-
Napinacz i łańcuch rozrządu Audi A4 B7 1.8T BFB
Wyłączenie zmiennych faz to jakas trudność? Vcdsa mam.Samochod po tym chodzi dobrze?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu Audi A4 B7 1.8T BFB
Witam. Od jakiegoś czasu odnosze wrażenie, za na rozgrzanym silniku daje o sobie znać łańcuch rozrządu. Sprawdziłem że już nie siedzi oryginalny, ktoś wcześniej zmieniał. Nalot 316 tys. Na zimnym raczej przy rozruchu go nie słychać. Nie stuka co prawda jakoś mocno, ale już jest słyszalny. W vcds sprawdziłem że Phase position Bank intake to 6.0*KW. Rok temu jak sprawdzałem, to było 5. Rozumiem że rozciągnął się czy co? 6 z tego co wyczytałem to graniczna wartość. Teraz pytanie-jak wymieniac to koniecznie na oryginalny tak jak pisze cały internet, czy są jakieś godne polecenia zamienniki? Prosze o opinie osób które przerabiały temat. Jak oryginalny to proszę o namiary gdzie taki dostać Dziękuję
-
-
Ciśnienie oleju i stuki na zimnym silniku w Audi A4 B7 1.8T BFB
Smok wyczyszczony. W misce kawalki ślizgu łańcucha po poprzednim uzytkowniku
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Mam jakieś lampki z allegro za 50 zł około, i jak na samym początku wspominałem było ok przez 2-3 miesiące, póki zapewne rezystory się popalily. Nie wiem tylko jaki rezystor lub rezystory zamontować. Pal go licho z grzaniem się (zamontuje je po karoserii), sprawa tylko żeby były dobre i nie waliło informacja o spalonej żarówce
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Dziękuję
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Przejrzyj dwie strony tego forum i napisz mi jakie to maja być rezystory proszę, bo sam widzisz, że co głowa, to inne wartości. Jeden ze 5 watowe, drugi że 10 watowe, jeden ze 5 omów, drugi że 200. Wez i bądź mądry. Napisz może z własnego doświadczenia co konkretnie kupić bez jakiejś demagogii i pokrętnych tematów. Dziękuję
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Czytałem to wszystko i sam widzisz, że jest tak naprawdę wszystko i nic. Że rezystory, że jak je podłączyć, że się grzeją, ale nikt nie napisał że zamontował taki i taki konkretnie i jest ok
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Ok, przewalilem cały internet i są opisy oraz zdjęcia jak zamontować rezystory, tylko nigdzie nie dotarłem, jakiej konkretnie mocy i oporności rezystory dać do tych ledowow? Może ktoś sprzedać te info?
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
One mają wbudowane rezystory. To jakie rezystory zastosować? Jest gdzieś opis jak to zrobić?
-
Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7
Jak to jest z tymi ledami do tablicy rejestracyjnej-musialem wymienić ze zwykłych na w sumie ledowe, bo tego jest od groma na allegro. Kupiłem jakieś za ok 50 zł, więc chyba nie z najniższej półki, działały jakieś 3-4 miesiące i zaczęło wywalac błąd spalonej żarówki. Oczywiście ledy wg opisu bez błędu spalonej żarówki. Oczywiście światła świecą poprawienie, nie mrugają ani nie przerywaja. Pomyślałem sobie-mialem pecha i na jakąś wadliwa partie trafiłem. Zakupiłem inne ledy, cenowo podobne ale w ogóle inne. I to samo-2 miesiące ok i znowu błąd, choć światła działają. Jak to obejść lub jakie ledy na 100 procent pewne?
-
Ciśnienie oleju i stuki na zimnym silniku w Audi A4 B7 1.8T BFB
Panowie, obu to tylko smok przytulamy, a nie inne poważniejsze rzeczy...
-
Ciśnienie oleju i stuki na zimnym silniku w Audi A4 B7 1.8T BFB
Mam filtrona odkad wymieniam oleje i nigdy nie było z nim problemu, tzn.z ciśnieniem.
-
Ciśnienie oleju i stuki na zimnym silniku w Audi A4 B7 1.8T BFB
A czy jest opcja, że tak jak pisałem na dole misy jest ten majonez i przez pewien moment pompa nie zasysana oleju? Samochód mam ponad 2 lata i Nastukalem już nim 50 tys.oleje zmieniane systematycznie ( przynajmniej przeze mnie). Czyli na dzień dobry zrzut miski i czyszczenie smoka?
-
Ciśnienie oleju i stuki na zimnym silniku w Audi A4 B7 1.8T BFB
Proszę o pomoc znawców tematu. Problem taki-dzis rano przy minus 9 stopniach po odpalaniu i przejechaniu parę metrów zapaliła się lampka ciśnienia oleju i było słychać dziwne stuki spod maski. Po przejechaniu 300 metrów stuki zniknęły i zniknęła lampka. Teraz pytanie-czy to łańcuszek rozrządu? Do tej pory tego nie było, nie stukał nigdy na zimnym po odpaleniu nawet przy minus 20.olej 5w 40. Nadmieniam tylko, że w sezonie zimowym na bagnecie jest masło, ale tylko w zimie. Trasy robione długie, nigdy krótkich odcinków, więc ten typ tak chyba ma. Może też niskie ciśnienie wynikać, że smok z początku nie brał oleju, tylko to masło z dnia misy?
-
Problem z centralnym zamkiem w Audi A4 B7
Dzięki wszystkim za pomoc.kupilem na portalu używany, oryginalny klucz,przełożyłem pastylkę i grot, zagłosowałem przez vcdsa (za pomocą YouTube'a) i wszystko gra🙂
Artur8505
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta