Treść opublikowana przez marcinua4
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżające Avant?
Witajcie. Mam pytanie, czy sprężyny obniżające dedykowane do Avanta '96 w Tdi mogą pasować do Passata Varianta B5 rocznik '97 1,9 Tdi? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam.
-
Spociki Łódzkie
Jest taka opcja Tylko nie wiem czy lapek wytrzyma ten natłok autek Jednak z góry dziekuję :> Guga, Ty jesteś taki ranny ptaszek , czy dopiero idziesz spać po !!!!
-
Spociki Łódzkie
Guga, czy nie będzie problemu abyś podjechał na spocik z VAG-em? Może Nowi koledzy będą chcieli się zdiagnozować .
-
Spociki Łódzkie
Najlepiej podjechać osobiście i się przekonać :>. Ogólnie tak w skrócie, to stoimy z założonymi rękami( jak to widać na zdjęciach) i gadamy o wszelkich pierdołach jakie Nam przyjdą do głowy . Serdecznie polecam :th: Ps: Czy koledzy bywalcy chcieliby jeszcze coś dodać?
-
Spociki Łódzkie
No trafiłeś Guga z tym trzeźwieniem( przynajmniej u mnie), ja jeszcze dzisiaj jestem na urlopie . Co do spocika to ja oczywiście proszę o wpisanie na listę obecności. Możesz jeszcze wstępnie dopisać naszego nowego kolegę PEDROS-a, którego zwerbowałem na najbliższy spocik( mam nadzieję, że da radę pojechać) :>
-
Spociki Łódzkie
Widzę Guga, że roztaczasz coraz większe kręgi spocikowe :th:
-
Spociki Łódzkie
ooo Panowie, właśnie ledwo wróciłem do domu z roboty. 40 km/h max i po całej drodze. Ja dziękuję za taką aurę . Chyba jadę zmienić na zimówki
-
Spociki Łódzkie
No, no pięknie się autko prezentuje :th:. Czyli mówisz Guga, że zestaw 18'' + oponki profil 40 + gwincik, jak najbardziej pasuje do Audi. :>
-
Spociki Łódzkie
Prostuj Seba i na następny spocik już na 17 podjedź. :th:
-
Spociki Łódzkie
A Ja już od soboty pomykam na 17'' Ronala :th: Trochę trzeba się przyzwyczaić do jazdy na takim profilu, ale dam radę :>
-
Spociki Łódzkie
Mam wielką nadzieję, że następny zlocik będę miał zaliczony Seba, ma nadzieję :th: Jak się spotkamy to opowiecie więcej pikantnych szczegółów I mam nadzieję, że jakieś fotki macie łobuzy
-
Spociki Łódzkie
hej Guga, hej SEBA :> Dochodzicie powoli do siebie po Wiśle?
-
Spociki Łódzkie
Dzięki panowie za liczną obecność iiii mam nadzieję, że jeśli nawet Prezesa nie będzie to wy przyjedziecie Guga, to my dziękujemy Tobie za cierpliwość i wiarę w to, że możemy się w teraz w takim gronie zbierać regularnie. Wielkie dzięki :notworthy: Prezesie Hugo, dziękujemy na osobiste namaszczenie Naszych spocików :th:
-
Spociki Łódzkie
He, he. Dokładnie ja mam ten sam problem. Od dzisiaj kółeczka czekają na założenie, ale cholera wie jaka będzie ta pogoda. Guga, wywróż nam coś dobrego Ps: Marek, czy mogę się uśmiechnąć o ETK-ę? :>
-
Spociki Łódzkie
Jak najbardziej jestem za, zwłaszcza, że do Wisły niestety tym razem nie dam rady pojechać
-
Spociki Łódzkie
Co ty tam znowu kombinujesz Guga?
-
Spociki Łódzkie
Guga, jeśli można to proszę dopisać mnie do listy. :th:
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze raz dzięki GUGA za rezerwację smyczki . Widzę, że szykuję się poważna odgórna inspekcja, ale mam nadzięję, że wyjdziemy z niej cali i zdrowi :>. Może na spocik uda mi się podjechać na nowych kółeczkach . Pozdro dla wszystkich.
-
Spociki Łódzkie
Myślę, że tak jak Guga ustalał, czyli godzina 20:30 pod Sphinxem, a później zobaczymy, ale najpewniej podziemia Silver Screena. Niech ktoś mnie poprawi, jeżeli coś pokręciłem :>
-
Spociki Łódzkie
Witam. Proszę Mnie tradycyjnie dopisać na czwartek, jeśli można :>
-
Spociki Łódzkie
He, he chwila relaksu w robocie :>
-
Spociki Łódzkie
do następnego spotu może się odnajdą :>
-
Spociki Łódzkie
No, no Panowie, mamy groźną ekipę. Zdjęcia jak zwykle bardzo udane. Pozdrowionka i podziękowania dla Wszystkich obecnych.
-
Spociki Łódzkie
Zaczynamy pod Sphinxem 20:30, a później jak będzie więcej autek przenosimy się pod Philipsa. No chyba, że i tam będzie już za malo miejsca :>
-
Spociki Łódzkie
He, he. Oczywiście wiadomo, że to TEN CZWARTEK, nareszcie