Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinua4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinua4

  1. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myjemy, myjemy Panowie, najpierw autka, a poźniej Siebie( to dla tych uroczych Dam kręcących się przy Naszych Super Furach ) i........ heja na spocik. Ja oczywiście melduję się.
  2. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No GUGAS gratuluję statusu Klubowicza :th:. Co do mojego zamówienia to do smyczy dokładam naklejkę czarną. Ps: Zdjęcia rzeczywiście udane(fajnie gdyby nasze autka pędziły z takimi prędkościami)
  3. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jasne, ja jestem za. Dla mnie sztuk 1. A czy jakieś ewentualnie naklejki na szybkę w przyszłości się pojawią?
  4. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, szykuje się całkiem niezły spocik z tego co czytam. Mam nadzieję, że wszyscy dopiszą. :>
  5. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    He, he gratulacje Seb-a. Tak jak mówisz, musisz strzelić Sobie jakąś setkę na tą 100 :oklaski:
  6. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Oczywiście, jeżeli nic mi nie wypadnie to jestem Panie(być może) i Panowie. Do zobaczyska.
  7. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, czy może być piękniejszy widok niż kilka takich . Świetne fotki, :oklaski: niech inni oglądają i może coś się ruszy. pozdr.
  8. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki wielkie chłopaki za ciepłe przyjęcie w tak zimnych okolicznościach przyrody. Do zobaczenia za niedługo. Pozdrawiam
  9. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim kolegą BARMAXX-em, który udziela się na forum Audi-Manii i poinformował mnie, że w sobotę jest spocik wigilijny, cytuję: Oficjalny zlot AFK odbędzie się: Łódź sobota 22.12.07 Parking M1 godzina 17.00 Zapraszam!! Prawdopodobnie pojawi się na spociku w czwartek, to jeszcze poda nam szczegóły. Do zobaczenia. Pzdr. _________________
  10. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeżeli zdrowie dopisze i nic mi nie wypadnie nagłego to jestem za czwartkiem.
  11. marcinua4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Ja również czekam na info o spociku. Może w końcu uda mi się do Was podjechać. Pzdr.
  12. Witam serdecznie wszytkich użytkowników . Mam na imię Marcin i od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnego Avanta B5 AFN z automatyczną skrzynią biegów. Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.