-
Spociki Łódzkie
no to zostałem bez niuni............... kupie jakiegos taniego golfika jak by ktos miał szkoda seba ze sprzedałes teraz by sie przydał POZDROWIONKA
-
Spociki Łódzkie
człowiek nie zabobonny ale cos w tym jest u mnie felga przekoszona
-
Spociki Łódzkie
jakoś dojechałem ale tylko w jedną stronę bo dzis juz sie ruszyc nie moge pianka juz nie działa
-
Spociki Łódzkie
kierowce wezmę
-
Spociki Łódzkie
dopisz i mnie :th:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kiedy ten spocik trza felunek oblukac???
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
16 do 18 gazu 70% miasto 30 trasa dosc spokojna jazda a jak u Ciebie to wyglada??
-
Spociki Łódzkie
BAWCIE SIE DOBRZE wypijcie za cała ekipe :drunk: :drunk:
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
rozrzad wymieniony róznicy nie widac szczelnosc wezyków sprawdzona sonda lambda walnieta bede wymieniał w przyszłym tygodniu i czyszczenie pszepustnicy moze jeszcze cos sie znajdzie SWIECE WYMIENIONE PRZEWODY SPRAWDZONE POZDRAWIAM
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
moja cos sie muli kolega kupił passata 1.9TDI 115km i nie mogłem go dogonic
-
Spociki Łódzkie
w tvn mówili ze w centrum po 20 ma słonce świecić :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
ETKA jest tylko do audi czy do VW tez dla mnie 1szt :th:
-
Spociki Łódzkie
byle do wiosny juz sie ciepełka doczekać nie mogę :th: :th:
-
Spociki Łódzkie
jak można to i dla mnie płytka
marys608
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta