Treść opublikowana przez Piotr13
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Tak. Mowilem ze latwe: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=1215 :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie jest to honda.. a prototyp calkiem swiezy..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hm.. z zadawaniem idzie mi gorzej ale skoro ma nie byc za stary to moze jakis latwy prototyp?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
The Adams GT 1963 - 1969??
-
Spociki Łódzkie
Czesc, Widze, ze chwila (kilka miesiecy ) nieuwagi, a tu watek spotow lodzkich odzyl. Postaram sie podjechac jesli tylko czas pozwoli.. pozdr, Piotrek
-
[B5] spinki w dywanikach
Hm.. nie spodziewalem sie, ze temat tak sie rozrosnie.. Pisalem wczesniej w postach, ze komplet w ASO kosztuje 48zl. Z tego co zdazyl mi powiedziec pracownik ASO zanim podziekowalem, to jest to zestaw przod + tyl: mocowania w podlodze + zaczepy do dywanikow. Jesli komus brakuje wiec rowniez mocowan to moze warto zapytac w najblizszym ASO jak to wyglada? :smile: pozdr, P.
-
[B5] spinki w dywanikach
Wyglada ok, jak dziala to pisalem o tym wyzej, mam to w A4 B5.. Tez mam okragle bolce z przodu, z tylu nie zagladalem, tam sciagajacy dywanik mi nie przeszkadza w prowadzeniu.. pozdr, P.
-
[B5] spinki w dywanikach
Nie mam 100% pewnosci czy to jest dedykowane rozwiazanie do B5, nie mialem okazji przyjzec sie oryginalom.. U mnie sie trzyma, spinasz tym dywanik od gory i od dolu, nastepnie napinasz to na ten bolec co wystaje z podlogi... pozdr, Piotr
-
[B5] spinki w dywanikach
Witam, W ASO w Lodzi okazalo sie po zamowieniu, ze mozna kupic.... komplet za 48zl Kupilem komplet na jeden dywanik na aukcji na allegro, koszt 3zl za sztuke czyli 6zl + przesylka. Mniej wiecej pasuja (na pewno nie tak jak oryginaly), dywanik na razie sie trzyma, jedynie otwor w dywaniku trza bylo delikatnie powiekszyc.... Lepsze to niz dotychczasowa prowizorka... pozdr, Piotrek ps. dla zainteresowanych: http://moto.allegro.pl/item176105748_stopery_zatrzaski_klipsy_do_dywanikow_welurowych.html
-
Avant przeceniany?
Pomijajac fakt, ze avant mi sie bardziej podoba to: - wyjazdy: 4-osoby z bagazami, zaladowny po dach, wszystko sie zmiescilo z tylu.. nie widze tego za bardzo w sedanie.. - wieksze pudla (np. po monitorach sony starszego typu, telewizorach) wejda do bagaznika (w zaleznosci od wielkosci, niektore nawet z zasunieta roleta), gdy przekladalismy taki do sedana (tez B5), to jedyne miejsce na ktore sie zmiescil to po odsunieciu fotel pasazera pozdr, Piotrek
-
[B5] spinki w dywanikach
Z tego co sie orentuje, to calosc sklada sie z czesci ktora jest w podlodze, otworu oraz spinki ktora spina czesc z podlogi z otworem w dywaniku... Tak to przynajmniej wyglada w etce... czytelniej nie potrafie... :biggrin:
-
No i skasowania lalunia:(
wielka szkoda... gdzie kolega tak dostal? pozdr, Piotrek
-
[B5] spinki w dywanikach
Koszt w ASO to 2zl/szt...
-
[B5] spinki w dywanikach
Witam, Mam bardzo duzy problem, brak spinek w dywanikach ktore jezdza ze mna jak chca... Moje pytanko, czy spinki z B5 sa takie same jak w B6? :biggrin: Bylem dzis w ASO zapytac czy maja, ale moga jedynie zamowic i jedynie do nowszego modelu. W starym ta czesc nie ma numeru... pozdr, Piotrek
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
Dokładnie tak, to moją niuńkę widziałeś bo tam właśnie mieszkam. Skoro kolega sasiad kilka blokow dalej to trza jakiegos mikrospota zrobic.. :biggrin:
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
Witam, Felgi ladne, mnie sie podobaja... Jaki taki maly OT: czy kolega przypadkiem nie mieszka/bywa w okolicach krancowki 64? jakies 30min temu widzialem wlasnie sedana na podobnych felgach chyba, przy wyjezdzie na Przybyszya... pozdr Piotrek
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Dolaczam sie do ogolnego optymistycznego nastroju Najlepszego dla zalozyciela, moderatorow, klubowiczow i uzytkownikow.. Oby klub sie dalej tak rozwijal.. :biggrin: pozdr Piotrek
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
piekny avant :one: Mam nadzieje, ze wlasnie podobnie (czarny a4 avant 2,7biT quattro) bedzie wygladac moje nastepne auto... hm.. za jakies 5 lat pewnie najwczesniej... : pozdr Piotrek
-
[A4 B5] Radio Concert a przednie glosniki...
Witam, Szwagier ma nastepujacy problem w swojej A4 (95r): kupil Concert CD z 2002r (ten ze srebrna listewka ale ladnie wycieta, nie znam sie na modelach dokladnie ) i raz na kilka wlaczen nie dzialaja przednie glosniki, tylne graja od razu ok. Jesli wylaczy radio i wlaczy ponownie problem znika. Przeszukalem troche szukajka forum i znalazlem jedynie sprawe podswietlenia i wylaczania sie co 1h. Czy opisany wyzej przypadek moze wynikac z polaczenia? Inne kostki? Czy przyczyny szukac w radiu/kablach (brak styku gdzies...)? pozdr Piotrek
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Na chwile obecna: - podgrzewanych lusterek, - podlokietnika. Z czasem moze zacznie sie lista zmieniac...
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Jak jest problem z wejsciem np w nowy temat lub jest nowa strona w temacie, mozna wykasowac z adresu "newest" i wejsc ponownie. Moze tutaj jest jakis problem ze skladnia w php? pozdr P.
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Czy tylko u mnie jest po wpisaniu a4-klub.pl zawartosc home'a: Index of / Name Last modified Size Description Parent Directory 30-Oct-2006 10:03 - a4-klub-fg-pl/ 28-Oct-2006 09:07 - cgi-bin/ 27-Oct-2006 10:31 - forum/ 30-Oct-2006 08:42 - Dopiero po wejsciu w katalog forum odpala sie strona tytulowa.. pozdr P.
-
Serwisy.Te dobre i te złe
Witam, Czy mozecie polecic jakies serwisy w Lodzi? Moze ktos byl/slyszal o tym na Pojezierskiej (serwis chyba wylacznie VAG, niestety nie pamietam dokladnie adresu..)? Obecnie mam do wymiany lacznik stabilizatora, moze przy okazji ktos zna koszt tej operacji? Pozdrawiam, Piotrek