Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przed świętami mini sesja przy okazji jesiennego zachodu słońca :P

20191007_172351.jpg

20191007_172420.jpg

20191007_172329.jpg

 

I najbardziej aktualne już z Quattro :)

20191211_143853.jpg

 

 

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

Co to za felgi i jaki rozmiar? Ciekawe na zimę, bo moje biedronki to masakra :D

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, MarcinL napisał:

Co to za felgi i jaki rozmiar? Ciekawe na zimę, bo moje biedronki to masakra :D

OEM Audi A5 S-line :) były na lato, ale właśnie tej zimy stanęły się już zimówkami, a na lato czekają nowe :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wyliczone :P

20200109_185501.jpg

Opublikowano

Czasami tak na styk się wjeżdża:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny etap przygotowań do wiosennych modów...

20200119_132947.jpg20200119_133052.jpg20200119_215359.jpg20200119_215430.jpg

Lustereczko powiedz przecie, kto tu tak pomodził :D

Narazie gotowe calkowicie jedno lustro tj. el. składane, fotochrom + bonus wyrezane CLH :)

 

Opublikowano

Ładnie, ładnie:oklasky:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trzeba było jechać na narty żeby pobawić się w końcu quattro :D

 

20200131_181102.jpg20200131_180951.jpg

Opublikowano

Fajne foty ?

 

Btw. Podpięcie  podświetlenia luster w miarę prosta sprawa? 

Te spody lusterek z podświetleniem LED to z A6 C6?

Z góry dzięki za info,

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, black4 napisał:

Fajne foty ?

 

Btw. Podpięcie  podświetlenia luster w miarę prosta sprawa? 

Te spody lusterek z podświetleniem LED to z A6 C6?

Z góry dzięki za info,

Pozdrawiam

 

 

Jeśli jest CLH to raczej bez problemów. 

Spody ori od a4 oryginalnie bez lampek, a lampki rezałem od a8 d3 :P

Opublikowano
W dniu 31.01.2020 o 18:14, hervi89 napisał:

Trzeba było jechać na narty żeby pobawić się w końcu quattro :D

 

20200131_181102.jpg20200131_180951.jpg

Teraz wiesz do czego napęd Quattro służy!:) też już latalem Ale tej wiosny słaba zima jest :D

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Teraz wiesz do czego napęd Quattro służy!:) też już latalem Ale tej wiosny słaba zima jest :D

Oj bardzo słaba zima :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nadszedł ten czas aby ubrać nowe butki :banan:

20200318_115013.jpg   20200318_115020.jpg

20200318_150837.jpg

20200318_150822.jpg

20200318_150811.jpg

Dawno nie aktualizowałem, ale coś się dzieje w przerwach od pracy, niedługo się pochwalę :D

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Sesja z dedykacją dla @Misieqq7, dzięki za motywację :drinks:

20200604_173636.jpg

20200604_173616.jpg

20200604_173547.jpg

20200604_173722.jpg

20200604_173530.jpg

20200604_173732.jpg

Opublikowano
38 minut temu, hervi89 napisał:

Sesja z dedykacją dla @Misieqq7, dzięki za motywację :drinks:

20200604_173636.jpg

20200604_173616.jpg

20200604_173547.jpg

20200604_173722.jpg

20200604_173530.jpg

20200604_173732.jpg

Świeci się jak psu..he he :) ładna furka :)

Opublikowano

Elegancko wypieszczona :thumbup1:

Opublikowano

Jaki masz kod lakieru? Kurde ja u siebie myślałem lampki na czarno i kierunek żółty wywalić ale jak tak patrze u Ciebie to nie wiem czy to dobry pomysł. Ja chce zostawić wszystkie chromy i dodać black piano. Chyba, że u Ciebie tak ten czarny grill zaburza całą moją wizję ;) Do mnie osobiście ten czarny nie przemawia. Tutaj niby czarne lampki ale wygląda to dla mnie lepiej:

28161818_1526630864122830_3618610773148336906_o.jpg

 

Oczywiście nie złość się moim komentarzem. Każdy ma swój gust i fura ma się Tobie podobać :) Po prostu jakoś mi chyba przeszła ochota na czarne lampy :P

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Damianq napisał:

Jaki masz kod lakieru? Kurde ja u siebie myślałem lampki na czarno i kierunek żółty wywalić ale jak tak patrze u Ciebie to nie wiem czy to dobry pomysł. Ja chce zostawić wszystkie chromy i dodać black piano. Chyba, że u Ciebie tak ten czarny grill zaburza całą moją wizję ;) Do mnie osobiście ten czarny nie przemawia. Tutaj niby czarne lampki ale wygląda to dla mnie lepiej:

Oczywiście nie złość się moim komentarzem. Każdy ma swój gust i fura ma się Tobie podobać :) Po prostu jakoś mi chyba przeszła ochota na czarne lampy :P

Ja nie z tych co się obrażają, gdy ktoś ma swoje zdanie :drinks:

Mój projekt się zakończył, wszystko co miałem w planach, zrealizowałem. Ja znowu nie wyobrażam sobie u siebie grilla w chromie, wyjątkiem było by jedynie jeśli były też ramki okien w chromie, wtedy w inną stronę może bym poszedł :P Ale i tak chrom bardziej mi podchodzi do czarnego lakieru. srebrny/szary już mniej. Gusta guściki :D

Mój kod lakieru LY7G.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.