Treść opublikowana przez marcinua4
-
Spociki Łódzkie
Myjemy, myjemy Panowie, najpierw autka, a poźniej Siebie( to dla tych uroczych Dam kręcących się przy Naszych Super Furach ) i........ heja na spocik. Ja oczywiście melduję się.
-
Spociki Łódzkie
No GUGAS gratuluję statusu Klubowicza :th:. Co do mojego zamówienia to do smyczy dokładam naklejkę czarną. Ps: Zdjęcia rzeczywiście udane(fajnie gdyby nasze autka pędziły z takimi prędkościami)
-
Spociki Łódzkie
Jasne, ja jestem za. Dla mnie sztuk 1. A czy jakieś ewentualnie naklejki na szybkę w przyszłości się pojawią?
-
Spociki Łódzkie
Panowie, szykuje się całkiem niezły spocik z tego co czytam. Mam nadzieję, że wszyscy dopiszą. :>
-
Spociki Łódzkie
He, he gratulacje Seb-a. Tak jak mówisz, musisz strzelić Sobie jakąś setkę na tą 100 :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
Witam. Oczywiście, jeżeli nic mi nie wypadnie to jestem Panie(być może) i Panowie. Do zobaczyska.
-
Spociki Łódzkie
Panowie, czy może być piękniejszy widok niż kilka takich . Świetne fotki, :oklaski: niech inni oglądają i może coś się ruszy. pozdr.
-
Spociki Łódzkie
Dzięki wielkie chłopaki za ciepłe przyjęcie w tak zimnych okolicznościach przyrody. Do zobaczenia za niedługo. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Witam. Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim kolegą BARMAXX-em, który udziela się na forum Audi-Manii i poinformował mnie, że w sobotę jest spocik wigilijny, cytuję: Oficjalny zlot AFK odbędzie się: Łódź sobota 22.12.07 Parking M1 godzina 17.00 Zapraszam!! Prawdopodobnie pojawi się na spociku w czwartek, to jeszcze poda nam szczegóły. Do zobaczenia. Pzdr. _________________
-
Spociki Łódzkie
jeżeli zdrowie dopisze i nic mi nie wypadnie nagłego to jestem za czwartkiem.
-
Spociki Łódzkie
Witam. Ja również czekam na info o spociku. Może w końcu uda mi się do Was podjechać. Pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszytkich użytkowników . Mam na imię Marcin i od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnego Avanta B5 AFN z automatyczną skrzynią biegów. Pzdr