Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinua4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinua4

  1. Witajcie. Mam pytanie, czy sprężyny obniżające dedykowane do Avanta '96 w Tdi mogą pasować do Passata Varianta B5 rocznik '97 1,9 Tdi? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam.
  2. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest taka opcja Tylko nie wiem czy lapek wytrzyma ten natłok autek Jednak z góry dziekuję :> Guga, Ty jesteś taki ranny ptaszek , czy dopiero idziesz spać po !!!!
  3. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Guga, czy nie będzie problemu abyś podjechał na spocik z VAG-em? Może Nowi koledzy będą chcieli się zdiagnozować .
  4. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepiej podjechać osobiście i się przekonać :>. Ogólnie tak w skrócie, to stoimy z założonymi rękami( jak to widać na zdjęciach) i gadamy o wszelkich pierdołach jakie Nam przyjdą do głowy . Serdecznie polecam :th: Ps: Czy koledzy bywalcy chcieliby jeszcze coś dodać?
  5. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No trafiłeś Guga z tym trzeźwieniem( przynajmniej u mnie), ja jeszcze dzisiaj jestem na urlopie . Co do spocika to ja oczywiście proszę o wpisanie na listę obecności. Możesz jeszcze wstępnie dopisać naszego nowego kolegę PEDROS-a, którego zwerbowałem na najbliższy spocik( mam nadzieję, że da radę pojechać) :>
  6. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzę Guga, że roztaczasz coraz większe kręgi spocikowe :th:
  7. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ooo Panowie, właśnie ledwo wróciłem do domu z roboty. 40 km/h max i po całej drodze. Ja dziękuję za taką aurę . Chyba jadę zmienić na zimówki
  8. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No, no pięknie się autko prezentuje :th:. Czyli mówisz Guga, że zestaw 18'' + oponki profil 40 + gwincik, jak najbardziej pasuje do Audi. :>
  9. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Prostuj Seba i na następny spocik już na 17 podjedź. :th:
  10. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A Ja już od soboty pomykam na 17'' Ronala :th: Trochę trzeba się przyzwyczaić do jazdy na takim profilu, ale dam radę :>
  11. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam wielką nadzieję, że następny zlocik będę miał zaliczony Seba, ma nadzieję :th: Jak się spotkamy to opowiecie więcej pikantnych szczegółów I mam nadzieję, że jakieś fotki macie łobuzy
  12. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej Guga, hej SEBA :> Dochodzicie powoli do siebie po Wiśle?
  13. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki panowie za liczną obecność iiii mam nadzieję, że jeśli nawet Prezesa nie będzie to wy przyjedziecie Guga, to my dziękujemy Tobie za cierpliwość i wiarę w to, że możemy się w teraz w takim gronie zbierać regularnie. Wielkie dzięki :notworthy: Prezesie Hugo, dziękujemy na osobiste namaszczenie Naszych spocików :th:
  14. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    He, he. Dokładnie ja mam ten sam problem. Od dzisiaj kółeczka czekają na założenie, ale cholera wie jaka będzie ta pogoda. Guga, wywróż nam coś dobrego Ps: Marek, czy mogę się uśmiechnąć o ETK-ę? :>
  15. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak najbardziej jestem za, zwłaszcza, że do Wisły niestety tym razem nie dam rady pojechać
  16. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co ty tam znowu kombinujesz Guga?
  17. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Guga, jeśli można to proszę dopisać mnie do listy. :th:
  18. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeszcze raz dzięki GUGA za rezerwację smyczki . Widzę, że szykuję się poważna odgórna inspekcja, ale mam nadzięję, że wyjdziemy z niej cali i zdrowi :>. Może na spocik uda mi się podjechać na nowych kółeczkach . Pozdro dla wszystkich.
  19. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myślę, że tak jak Guga ustalał, czyli godzina 20:30 pod Sphinxem, a później zobaczymy, ale najpewniej podziemia Silver Screena. Niech ktoś mnie poprawi, jeżeli coś pokręciłem :>
  20. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Proszę Mnie tradycyjnie dopisać na czwartek, jeśli można :>
  21. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    He, he chwila relaksu w robocie :>
  22. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    do następnego spotu może się odnajdą :>
  23. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No, no Panowie, mamy groźną ekipę. Zdjęcia jak zwykle bardzo udane. Pozdrowionka i podziękowania dla Wszystkich obecnych.
  24. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaczynamy pod Sphinxem 20:30, a później jak będzie więcej autek przenosimy się pod Philipsa. No chyba, że i tam będzie już za malo miejsca :>
  25. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    He, he. Oczywiście wiadomo, że to TEN CZWARTEK, nareszcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.