Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej chlopaki i dziewczyny nie mozemy w piatek ? :decayed: bo w piatek mam sprawdzian z matmy : p i w czwartek ostre wkuwanie ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tutusik, sciagi rob, anie bedziesz sie uczyl. Jak zrobisz 2-3 godziny przerwy to nawet Ci dobrze zrobi.

mam nadzieje, ze mi nic nie wypadnie.

W koncu jakis mod musi to skontrolowac :tongue4:

Opublikowano

no gugas, pomysli sie o tym Klubowiczu

pogadamy na spocie o tym

A pro po zlotow, nie myslales aby je robic tylko w okreslony dzien tygodnia?

Opublikowano

witam Przyjaciół z Łodzi

kiedy coś organizujecie, bo może zdążę z Hiszpanii wrócić i się załapię :evil:

a tak poważnie to chciałam tylko przypomnieć o swojej skromnej osóbce i zaprosić już teraz na kolejny spot w Częstochowie jaki mam zamiar

zorganizować na przełomie marca/kwietnia ...

pozdrowienia ciepłe

osa

Opublikowano

dokladnie dokladnie.... parkujemy pod jedna uczelnia.... Postaram sie dzis dotrzec aczkolwiek mam jutro kolo i egzamin i nie wiem czy sie wyrobie zeby sie pojawic na zlocie... bede dzwonil do Ciebie wieczorem zapytac gdzie sie ustawiliscie...

Opublikowano

...pierwszy! w domu! :D

To dopiero było spotkanie, ta frekfencja, te auta, ci ludzie...to jest to! ;) Byle jak najczęściej! :a4fan:

Do następnego!

Opublikowano

ja tez sie melduje :a4fan: :oklaski:

musze tasme przesluchac :kox:

Opublikowano

WITAM

od tygodnia jestem posiadaczem a4 ze spot jest zobaczyłem dopiero o 22 a szkoda mysle ze załapie sie na nastepny

POZDRAWIAM

Opublikowano

No i nawet Moderator nas odwiedził :shocked: :th:.....tylko szkoda że miał podsłuch :kox::decayed:

Opublikowano

Udało się dojechałem na spot bez problemu jak to wcześniej bywało :wallbash: Spoko klimat,ilość osób zaskoczyła chyba wszystkich.Jako nowicjusz rewelacyjnie trafiłem :naughty: .

Dzięki i do zobaczenia na kolejnym "nagraniu" :polew:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy.

Jakoś spojrzę na kalendarz i wymyślę jakąś datę :tongue4:

Hmmm 2.8 V6 no to już nie będę miał najmocniejszego auta na spocie :D Teraz będzie nas dwóch :kox:

Mam nadzieję , że uda Ci się przyjechać , bo jestem ciekaw jak Ci się LPG sprawuje w tym silniku :P

Jak masz jakieś fotki auta to wrzuć do "Moja A4"

No to idę spać :hi:

fotki beda jak troche dopieszcze autko a jak sie na gazie sprawuje to zobaczymy

POZDRAWIAM

Opublikowano

az 8 samochodów bylo ? :evil: u la la szalejemy łódź

Opublikowano

To mój pierszy spot i już się zaraziłem. Myślę o kolejnych.

Pozdrowionka

Opublikowano

no no no widze ze sie u was zaczyna dziac :naughty: moze w saczu tez tak bede kiedys mial :drool:

( jak przyjedziecie chyba:P ) ogolnie :drunk: pozdrawiam :)

Opublikowano

gugas - 200-tny pościk :oklaski: ...chciałem zaznaczyć że to jusz druga fla... :drunk: którą musisz postawić ;):P jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak to się skończy.... :decayed:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 23:50 _________________________________________________maku-po co czekać, chyba prościej bedzie jak ty sie przeprowadzisz do Łodzi :D

Opublikowano

23 Listopad 2007[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 23:50 _________________________________________________maku-po co czekać, chyba prościej bedzie jak ty sie przeprowadzisz do Łodzi :D

ja juz bylem 2 razy :P teraz wasza kolej:D

Opublikowano

No fajnie się robi kiedyś jeździło się inna A4 i o spotach nie miałem pojęcia teraz miło jest pogadac wśród swoich :th:

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć wszystkim

Guga widzę że spocik wam dopisał :th: to cieszy bardzo fajne fotki i widać przewagę sreberka :decayed:

Opublikowano

Jasne, ja jestem za. Dla mnie sztuk 1. A czy jakieś ewentualnie naklejki na szybkę w przyszłości się pojawią?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.