Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr13

  1. Tak. Mowilem ze latwe: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=1215 :th:
  2. nie jest to honda.. a prototyp calkiem swiezy..
  3. hm.. z zadawaniem idzie mi gorzej ale skoro ma nie byc za stary to moze jakis latwy prototyp?
  4. The Adams GT 1963 - 1969??
  5. Piotr13 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czesc, Widze, ze chwila (kilka miesiecy ) nieuwagi, a tu watek spotow lodzkich odzyl. Postaram sie podjechac jesli tylko czas pozwoli.. pozdr, Piotrek
  6. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Hm.. nie spodziewalem sie, ze temat tak sie rozrosnie.. Pisalem wczesniej w postach, ze komplet w ASO kosztuje 48zl. Z tego co zdazyl mi powiedziec pracownik ASO zanim podziekowalem, to jest to zestaw przod + tyl: mocowania w podlodze + zaczepy do dywanikow. Jesli komus brakuje wiec rowniez mocowan to moze warto zapytac w najblizszym ASO jak to wyglada? :smile: pozdr, P.
  7. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Wyglada ok, jak dziala to pisalem o tym wyzej, mam to w A4 B5.. Tez mam okragle bolce z przodu, z tylu nie zagladalem, tam sciagajacy dywanik mi nie przeszkadza w prowadzeniu.. pozdr, P.
  8. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Nie mam 100% pewnosci czy to jest dedykowane rozwiazanie do B5, nie mialem okazji przyjzec sie oryginalom.. U mnie sie trzyma, spinasz tym dywanik od gory i od dolu, nastepnie napinasz to na ten bolec co wystaje z podlogi... pozdr, Piotr
  9. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Witam, W ASO w Lodzi okazalo sie po zamowieniu, ze mozna kupic.... komplet za 48zl Kupilem komplet na jeden dywanik na aukcji na allegro, koszt 3zl za sztuke czyli 6zl + przesylka. Mniej wiecej pasuja (na pewno nie tak jak oryginaly), dywanik na razie sie trzyma, jedynie otwor w dywaniku trza bylo delikatnie powiekszyc.... Lepsze to niz dotychczasowa prowizorka... pozdr, Piotrek ps. dla zainteresowanych: http://moto.allegro.pl/item176105748_stopery_zatrzaski_klipsy_do_dywanikow_welurowych.html
  10. Pomijajac fakt, ze avant mi sie bardziej podoba to: - wyjazdy: 4-osoby z bagazami, zaladowny po dach, wszystko sie zmiescilo z tylu.. nie widze tego za bardzo w sedanie.. - wieksze pudla (np. po monitorach sony starszego typu, telewizorach) wejda do bagaznika (w zaleznosci od wielkosci, niektore nawet z zasunieta roleta), gdy przekladalismy taki do sedana (tez B5), to jedyne miejsce na ktore sie zmiescil to po odsunieciu fotel pasazera pozdr, Piotrek
  11. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Z tego co sie orentuje, to calosc sklada sie z czesci ktora jest w podlodze, otworu oraz spinki ktora spina czesc z podlogi z otworem w dywaniku... Tak to przynajmniej wyglada w etce... czytelniej nie potrafie... :biggrin:
  12. wielka szkoda... gdzie kolega tak dostal? pozdr, Piotrek
  13. Piotr13 odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Koszt w ASO to 2zl/szt...
  14. Piotr13 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Mam bardzo duzy problem, brak spinek w dywanikach ktore jezdza ze mna jak chca... Moje pytanko, czy spinki z B5 sa takie same jak w B6? :biggrin: Bylem dzis w ASO zapytac czy maja, ale moga jedynie zamowic i jedynie do nowszego modelu. W starym ta czesc nie ma numeru... pozdr, Piotrek
  15. Dokładnie tak, to moją niuńkę widziałeś bo tam właśnie mieszkam. Skoro kolega sasiad kilka blokow dalej to trza jakiegos mikrospota zrobic.. :biggrin:
  16. Witam, Felgi ladne, mnie sie podobaja... Jaki taki maly OT: czy kolega przypadkiem nie mieszka/bywa w okolicach krancowki 64? jakies 30min temu widzialem wlasnie sedana na podobnych felgach chyba, przy wyjezdzie na Przybyszya... pozdr Piotrek
  17. Dolaczam sie do ogolnego optymistycznego nastroju Najlepszego dla zalozyciela, moderatorow, klubowiczow i uzytkownikow.. Oby klub sie dalej tak rozwijal.. :biggrin: pozdr Piotrek
  18. piekny avant :one: Mam nadzieje, ze wlasnie podobnie (czarny a4 avant 2,7biT quattro) bedzie wygladac moje nastepne auto... hm.. za jakies 5 lat pewnie najwczesniej... : pozdr Piotrek
  19. Witam, Szwagier ma nastepujacy problem w swojej A4 (95r): kupil Concert CD z 2002r (ten ze srebrna listewka ale ladnie wycieta, nie znam sie na modelach dokladnie ) i raz na kilka wlaczen nie dzialaja przednie glosniki, tylne graja od razu ok. Jesli wylaczy radio i wlaczy ponownie problem znika. Przeszukalem troche szukajka forum i znalazlem jedynie sprawe podswietlenia i wylaczania sie co 1h. Czy opisany wyzej przypadek moze wynikac z polaczenia? Inne kostki? Czy przyczyny szukac w radiu/kablach (brak styku gdzies...)? pozdr Piotrek
  20. Na chwile obecna: - podgrzewanych lusterek, - podlokietnika. Z czasem moze zacznie sie lista zmieniac...
  21. Jak jest problem z wejsciem np w nowy temat lub jest nowa strona w temacie, mozna wykasowac z adresu "newest" i wejsc ponownie. Moze tutaj jest jakis problem ze skladnia w php? pozdr P.
  22. Czy tylko u mnie jest po wpisaniu a4-klub.pl zawartosc home'a: Index of / Name Last modified Size Description Parent Directory 30-Oct-2006 10:03 - a4-klub-fg-pl/ 28-Oct-2006 09:07 - cgi-bin/ 27-Oct-2006 10:31 - forum/ 30-Oct-2006 08:42 - Dopiero po wejsciu w katalog forum odpala sie strona tytulowa.. pozdr P.
  23. Witam, Czy mozecie polecic jakies serwisy w Lodzi? Moze ktos byl/slyszal o tym na Pojezierskiej (serwis chyba wylacznie VAG, niestety nie pamietam dokladnie adresu..)? Obecnie mam do wymiany lacznik stabilizatora, moze przy okazji ktos zna koszt tej operacji? Pozdrawiam, Piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.