Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bazylisk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I co szykuje się jakiś spot wieczorem ?
  2. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja będę, tylko dokładnie gdzie po lewej ?
  3. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja się pojawię, tak jak pisałem zbieramy się od 18
  4. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spot na pewno będzie 19 kwietnia w niedzielę, jeśli ktoś będzie miał chwilę wolną to zapraszamy.
  5. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wpadnij na spota, to może ktoś Ci pomoże albo coś doradzi.
  6. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ile osób wybiera się dzisiaj na zlot ?
  7. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie kumam, masz B5 to B5 Koledze chodziło o to że ma karoserie B5,a przód zmienił i ma od B7
  8. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapraszam na spot,dzisiaj pod Tulipankiem (Piłsudskiego) o godzinie 18:oo.
  9. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapraszam na spocik w najblizsza niedziele 18/stycznia/2oo9 godzina 18:oo w stałym miejscu Centrum Handlowe Real/Tulipan na Piłsudskiego94 w Łodzi
  10. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Policja przyjechała tylko, że po fakcie kiedy robiliśmy sobie fotki.
  11. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakby coś zapraszam 4 stycznia (Niedziela), godzina 18 pod C.H. REAL/TULIPAN Łódź ul.PILSUDSKIEGO 94 (NA WIDZEWIE)
  12. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nono można by się spotkać chociaż raz przed świętami, bo w święta każdy wyjeżdża
  13. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spot jak zwykle będzie za tydzień w niedziele pod realem na Piłsudskiego pod tulipankiem.
  14. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wybiera się ktoś na spot ?
  15. bazylisk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ramki z logiem w Łodzi, robiłem i powiem, że nawet nawet. http://moto.allegro.pl/item464612457_ramka_z_twoim_napisem_do_tab_rejestracyjnej_ramki.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.