-
Spociki Łódzkie
I co szykuje się jakiś spot wieczorem ?
-
Spociki Łódzkie
Ja będę, tylko dokładnie gdzie po lewej ?
-
Spociki Łódzkie
ja się pojawię, tak jak pisałem zbieramy się od 18
-
Spociki Łódzkie
Spot na pewno będzie 19 kwietnia w niedzielę, jeśli ktoś będzie miał chwilę wolną to zapraszamy.
-
Spociki Łódzkie
wpadnij na spota, to może ktoś Ci pomoże albo coś doradzi.
-
Spociki Łódzkie
Ile osób wybiera się dzisiaj na zlot ?
-
Spociki Łódzkie
nie kumam, masz B5 to B5 Koledze chodziło o to że ma karoserie B5,a przód zmienił i ma od B7
-
Spociki Łódzkie
Zapraszam na spot,dzisiaj pod Tulipankiem (Piłsudskiego) o godzinie 18:oo.
-
Spociki Łódzkie
Zapraszam na spocik w najblizsza niedziele 18/stycznia/2oo9 godzina 18:oo w stałym miejscu Centrum Handlowe Real/Tulipan na Piłsudskiego94 w Łodzi
-
Spociki Łódzkie
Policja przyjechała tylko, że po fakcie kiedy robiliśmy sobie fotki.
-
Spociki Łódzkie
Jakby coś zapraszam 4 stycznia (Niedziela), godzina 18 pod C.H. REAL/TULIPAN Łódź ul.PILSUDSKIEGO 94 (NA WIDZEWIE)
-
Spociki Łódzkie
Nono można by się spotkać chociaż raz przed świętami, bo w święta każdy wyjeżdża
-
Spociki Łódzkie
Spot jak zwykle będzie za tydzień w niedziele pod realem na Piłsudskiego pod tulipankiem.
-
Spociki Łódzkie
Wybiera się ktoś na spot ?
-
Spociki Łódzkie
Ramki z logiem w Łodzi, robiłem i powiem, że nawet nawet. http://moto.allegro.pl/item464612457_ramka_z_twoim_napisem_do_tab_rejestracyjnej_ramki.html
bazylisk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta