Treść opublikowana przez bazylisk
-
Spociki Łódzkie
I co szykuje się jakiś spot wieczorem ?
-
Spociki Łódzkie
Ja będę, tylko dokładnie gdzie po lewej ?
-
Spociki Łódzkie
ja się pojawię, tak jak pisałem zbieramy się od 18
-
Spociki Łódzkie
Spot na pewno będzie 19 kwietnia w niedzielę, jeśli ktoś będzie miał chwilę wolną to zapraszamy.
-
Spociki Łódzkie
wpadnij na spota, to może ktoś Ci pomoże albo coś doradzi.
-
Spociki Łódzkie
Ile osób wybiera się dzisiaj na zlot ?
-
Spociki Łódzkie
nie kumam, masz B5 to B5 Koledze chodziło o to że ma karoserie B5,a przód zmienił i ma od B7
-
Spociki Łódzkie
Zapraszam na spot,dzisiaj pod Tulipankiem (Piłsudskiego) o godzinie 18:oo.
-
Spociki Łódzkie
Zapraszam na spocik w najblizsza niedziele 18/stycznia/2oo9 godzina 18:oo w stałym miejscu Centrum Handlowe Real/Tulipan na Piłsudskiego94 w Łodzi
-
Spociki Łódzkie
Policja przyjechała tylko, że po fakcie kiedy robiliśmy sobie fotki.
-
Spociki Łódzkie
Jakby coś zapraszam 4 stycznia (Niedziela), godzina 18 pod C.H. REAL/TULIPAN Łódź ul.PILSUDSKIEGO 94 (NA WIDZEWIE)
-
Spociki Łódzkie
Nono można by się spotkać chociaż raz przed świętami, bo w święta każdy wyjeżdża
-
Spociki Łódzkie
Spot jak zwykle będzie za tydzień w niedziele pod realem na Piłsudskiego pod tulipankiem.
-
Spociki Łódzkie
Wybiera się ktoś na spot ?
-
Spociki Łódzkie
Ramki z logiem w Łodzi, robiłem i powiem, że nawet nawet. http://moto.allegro.pl/item464612457_ramka_z_twoim_napisem_do_tab_rejestracyjnej_ramki.html
-
Spociki Łódzkie
Ja powinienem być.
-
Spociki Łódzkie
Najprawdopodobniej o 18 ale nie wiem czy w sobotę czy w niedziele, jakby coś dam znać.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jakby ktoś chciał podjechać pogadać jutro jest spot audi maniaków pod Tulipanem, inaczej real na Piłsudskiego, o godzinie 18:00 I większy opis tego http://www.spotyaudi.vgh.pl/news.php
-
Spociki Łódzkie
Luzik Audi Mania Fan klub też ma sporą frekwencję, wiem bo byłem u nich, Trzeba tylko chcieć...
-
Spociki Łódzkie
od nas z klubu 3 osoby i jedna z Audi-Mania Fan Klub, do bacówki nie jechaliśmy bo czekaliśmy na was.
-
Spociki Łódzkie
Bartek popraw to, ponieważ powinieneś napisać prezesa nie obowiązuje.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Szef dzwoniłeś do Bacówki, czy będą mieli dla nas wolny stolik ?
-
Spociki Łódzkie
jakby co jestem za 8 listopada w Bacówce