Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

gugas to ja tez :) serio. zamow tez dla mnie 1 smycz. i naklejke biala ( ja sobie zamowilem ale czarne bo bialych nie bylo i nie wiem kiedy to dostane wszystko )jak sie stykniemy to ci kase cofne i dasz mi smycz.i naklejki.. chyba ze wczesniej wyslesz mi lampki :D:D:D :dance: :dance: to mozesz tam wsadzic ta smycz:) pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam kto jeszcze by coś chciał ?? Lista otwarta do następnego spotu i potem zaczynam zamawiać ;)

A co do ostatnie spotu wyszły mi 2 fajne fotki nieoczekiwanie :PPP

Tramwaj widmo :)

c.jpg

i A4 jak widać ponadczasowe , a w tle wszystko ucieka :P

d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie widze ze sie ladnie bawicie ( bezemnie :bicz2::wallbash: oczwyiscie) no ale nic .. ja jutro mam tez spota ( pod praca) bedzie 9 a...u...tek :gwizdanie: zadne AUDI .. ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ..

ps: Mateusz nie bedzie juz ramek pod tablice bo KEŻOR nie bedzie robic nastepnych zapisow. przynajmniej narazie ..

ps:gugas tak wogole to gratuluje KLUBOWICZA.. nalezalo ci sie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gugas - 200-tny pościk :oklaski: ...chciałem zaznaczyć że to jusz drugafla... :drunk: którą musisz postawić ;):P jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak to się skończy.... :decayed:

....no to kolego za tego "Klubowicza" to już trzecia flacha się należy, lepiej bedzie jak zamówisz odrazu cały karton, wtedy może chociaż jakiś rabat dostaniesz :tongue4::D:decayed:

Gratulacje :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tutaj ale jutro muszę kupic chłodnice do mojej 2.8 pilne bo stoi na wymianie rozrządu i jest łatwy dostęp polećcie jakiś sklep to moje pierwsze audi i kompletnie nie mam pojecia gdzie to kupić

[email protected] dzięki

POZDRAWIAM

w lodzi znalazlem cos takiego

http://moto.allegro.pl/item296032731_chlodnica_a4_2_6_2_8_automat_nowa_lodz.html - ogloszenie z allegro (tylko ze do automatycznej skrzyni)

jeszcze mozesz sie zapytac na ulicy rewolucji kolo kilinskiego, zaraz kolo piekarni gosciu sprzedaje uzywki do audi moze cos bedzie mial

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze podjedz sobie na rewolucji tam moze gosciu ma[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 22:32 _________________________________________________http://rapidshare.com/files/86086079/100NCD50.rar.html to sa zdjecia z 2 spota:) mielgo ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...