Treść opublikowana przez hackerfish
-
wymiana silnika afb jaki mógłby jesze pasować
Witam serdecznie.Panowie jestem 59 letnim emerytem i proszę mnie nie opieprzać że nie tutaj,nie w tym miejscu napisałem.Mam silnik AFB który stanął kołkiem.Czy w jego miejsce można bez większych problemów jakiś inny silnik wstawić.Proszę o wyrozumienie i odpowiedź.
-
Spociki Łódzkie
Żyje ale co to za życie?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mam pytanie co z psami jeżeli byłoby można to też bym się pisał pies to huski 2,5 roku spokojny
-
Spociki Łódzkie
Widziałem te ramki u niego na Niuni w realu są zajefajne niczym się nie różnią od tych klubowych
-
Spociki Łódzkie
B4rt4s napisz konkretnie o której ten spocik ja będę
-
Spociki Łódzkie
Melduj śmiało co to za propozycja na tego spota
-
Spociki Łódzkie
Wczoraj ktoś potrzebował naprawę wyświetlacza w liczniku łódzkie tel 0601 859 205 www.serwislicznikow.admoto.pl
-
Spociki Łódzkie
Zmarznięty zziębnięty to ja oczywiście nie wiem czy starczy Ci pieniędzy (bez pracy) żeby się wypłacić
-
Spociki Łódzkie
Ja też będę
-
Spociki Łódzkie
Ok Real godz 18:00
-
Spociki Łódzkie
Jedno nie przeszkadza drugiemu
-
Spociki Łódzkie
Ja też za 8 listopada w Bacówce
-
Spociki Łódzkie
No to będzie się działo
-
Spociki Łódzkie
Nie przesadzaj seban111 dla was to są sekundowe sprawy wsiadacie w F 16 i jesteście[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 05:12_________________________________________________Nawet niebiesko oka się zmieści
-
Spociki Łódzkie
Wchodzę w ten interes
-
Spociki Łódzkie
Ty jako bardzo dobry kierowca musisz jechać z przodu
-
Spociki Łódzkie
Ja Ci pomogę marcindlug będę miał ze sobą psa tropiciela i znajdziemy jego samochód
-
Spociki Łódzkie
B4rt4s nie będziesz sam będziesz ze swoją niunią (audiczką) już jest was dwoje będziemy na pewno
-
Spociki Łódzkie
st sierż sztab rezerwy obecny przyjadę swoją niunią awantem mnie się popierdaczyło byłem w niedzielę 12 a 19 nie mogłem byłem w Wawie jeszcze raz ponowię prośbę o etkę bazylisk jak byś się odliczył to weź ją ze sobą z góry dzięki
-
Spociki Łódzkie
bazylisk bardzo proszę wypal tą etkę na następny spocik
-
Spociki Łódzkie
Dzięki za fonik do magika od szyb on był dla mnie B4rt4s przegraj jak możesz co lepsze płytki zależałaby mi na etce odwdzięczę się
-
Spociki Łódzkie
Będę przywiozę kabelek tylko konkrety gdzie i o której padło geant włókniarzy 16.00 05.10 08
-
Spociki Łódzkie
Dzięki B4rt4s za kabelek trochę kombinowałem ale robiłem to po raz pierwszy i nic nie wychodzi jak byś bardzo potrzebował kabelek to napisz podrzucę i trzba wybrać inne miejsce spotkań
-
Spociki Łódzkie
Ja wezmę kompa
-
Spociki Łódzkie
seban111 nie bądź miękki aktualnie wszyscy jesteśmy trochę podziębieni taka pogoda miał być tech i etka a tak ? Przybywaj.