Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe no widzisz trzeba wpadać na spoty to byś mnie znał osobiście :P Stałeś pod XXVI LO ?? Panowie co powiecie jakbyśmy spota zrobili w przyszłym tygodniu wtorek, środa (11 lub 12 grudzień) ??

Kto jest chętny niech krzyczy :)

no stalem. wymienialem kolo gdyz zlapalem gume albo jakos mi przebil ; o yebaki jedne

ja bym w ta srode jakos bo mam teraz maturki i luzik troche ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja również pisze się na przyszły tydzień,preferuje 11 ale jeśli większości bedzie pasowało 12 to jakos się dostosuję :>

pozdrawiam...[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 09:59 _________________________________________________Co tutaj taka cisza? :shocked:

Czyżby wszyscy choinke ubierali :>

Jak ze spocikiem??gugas,maku211,tutusik,ballcerr,SEB-A4 ...Dajcie znać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUGAS wy z Łodzi macie fajną drogę do Częstochowyy może pisałbyś się na spocik większy troszke tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9133.1905.html poczytaj i daj coś znać :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja również pisze się na przyszły tydzień,preferuje 11 ale jeśli większości bedzie pasowało 12 to jakos się dostosuję :>

pozdrawiam...[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 09:59 _________________________________________________Co tutaj taka cisza? :shocked:

Czyżby wszyscy choinke ubierali :>

Jak ze spocikiem??gugas,maku211,tutusik,ballcerr,SEB-A4 ...Dajcie znać :)

Pozdrawiam

wiesz ja bym chcial bardzo.. no ale...

wlasnie zawsze sa jakies ale.. :P ja juz nie mieszkam w lodzi . wiec na spocik 420 km troche niebradzo :).. bede za to na zlocie zimowym :).. ale zycze wam jak jak najwiecej :audi: na spociku.. gugas . SEB-A4 zapraszam serdecznie na http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21259.0.html moze pomozecie mi cos ruszyc . bo chyba u mnie w miescie to tylko tacy po 100 :audi: jezdza. jeszcze raz milej zabawy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas no co sie do mnie nie odzywasz :bicz2:

a może by tak Panowie z Łodzi zawitali do nas 29 grudnia na spocik częstochowski????

zapraszamy serdecznie

Gugas proszę o kontakt na GG :rant:

:)

osa pozdrawia Łodź :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim kolegą BARMAXX-em, który udziela się na forum Audi-Manii i poinformował mnie, że w sobotę jest spocik wigilijny, cytuję:

Oficjalny zlot AFK odbędzie się:

Łódź sobota 22.12.07 Parking M1 godzina 17.00 Zapraszam!!

Prawdopodobnie pojawi się na spociku w czwartek, to jeszcze poda nam szczegóły.

Do zobaczenia. Pzdr.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka jest na 3 stronie.

ej Jak jade z retkinii to jade mickiewicza omijam kosciuszki i skrecam pozniej w prawo do piotrkowskiej tak ? a ten sphinx to jest jakos obok vobisu ? bo na tej ulicy chyba jest vobis tak ?

tutusik - jest tak jak piszesz...jedziesz Mickiewicza, przecinasz Kościuszki, nastepna to Piotrkowska-skręcasz w nią w prawo...przejeżdzasz ok 50 metrów i po prawej widzisz SPHINX-a ... i własnie tam sie spotykamy. Trafisz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...