale nie robi się z "twarzy siedziska". Nawet głupie odwal się jest lepsze od ignorowania. Poza tym nikt nie chciał tu nic za darmo. Jestem gotów zapłacić za taką modyfikację, ale niestety raczej tylko pomarzyć można..
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
@ElectricShock witaj. Odpowiedz tak szczerze. Nie ma szans, byś kiedykolwiek skończył projekt? Jeżeli nie to mógłbyś chociaż podsunąć jakiekolwiek rozwiązanie doraźne? Cokolwiek?
-
Woda z tyłu za kierowcą
Podczas codziennej eksploatacji.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Wymontowałem fotel pasażera, tylną kanapę oraz plastiki i podniosłem prawą stronę podłogi. Tydzień nagrzewania i suszenia plus pochłaniacze wilgoci. Wysuszone i nie ma nieprzyjemnych zapachów.
-
Woda z tyłu za kierowcą
-
Woda z tyłu za kierowcą
To jest autodetailing i myjnia ręczna. Robią takie rzeczy. Powiedział, że jeżeli to A4 B7 to wymiana, nie suszą.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Tam właśnie policzyli 500 zł. Wyjęcie całego wnętrza i wymianę podłogi na to co kupię.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Brak takiej możliwości. Sam tego nie zrobię, brak czasu i nie mam gdzie. Mam opcję płatną. Kupno nowej podłogi z używki plus demontaż/montaż w "serwisie". Koszt 250 zł plus 500 zł. Dlatego szukam na forum jakiejś nadziei, alternatywy.
-
Woda z tyłu za kierowcą
@Langista źródło jest namierzone i zabezpieczone. Pozostaje tylko kwestia wysuszenia wnętrza. Wodę spuściłem ile się dało, reszta doschnie. Pytanie tylko co z wysuszeniem elementu zwanego podłogą/wykładziną. Tylko on jest jeszcze mokry i raczej bez demontażu nieprędko wyschnie. Wody było naprawdę dużo. Z tyłu ponad gumowy dywanik, z przodu lustro wody minimalnie poniżej dywanika. Moduł BT głęboko zanurzony, o dziwo udało mi się do uratować. Teraz tylko wysuszenie tego tak , by nie śmierdziało.
-
Woda z tyłu za kierowcą
To żółte co jest pod wykładziną dookoła modułu BT jest miękkie i po ściśnięciu sporo wody leci.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Witam. Miałem wodę po prawej stronie. Zlałem tyle ile się dało, ale wiadomo, podłoga cała mokra. W tej gąbce są litry wody. Pytanie czy muszę wymieniać wykładzinę, czy da radę to wysuszyć?