Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, hervi89 napisał:

 

Wydaje mi się, że w granicach 1,5-2cm max

edit: zmierzyłem jakby od zagięcia na rejestracje w górę odleg

niby nie dużo, ale efekt fajny:)

też się zastanawiam nad taką klapą, teraz mam lotkę jednak co ori to ori:)

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Misieqq7 napisał:

niby nie dużo, ale efekt fajny:)

też się zastanawiam nad taką klapą, teraz mam lotkę jednak co ori to ori:)

Przy zwykłej klapie cały czas mi czegoś brakowało, dlatego przez dłuższy czas biłem się z myślami i ze względu na to, że klapę miałem oryginalną i bez jakichkolwiek mankamentów to też szukałem lotek, ale żadna mi do końca nie podpasowała. a jednak klapa s-line robi robotę i mimo kosztów jestem zadowolony :P

A klapa s-line dosyć, że odchodzi w górę to tak samo do tyłu troszkę ?

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
2 minuty temu, hervi89 napisał:

Przy zwykłej klapie cały czas mi czegoś brakowało, dlatego przez dłuższy czas biłem się z myślami i ze względu na to, że klapę miałem oryginalną i bez jakichkolwiek mankamentów to też szukałem lotek, ale żadna mi do końca nie podpasowała. a jednak klapa s-line robi robotę i mimo kosztów jestem zadowolony :P

A klapa s-line dosyć, że odchodzi w górę to tak samo do tyłu troszkę ?

no tak:)

teraz listwy, dyfuzor i najdroższa rzecz czyli zderzak i będzie ok:)

s-line najbardziej podoba mi się w takim kolorze jak Twój:)

 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Misieqq7 napisał:

no tak:)

teraz listwy, dyfuzor i najdroższa rzecz czyli zderzak i będzie ok:)

s-line najbardziej podoba mi się w takim kolorze jak Twój:)

 

Zderzak.... no już mam nawet... ? Ten sam przypadek co z klapą, zderzak full, spryski, pdc, halogeny, bez skazy, no ale co? nie S-LINE ? Jeszcze się nie pochwaliłem bo dopiero zebrałem wszystkie graty a skorupę przygotowałem do lakierowania, za to grill już praktycznie gotowy czeka tylko na emblemat. Na dniach się pochwalę ?

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

No no praca wre - super ta klapa wygląda :)

Za mnę też ostatnio chodziło przyciemnienie lamp jednak nie wiem czy do mojej czarnulki by pasowały :co:

Opublikowano
17 minut temu, lewiatan1989 napisał:

No no praca wre - super ta klapa wygląda :)

Za mnę też ostatnio chodziło przyciemnienie lamp jednak nie wiem czy do mojej czarnulki by pasowały :co:

Będą pasować?

 Przyciemnij lekko?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Będą pasować?

 Przyciemnij lekko?

Potwierdzam ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Będą pasować?

 Przyciemnij lekko?

 

1 godzinę temu, hervi89 napisał:

Potwierdzam ?

 

Myślałem o przyciemnieniu folią Oracl np taka https://allegro.pl/oferta/folia-do-przyciemniania-lamp-oracal-8300-8300-074-6852660144

Czy lepiej je trysnąć? 
Jaśniejszej (dobrej) foli nie widziałem. 


Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Myślałem o przyciemnieniu folią Oracl np taka https://allegro.pl/oferta/folia-do-przyciemniania-lamp-oracal-8300-8300-074-6852660144

Czy lepiej je trysnąć? 
Jaśniejszej (dobrej) foli nie widziałem. 


Pozdrawiam, 

Darek

Ja jestem osobiście za sprayem, z folią przy innych autach zawsze się męczyłem i nawet jeśli w końcu wyszło to nie byłem do końca zadowolony. Wiadomo jak ktoś to robił wiele razy to zrobi to bardzo dobrze. A sprayem regulujesz sobie stopień przyciemnienia ilościami warstw, aplikacja jak dla mnie 100x łatwiejsza i fajniejsza, a jakby nie wyszło albo się nie podobało też można cofnąć do oryginału.

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

A po dymieniu dawałeś jeszcze clar UV? Czy tylko ten spray z linku powyżej? 

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

A po dymieniu dawałeś jeszcze clar UV? Czy tylko ten spray z linku powyżej? 

 

Sam spray, niby ma być odporny na zarysowania i uderzenia, zobaczymy. Z resztą tylne tak nie dostają po pupie jak przednie podczas jazdy. Jeszcze jeden + dla sprayu to taki, że u mnie na przeglądzie folia by nie przeszła, nawet b dobrze zrobiona jest widoczna na rantach a sprayem wygląda jakby reflektory były takie oryginalnie ?

Opublikowano
1 minutę temu, hervi89 napisał:

Sam spray, niby ma być odporny na zarysowania i uderzenia, zobaczymy. Z resztą tylne tak nie dostają po pupie jak przednie podczas jazdy. Jeszcze jeden + dla sprayu to taki, że u mnie na przeglądzie folia by nie przeszła, nawet b dobrze zrobiona jest widoczna na rantach a sprayem wygląda jakby reflektory były takie oryginalnie ?

To akurat dobry argument :D:D:D

 

Opublikowano
  • Autor

Co do przodu, zwiastun... Grill gotowy... aby czujniki włożyć (ale jeszcze nie polakierowane) ?


20190304_172927.jpg

 

a ze zderzakiem jeszcze pojawiły się schody, kto by pomyślał, że inżynierowie zmieniając zderzak na s-line zmienią budowę spryskiwaczy reflektorów a i nawet uchwyt je montujący ? Czeka mnie mała przeróbka, ale już mam na to pomysł ?

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

Znaczek sline maznij na czarno ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Znaczek sline maznij na czarno ?

Z tym poczekam aż założę zderzak na auto i zobaczę jak to się zgra wtedy, nie wykluczam ?

Opublikowano

A malowałeś lampy na czarno na aucie czy demontowałeś :)? to mnie ciekawi.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Mordeliuss napisał:

A malowałeś lampy na czarno na aucie czy demontowałeś :)? to mnie ciekawi.

?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już prawie gotowy...

20190326_143447.jpg

Opublikowano

Elegancko:oklasky:

Opublikowano
2 godziny temu, hervi89 napisał:

Już prawie gotowy...

20190326_143447.jpg

Zazdro. Mój dopiero czeka w piwnicy na malowanie i na grilla od s4, ale sobie jeszcze poczeka. Ramkę na tablice, cuprę i halogeny malowałeś na czarno? Ja mam czarny kolor auta i zastanawiam się czy też na czarno nie pomalować tych elementów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.