Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomcioo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomcioo

  1. Tomcioo odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4/S4 B6
    Oo...Fajna skóra ! :th: :th: :th:
  2. Dobra, zobaczy się. Rozmyślałem raczej nad nowy radiem. Ale WIELKIE dzięki za pomoc. Dziex i pzdr !
  3. Obecnie posiadam kasetę z kabelkiem (mini jack). Kasetę wkładam do radia, do "jack'a" podłączam iPoda i już. ;]
  4. Znalazłem takiego.. ;] http://allegro.pl/item373874654_adapter_dvd_do_navi_rns_e_nowe_audi_a3_a4_a6.html#photo Warto dopłacić... ?
  5. Nie, raczej chodzi o coś nowego. Jak do zapalniczki..?
  6. Witam, zastanawiam się nad kupnem radioodtwarzacza, jakiejś renomowanej firmy, typu "Sony" lub "Blaupunkt" . Kwota - nie więcej niż 350 zł . Radyjko musi posiadać wejście USB, lub jakiekolwiek inne. Chodzi o to, aby podłączyć iPod'a bezpośrednio do radia :gwizdanie:. Jeżeli ktoś posiada coś w tym stylu, i może polecić dany model lub firmę to bardzo proszę o wypowiedzi. Z góry dziękuję i PZDR ! PS Moje autko to oczywiście Audi A4 (b6). ;] Pzdr dla wszystkich fanów tego modelu ! :>
  7. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, postaram się przybyć ;] Chodź to nadal nie jest pewne
  8. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Philips, to tam przy galerii ?
  9. Eee...Piękna... ^^ Gabinet normalnie ! Gratuluje, i bd czekał aż ja bd mógł przystąpić do prawka...
  10. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na y.o.u.t.u.b.e wystarczy wpisać c-walk. Zapraszam do oglądania. ;]
  11. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Walker Ty coś tańczysz, czy po prostu masz taki nick..? Z ciekawości pytam, bo ja C-walk'uje ;] Ty też ?
  12. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie, nie chodzi o godzinę. Trudno się mówi. Załapie się na kiedy indziej Ale dziex za troskę
  13. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czwartek... Ja zobaczę. Nie jestem pewien, czy bd mógł.
  14. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nono...A będzie jakiś? [br]Dopisany: 31 Maj 2008, 22:36 _________________________________________________No właściwie to sami na forum możemy wstępnie coś zorganizować ;]
  15. Serdeczne dzięki pomogliście mi . Pzdr Tomcioo :>
  16. Tomcioo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaki zlocik i kiedy dokładnie. Chętnie bym się wybrał...;]
  17. Piękna ! Bardzo fajny motorek. GRATULACJE !
  18. Witam wszystkich fanów marki Audi i modelu A4. Jestem nowy, i tak jak przykazuje jeden z punktów regulaminu, obowiązkowo muszę się...przywitać ! Mam na imię Tomek i jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem modelu A4, rocznik 2003, 131 koni. Bardzo ładne i dynamiczne kombi. Jakie jest oznaczenie tego silnika? (małe braki w wiedzy). Z pewnością nie raz podpytam się o coś ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Jestem z Łodzi. Może jakieś zloty ? Pzdr wszystkich, i do usłyszenia na zlotach lub CB ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.