Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@hervi89 i co masz jakiś filmik?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MarcinL napisał:

@hervi89 i co masz jakiś filmik?

Czekam na turbo jeszcze :(

Opublikowano
42 minuty temu, hervi89 napisał:

Czekam na turbo jeszcze :(

a co za turbo będzie?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, MarcinL napisał:

a co za turbo będzie?

Miałem niestety z Konecka. Teraz Geremi z nią walczy. 

Opublikowano
4 minuty temu, hervi89 napisał:

Miałem niestety z Konecka. Teraz Geremi z nią walczy. 

A to dlatego zawalony robotą... Do piątku on jest i potem ma urlop do końca sierpnia. Ja na 2 września mu wysyłam na hybrydę żeby przerobił, bo zaczęła mi świrować seria. Zobaczymy co z tego będzie.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MarcinL napisał:

A to dlatego zawalony robotą... Do piątku on jest i potem ma urlop do końca sierpnia. Ja na 2 września mu wysyłam na hybrydę żeby przerobił, bo zaczęła mi świrować seria. Zobaczymy co z tego będzie.

Na pewno będzie super :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Turbawka wróciła od @McGiver i od razu powędrowała pod maskę...

20190823_185006.jpg

... w międzyczasie narobiłem sobie kłopotu, ale sytuacja na szczęście opanowana...

20190824_115837.jpg

20190826_182003.jpg

.. teraz tylko wymiana oleju i wizyta u mistrza @Łukasz13

20190830_161820.jpg

Podczas składania wszystkiego do kupy, SAI powiedziało "papa".

20190826_192915.jpg20190827_163525.jpg

A dziś wpadły 2 nowe bajery pod maskę...

20190830_160528.jpg

20190830_160510.jpg

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

Plastiki na zbiorniki nówka? Czy używka? Gdzie dorwałeś?

 

Opublikowano
  • Autor

nówka z ASO

Opublikowano

Dużo monet jeżeli to nie tajemnica?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Dużo monet jeżeli to nie tajemnica?

No co Ty, łap nawet aukcję alledrogo, chciałem kupić u nich podszybie i przy okazji zauważyłem że mają tą osłonę, nawet nie wiedziałem że coś takiego można dorwać i pasuje do 1,8T :P

Opublikowano

A masz może numer tej osłony na zbiornik?

Edytowane przez Masterp80

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Masterp80 napisał:

A masz może numer tej osłony na zbiornik?

taki jak w podanej wcześniej aukcji, 8E0103927F

Opublikowano

To jeszcze jednej osłony Ci brakuje - za filtrem powietrza - wiem, że do 1,9 idzie dorezać nie wiem jak do 1.8T

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

To jeszcze jednej osłony Ci brakuje - za filtrem powietrza - wiem, że do 1,9 idzie dorezać nie wiem jak do 1.8T

ooo... ok obadam sprawę :D

Opublikowano

Kiedy strojenie?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Kiedy strojenie?

Muszę z Łukaszem porozmawiać, kiedy znajdzie dla mnie chwilę czasu :P 

Opublikowano
Teraz, hervi89 napisał:

Muszę z Łukaszem porozmawiać, kiedy znajdzie dla mnie chwilę czasu :P 

A długo na turbo czekałeś? Moje dzisiaj już wyszło z auta i poszło kurierem. W poniedziałek będzie atakowane :D

69395904_463311950919126_3115976916159430656_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MarcinL napisał:

A długo na turbo czekałeś? Moje dzisiaj już wyszło z auta i poszło kurierem. W poniedziałek będzie atakowane :D

 

Chyba będzie coś około tygodnia biorąc pod uwagę, że miał z nią dużą zagwozdkę po Konecku i jeszcze długi weekend był po drodze to chyba bardzo krótko.

Opublikowano

I co zgadałeś się z Łukaszem? Do mnie turbo przyszło i jutro chyba już od mechanika auto odbieram.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.