Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... jak już zakupisz A4 to zapraszamy na spoty poznańskie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to koledzy szerokosci wam zycze i bawcie sie dobrze :drool: jak przystało na Klubowiczów Gerax, dzięki... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie, Zapraszamy na spoty :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przepraszam... Szkoda, ze ja nic nie wiem...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, wyjeżdzamy z Resa około 11. Do Dębicy mamy 40 km (przy korkach w Ropczycach) bedziemy jechać do godziny czasu. A Ty ile masz do Dębicy?? Możemy sie umówić na McDonaldzie po prawej stronie przy obwodnicy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry wszystkim... Slaweq, wiosna idzie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie to sa takie jak Twoje... :th: Ale te kierunki sa paskudne, a nie znalazłem fajniejszych..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
YKK, widziałem to już wcześniej... Reflektor ma takie paseczki na szybie, a kierunek jest całkiem gładki i to mi sie nie podoba...:( Widziałem na ebayach takie zestawy ale kierunek był cały w paski jak i reflektor... Ale dzięki za czujność :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, dobry pomysl z tą linką... :th:
-
Moje skromne A4
ładna seria :th: pięknie sie prezentuje. obowiązkowo musisz ją pokazać na żywo na spocie w Rzeszowie... najbliższy spot 6 kwietnia 2008 godzina 14. więcej info w wątku o spotach rzeszowskich: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.0 Z A P R A S Z A M Y
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Flayer, i nawet Q nie da rady na letnich???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pesymista... :gwizdanie: A jak bedzie słońce, to blaszaki bedą pięknie świećić....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, to bedzie Was dwóch na zimówkach :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, ja jestem dobrej myśli... Mam nadzieje, ze prognoza sie sprawdzi i dojadę szczęśliwie do Wisły. (ze, wszyscy dojadą szczęśliwie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma obawy o pogodę w Wiśle. Tu szczegóły: http://pogoda.onet.pl/1,885,38,,,wisla,miasto.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, no nie wyglądało to za ciekawie... Ale trzeba być dobrej myśli... Dojedziemy na letnich i bedzie pięknie... :th: (no oprócz Ive)[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 13:18 _________________________________________________Nie ma obawy: http://pogoda.onet.pl/1,885,38,,,wisla,miasto.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, a co sie stało z Twoimi kołami????? Bedzie kox na 15 i to blaszakach :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zarabiam pieniądze na Wisłe... bo auto już mam doskonałe... :polew: :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy na spoty... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... już do nas dołączyłeś.... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie i zapraszamy na spoty w swoim regionie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...