-
[B6] Moja A4
Oo...Fajna skóra ! :th: :th: :th:
-
[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !
Dobra, zobaczy się. Rozmyślałem raczej nad nowy radiem. Ale WIELKIE dzięki za pomoc. Dziex i pzdr !
-
[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !
Obecnie posiadam kasetę z kabelkiem (mini jack). Kasetę wkładam do radia, do "jack'a" podłączam iPoda i już. ;]
-
[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !
Znalazłem takiego.. ;] http://allegro.pl/item373874654_adapter_dvd_do_navi_rns_e_nowe_audi_a3_a4_a6.html#photo Warto dopłacić... ?
-
[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !
Nie, raczej chodzi o coś nowego. Jak do zapalniczki..?
-
[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !
Witam, zastanawiam się nad kupnem radioodtwarzacza, jakiejś renomowanej firmy, typu "Sony" lub "Blaupunkt" . Kwota - nie więcej niż 350 zł . Radyjko musi posiadać wejście USB, lub jakiekolwiek inne. Chodzi o to, aby podłączyć iPod'a bezpośrednio do radia :gwizdanie:. Jeżeli ktoś posiada coś w tym stylu, i może polecić dany model lub firmę to bardzo proszę o wypowiedzi. Z góry dziękuję i PZDR ! PS Moje autko to oczywiście Audi A4 (b6). ;] Pzdr dla wszystkich fanów tego modelu ! :>
-
Spociki Łódzkie
Ok, postaram się przybyć ;] Chodź to nadal nie jest pewne
-
Spociki Łódzkie
Philips, to tam przy galerii ?
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Eee...Piękna... ^^ Gabinet normalnie ! Gratuluje, i bd czekał aż ja bd mógł przystąpić do prawka...
-
Spociki Łódzkie
Na y.o.u.t.u.b.e wystarczy wpisać c-walk. Zapraszam do oglądania. ;]
-
Spociki Łódzkie
Walker Ty coś tańczysz, czy po prostu masz taki nick..? Z ciekawości pytam, bo ja C-walk'uje ;] Ty też ?
-
Spociki Łódzkie
Nie, nie chodzi o godzinę. Trudno się mówi. Załapie się na kiedy indziej Ale dziex za troskę
-
Spociki Łódzkie
Czwartek... Ja zobaczę. Nie jestem pewien, czy bd mógł.
-
Spociki Łódzkie
Nono...A będzie jakiś? [br]Dopisany: 31 Maj 2008, 22:36 _________________________________________________No właściwie to sami na forum możemy wstępnie coś zorganizować ;]
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Serdeczne dzięki pomogliście mi . Pzdr Tomcioo :>
Tomcioo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta