-
Spociki Łódzkie
Panowie jeśli regeneracja turbiny to macie jakiś znany zaklad z dobrą renoma bo ja nie mogę się doszukać w Łodzi na pewno nie ma, a slyszałem o Mławie że pełna profeska ale nie znam nazwy...
-
Spociki Łódzkie
Teraz spox trafię z zamknietymi oczami, ja nie mam jak się mówi dużych klopotów z 2,5 tdi tylko teraz z tym zacinaniem, były historie min. z tym paliwem ale to kwestia dobrego mechanika i z tym byl problem
-
Spociki Łódzkie
Dziekóweczka mówiąc za Castoramą w lewo myślisz na rondzie tak???
-
Spociki Łódzkie
takie gadanie dotyczy kazdej marki. przed audi jezdzilem alfami i wg miejskich legend dzien zaczynalem od wizyty u mechanika wychodze z zalozenia ze "jak dbasz tak masz" i nigdy sie na takim podejsciu nie zawiodlem. Za którą Castoramą w Łodzi są trzy a pewnie mi sie przyda :gwizdanie: Z Kolegą się zgadzam jak dbasz tak masz
-
Spociki Łódzkie
zrobie te logi jak mi się uda zobaczymy, ale kosmos sprawa dzieki idę udusić komara rano robota, a tak w wogóle na tvn leci wojewodzki i mój idol w nim Tomasz Niecik 4 osiemnastki- masakrator :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
to podstawa, zastanawiałem sie czy gdzies sie paliwo nie blokuje, to to dzieje sie przy ok. 3 tys obr. kiedyś miałem taki epizod zatkał mi sie filtr paliwa w baku i rano nie mogłem odpalić walczyłem rok, ileś modyfikacji ileś warsztatów a tu taka glupota wystarczyło wyczyścić a był zabity czarną mazią jak smoła
-
Spociki Łódzkie
nie mam tych logów bo mi koleś robił pisałem do niego na gg ale je usunął z kompa . może uda mi się zrobic czwartek piatek to podrzucę a jak nie to
-
Spociki Łódzkie
podstawa warsztatowa Prubowałem czyścic płynem w areozolu wynn'sa do czyszczenia turbo przez dolot ale skurek może 10-20% najgorzej przy wyprzedzaniu 3 tyś obrotów ciągnie i raptownie umiera...
-
Spociki Łódzkie
Bruno mowił żę na spociki czasem zabieracie vaga - czy istnieje szansa aby podjechać do Was i sie podpiąć w niedzielę posłuchałbym chętnie opini o tym bo zregenerować sprawną turbine to by było przegięcie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem
-
Spociki Łódzkie
Coś tu cieniutko z organiacją kto tu jest moderatorem??
-
Spociki Łódzkie
Teraz mam już sytuacje opanowaną :th: wiec na pewno będę
-
Spociki Łódzkie
Witam Rozumiem że spot udany :oklaski:, niestety nie udało mi się podpisać listy bo miałem przeprowadzkę Pozdrowionka dla coraz licznejszej ekipy :th:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja też zmieniłem na letnie, ale to nie był dobry pomysł patrząc teraz przez okno Ostatnio latam na wysokości lamperi i nie mam czasu zaglądać na stronkę , wychodząc o krok do do przodu PANOWIE ŻYCZE SPOKOJNYCH ŚWIĄT
ALBINN
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta