Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

No właśnie był tam ktoś dzisiaj? na pierwszych legalnych wyścigach w Łodzi?

Właśnie widziałam materiał w wiadomościach o tym.

A co wogóle sądzicie o takim rozwiązaniu, bo zdania napewno są podzielone :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myslaem ze to w nocy zaraz tam jade jest jeszcze po co??

Opublikowano

nie mam pojęcia, nie pamiętam czy mówili, że był, czy że będzie... ehhh :mysli: starość nie radość,

skleroza postępująca :decayed:

Opublikowano

kurcze:D jakbym mial jakis dobry wóz to bym pojechal :gwizdanie: ale moja a4 nie da rady :(

Opublikowano

było na co popatrzeć o ściganiu nie ma mowy wszystko wcześniej ustalone

Opublikowano

Chciałbym wiedzieć ile mam na ćwiartce.

No ja na ćwiartce to z pół wieczoru pociągnę :wink4:

Opublikowano

zobaczę...żona chce mnie ożenić z remontem przedpokoju...Odkładanym od stycznia :decayed: Nie mówię nie... :D

Opublikowano

ja wpadam na chwile i pozniej do heaven na bibke ! :D

Opublikowano

witam :hi:

koledzy o której ma odbyć się ten spot?

Opublikowano

witam :hi:

koledzy o której ma odbyć się ten spot?

Myślę, że tak jak Guga ustalał, czyli godzina 20:30 pod Sphinxem, a później zobaczymy, ale najpewniej podziemia Silver Screena. Niech ktoś mnie poprawi, jeżeli coś pokręciłem :>

Opublikowano

Chłopaki jak będziecie mieli zaplanowanego spota na początku marca to wpadnę na kontrolę :decayed: 4 marca lecę do Zgierza na 2 dni to może się spotkamy :th:

P.S

Dalej są takie korki jak sie wlatuje do Łodzi od strony Tuszyna ?? Bo jak we wrześniu jechałem to masakra była :wallbash:

Opublikowano

Korków już nie ma, bo skończył się remont nawierzchni :)

Miło nam będzie gościć Prezesa w naszym mieście :>

Opublikowano

Hugoooooo

To może ze Zgierza do Wisły razem polecisz z nami :P

Dzięki za propozycję , ale musze opuścić Zgierz w czwartek z samego rana :th:

Opublikowano

HUGO proponuje zwrócić uwage na aparaty przy drodze :naughty: ,otrzymały w zeszłym tygodniu homologację i testowane sa tam do 16 marca.Zaraz za Głuchowem jadąc w stronę Łodzi zaczynają się policyjne testy :).

Pozdrawiam :audi:

Opublikowano

fakt sporo tam tego nastawiali! :angry:

Opublikowano

HUGO proponuje zwrócić uwage na aparaty przy drodze :naughty: ,otrzymały w zeszłym tygodniu homologację i testowane sa tam do 16 marca.Zaraz za Głuchowem jadąc w stronę Łodzi zaczynają się policyjne testy :).

Pozdrawiam :audi:

Dzięki serdeczne za ostrzeżenie :hi:

Opublikowano

No ja niestety moge nie przybyc.

Autko dzisiaj rozbieralem pod lakierowanie, a w firmie sie sprzet popsul i nie ma czym robic.

Ale badzmy dobrej mysli i moze autko bedzie mialo nowe image :kox:

Opublikowano

No ja niestety moge nie przybyc.

Autko dzisiaj rozbieralem pod lakierowanie, a w firmie sie sprzet popsul i nie ma czym robic.

Ale badzmy dobrej mysli i moze autko bedzie mialo nowe image :kox:

no to mnie strasznie zasmuciłes a masz moze ten spojler pod zderzak dla mnie??

Opublikowano

marys, gosc cos mnie zwodzi i cos mowil, ze raczej nie bedzie mial. :confused4:

Do poliftowych ma podobno.

Jakbym cos wiedzial dam znac oczywiscie.

Opublikowano

a ja zobacze ...postaram sie wpasc ale w ten czwartek z czasem moze byc roznie wiec nie obiecuje...

hehe gugas widzialem ze w moje rejony sie zapusciles ostatnio ;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.