Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ilu Was było ??

3 :wallbash:

Nie ma się co łamać za jakiś czas do Was dołącze będzie nas 4 :> No i miejmy nadzieję, że inni koledzy też się zdecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik fajny szkoda że taka mała frekfencja może następnym razem zbierze się troche ludzi i żeczywiście można by odpalić jakiegos grila!

Kolego B4rt4s możesz jeszcze raz podać nazwe tej ulicy co klimatyzacje naprawiają bo jakoś mi się zapomniało :confused4: Po za tym sprawdziłem wszystkie bezpieczniki wlazłem pod auto i nic tam nie widać troche mnie to niepokoi.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 08:49_________________________________________________

niesamowite sa te spoty lodzkie.... czas chyba na 2 forum sie zapisac :P dzieki tym co byli :)

Nie ma co się łamać myśle że trzeba dać się wykazać ludziom z Łodzi a po za tym uważam, że jak byśmy spotykali się częściej to wieksza grupa by do nas dołączyła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nieobecność :embarrassed: , na następny spocik napewno się pojawie :yes2:

Kolega Radziu Police ma racje częściej jak będą spoty to większa frekfencja.

Wydaje mi się, że co dwa tygodnie taki spocik w niedziele mozna organizować!

Dobry pomysł , bo jak komuś cosik wypadnie to na następny przyjedzie.

Tylko miejsce i godz. padła propozycja przy geancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, o 17 w niedzielę przeczytałem , że spot był o 16, a akurat miałem czas i chęci :).

Z mojej strony miejsce bez znaczenia, natomiast wydaje mi się, że o 13 to trochę wcześnie-pora obiadowa.

O 15 akurat zaczynają się polskie seriale brazylijskie, więc kobiety będą z głowy, tak więc 15-16 nie jest zła.

Ja jeszcze nie wiem czy 05.10 się zjawię, mam kawalerski u znajomego i nie wiem w jakim stanie będę :), ale na innych postaram się pojawić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...