Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
saintadamus, masz fotki tych lamp na aucie?? jak możesz to wrzuć na forum...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy na spoty do Kraka :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
właśnie słyszałem o tym w radiu. niezła masakra... mam nadzieje, ze Zientarski wyjdzie z tego, bo lubie jego programy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co do pogody to coś straszą opadami deszczu w sobotę i niedzielę jesli sie im to sprawdzi to d*pa blada :kwasny GM, nie kracz... mam nadzieje, ze przynajmniej nie bedzie padał deszcz...
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
tomasz557, to ja poproszę o namiar na tą firmę... Wysłałem Ci też zapytanie na PW, ale nie dostałem odpowiedzi...:(
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
bardzo gustowne te lampki... :th: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy na spoty :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zmieniaj na B6 czym prędzej... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszamy na spoty w Warszawie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie model silnika masz ARG
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem "ZA"[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 08:32 _________________________________________________ Slaweq, przecież żartuje....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 08:06 _________________________________________________ ładnie świeci... jak UFO...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miro to jak możesz to też weź... Czym więcej VAG-ów tym lepiej... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hahhahaahahaa :polew: to strasznie dawno temu... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1000 POST Gerax, autko jest z 2003 końcówka roku (grudzień)
-
[B6 AWX] Xenon [HID] - bład komputera
wczoraj montowałem koledze HID w B6 i wszystko jest OK. miałem obawe, czy FIS nie będzie wyświetlał spalonej żarówki (mniejszy pobór prądu 35W). Ale wszystko świeci pięknie i jest kox...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kolega kupił A4 B6 i chciał sprawdzić VAG-iem czy nie ma jakiś błędów
-
[B6 AVF] Co myślicie o takich felgach
bardzo ładne... bedą pasować do B6. W końcu to wzór RS4 :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
prawie idealnie równo... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogun, auto juz wypucowane... :th: tylko gorzej bo dziś deszcz pada, wiec w sobote trzeba bedzie poprawić... :th: P.s. Bedzie ktoś mógł wziąć VAG-a na spota???[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 14:37 _________________________________________________ Slaweq, musisz też efektywnie udzielać sie na forum... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To tanioszka... w PROMOCJI... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z dośwadczenia wiem, ze bedzie problem... Ja też kiedyś szukałem 1 sztuki do escorta (orginał ford RS i musiałem kupić w ASO za 640 zł/sztuka). A ile kosztuje 1 sztuka w ASO??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miro, szukasz felg (kompletu) czy felgi (1 sztuka)???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, ja czekam najpierw na lampy. Ale jak bedziesz chciał, to zamówie dla Ciebie indywidualnie. :th: