Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ym sie pisal na plytke jesli to nie problem...

:th: nie ma problema

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki tak z innej bajki. znacie jakąś dobrą myjnie w Łodzi ? Chcę iść na mycie tapicerki : P :naughty:

Opublikowano

Słyszałem że bywają problemy z instalacją etka7, a u Ciebie jak???

Tutusik poczekaj, aż się cieplej zrobi.

Ja prałem na Rzgowskiej, ale tam zlikwidowali tą myjnie.

Opublikowano

He, he. Oczywiście wiadomo, że to TEN CZWARTEK, nareszcie :D

Opublikowano

Przypominam, że spocik jest w TEN CZWARTEK :> o 20:30

ooo a myslalem ze o 21:30. dobrze ze napisales bo bym sie spoźnił :)

Opublikowano

Witojcie!!

Nie wiecie gdzie w Łodzi można kupić płyn do wspomagania FEBI zielony mineralny?? Ewentualnie czy ktoś nie ma do odsprzedania 1 opakowania takiego?? Coś mi się wydaje, że płyn w moim układzie kwalifikuje się do wymiany - ma kolor kakao :wallbash: i czasami odzywa się wspomaganie (wyje) po jakiejś dłuższej jeździe. W związku z tym chciałbym przepłukać układ i zalać swieżym płynem...

Mam nadzieję, że na spocie ktoś rzuci fachowym okiem na to, bo może jestem przewrażliwiony :shocked:

Do zobaczenia w czwartek!!

Opublikowano

tak z innej beczki. Nie wiem czemu mi radio nie zapisuje danych wprowadzonych ( bo ustawiam subwoofer na +15, bass na +7 , trebles na +5 ) i jak wylacze silnik to sie nie zapisuje tych danych. Prawdopodobnie kabel nie jest podlaczony. Moglby ktos sprawdzic na spocie? :kox::cool: :gwizdanie:

Opublikowano

Mogłby ktos napisac mi dokładnie gdzie jest ten spot czy pod Sphinxem czy pod Filipsem bo sie troche rozchorowałem i nie chce mi sie szukac ale postaram sie wpasc mimo choroby :>

Opublikowano

Mogłby ktos napisac mi dokładnie gdzie jest ten spot czy pod Sphinxem czy pod Filipsem bo sie troche rozchorowałem i nie chce mi sie szukac ale postaram sie wpasc mimo choroby :>

Zaczynamy pod Sphinxem 20:30, a później jak będzie więcej autek przenosimy się pod Philipsa. No chyba, że i tam będzie już za malo miejsca :>

Opublikowano

Niestety ale chyba nie uda mi sie wczesniej wpasc niż na 21.30 :(, mam tylko nadzieje że sie do tej pory nie rozjedziecie :confused4:

Opublikowano

czy taka pogoda zwalnia z obowiązku mycia auta?? :wink4:

Opublikowano

Przepraszam Was bardzo ale ja jednak nie dojade sila wyzsza (praca...) Zycze sprzyjajacych warunkow atmosferycznych i frekwencji... Do zoba na nastepnym spocie...

Opublikowano

mam przyjechać B5 czy RS4 B7 ? ;)

Opublikowano

nie wiem, czy padła już tutaj taka propozycja, jak tak, to przepraszam... Można by się spotykać w galerii na wyższych poziomach parkingowych - oświetlone, pod dachem, pierwsza godzina bezpłatna, druga chyba 2 zł, trzecia 3, czwarta 5. Pomyślcie, bo może to nie jest zły pomysł;) A4 jak narazie sprzedane, więc muszę się tłuc civic'iem, ale mam nadzieję, że mnie nie wywalicie, jak podjadę. Pozdrawiam.

Opublikowano

kurcze pewnie dobrze sie bawicie na zlocie, a mnie nie ma . Nagly przypadek. Dzisiaj jest nowy rok wietnamski(chinski) i musialem z rodzicami pojechac do rodziny :( wybaczcie ale nastepnym razem bede !

To z okazji nowego roku wietnamskiego zycze wam i naszym niuniom jak najwiecej zdrowia :th: duzo hajsu , pomyslnosci , szczescia ! :hi::drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

nooo i zaczal sie nowy rok pod nazwa szczura....szczury maja przechlapane:) :evil:

a co do zlociku to bylo sympatiko..hehe i wesolo:)...historie samochodowo-alkocholowe w zakletym kregu :wink4::evil:

Opublikowano

Spocik udany :kox:

Dzieki za życzenia i ja też życzę Ci wszystkiego naj...

Wracając na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Kopcińskiego stanąłem jako pierwszy i obok mnie A4 zamieniłem dwa słowa

przez okienko przekazałem kalendarzyk mam nadzieję że koleżka dołączy ,był zdziwiony ale zainteresowany... :)

Pozdrowienia

Opublikowano

teraz kompanko i kimka już piątek sie zaczął wieczorem balet

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH.

ŁÓDZKA EKIPA ZAPRASZA :polew::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.