Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. Slaweq, kiedy zakładamy do Twojej niuni (A4) xenony. Świecą suuuper...[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 09:22 _________________________________________________miro, wsadził tak jak było.. plug&play ja jestem do dziś pod wrażeniem ja kupowałem u tego gościa: http://moto.allegro.pl/item318175931_ksenony_xenony_faktura_gwarancja_extra_h7_ksenon.html wytargowałem u niego cene 315,00 za komplet z przesyłką "za pobraniem" w tej cenie. Jak ktoś jest zainteresowany, to prosze o kontakt na PW Zestawy są pewne. Z 12 miesięczną gwarancją na żarniki i przetwornice. Z dowodem zakupu (FV lub paragon) Zestaw posiada aluminiowe przetwornice (a nie metalowe) z radiatorami odprowadzającymi ciepło, a żarniki mają szklane "bańki" a nie plastikowe jak w tych tańszych zestawach.
  2. Slaweq, już prawie jest dobrze...
  3. Wczoraj montowałem xenon HID 6000K dla kolegi w jego nowej A4 B6. (może przyjedzie w niedziele na spot) Świeci KOX :kox: i cały czas sie zastanawiam, czy nie świeci lepiej niż 8000K i mam dylemat...
  4. ZeeBee, przykra sprawa z tą szybą...:([br]Dopisany: 27 Luty 2008, 09:07 _________________________________________________ Dobry, WLKP
  5. GM, oczywiście, ze to żart. :polew: :polew: Bez
  6. witaj w klubie... zapraszamy na spoty :th:
  7. witaj ponownie...
  8. bardzo ładnie wygląda, ale ja wolałbym ori Valeo, w wersji chrom ładniej wyglądają od dzielonych...
  9. Nawet jak spadnie śnieg, to temperatura w ciągu dnia i tak jest na tyle wysoka, ze go szybko roztopi. Na spota, autko musi być obowiązkowo umyte (myjnia lub ręcznie) :th:
  10. Sokolnh, jest pięknie... :th: Twoja furka bardzo sie zmieniła na wielki "+" od ostatniego razu jak ją widziałem... :th: GRATKI!!
  11. Rozumie się ze w sobotę to już na pewno przecież w niedziele jest spot jakże byś mógł się zjawić na stalówkach GM, a propos - w niedziele będziesz na spocie??? przyjedziesz na 15 minut??? czy może zostaniesz dłużej?? :polew: :polew:
  12. Slaweq, coraz lepiej, ale do ideału jeszcze daleko... Ale dzięki za troskę... :th: Elmo, z tego co kojarze, to już tak chwile jeździsz...
  13. witaj w klubie... forum A4 to skarbnica wiedzy... :th:
  14. jakbym nie miał czasu, to pewnie na stalówkach bym przyjechał... :th: ... ale wolę na letnich... :th:
  15. ja może już jutro zmienię kółka... a jak nie to napewno w sobotę... :th:
  16. dobry dzień... wiosna, wiosna wiosna... zmieniać koła na letnie... :th: Slaweq, był największym przeciwnikiem szybkiej zmiany, a jako pierwszy zmienił... :polew:
  17. Witam wszystkich w piękny wiosenny dzionek... nooo, nooo... piękna sesja... i autko jakoś tak inaczej wygląda... :th: chyba wymiana turbawki pomogła... :th: [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:47 _________________________________________________co tu dzisiaj takie pustki... nie ma z kim pogadać... :bicz3: :suicide1: to mnie też już nie będzie... miłego wieczoru wszystkim...
  18. ja zmieniam w sobotę, tj 1 marca... :th: nie mogę sie już doczekać...
  19. Slaweq, a myślałeś o pomalowaniu dokładek zderzaków pod kolor... poproś Sokolnh, to zrobi Ci VT i zobaczysz jak to by wyglądało... ale napewno bedzie pięknie...
  20. ładna furka... bardzo mi sie podoba... :th: twz, nic dodać - nic ująć... :th:
  21. Iceman, szkoda ze Cie nie będzie... a tak chciałem zaobaczyć Twoje "cudo" w realu... ;( ;(
  22. najważniejsze, że problem rozwiązany... :th:
  23. To czemu tak późno bedziecie w Wisełce?? P.s. Cloo, byłaś w Zatorze??? Czy ja czegoś nie pamiętam??? :gwizdanie:
  24. Trzeniu, dobre... :th: a niech by spróbował sie pomylić... nie chce myśleć, co by sie działo... :bicz3:
  25. kwestia gustu... :th: p.s. podpis pod Twoim (..::CZARNY::..) avatarem jest bardzo wymowny... :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.