Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. saintadamus, masz fotki tych lamp na aucie?? jak możesz to wrzuć na forum...
  2. witaj w klubie... zapraszamy na spoty do Kraka :th:
  3. właśnie słyszałem o tym w radiu. niezła masakra... mam nadzieje, ze Zientarski wyjdzie z tego, bo lubie jego programy
  4. co do pogody to coś straszą opadami deszczu w sobotę i niedzielę jesli sie im to sprawdzi to d*pa blada :kwasny GM, nie kracz... mam nadzieje, ze przynajmniej nie bedzie padał deszcz...
  5. tomasz557, to ja poproszę o namiar na tą firmę... Wysłałem Ci też zapytanie na PW, ale nie dostałem odpowiedzi...:(
  6. bardzo gustowne te lampki... :th: :polew:
  7. witaj w klubie... zapraszamy na spoty :th:
  8. witaj w klubie zmieniaj na B6 czym prędzej... :th:
  9. witaj w klubie zapraszamy na spoty w Warszawie :th:
  10. witaj w klubie
  11. witaj w klubie model silnika masz ARG
  12. ja jestem "ZA"[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 08:32 _________________________________________________ Slaweq, przecież żartuje....
  13. Slaweq, [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 08:06 _________________________________________________ ładnie świeci... jak UFO...
  14. Miro to jak możesz to też weź... Czym więcej VAG-ów tym lepiej... :th:
  15. hahhahaahahaa :polew: to strasznie dawno temu... :th:
  16. 1000 POST Gerax, autko jest z 2003 końcówka roku (grudzień)
  17. wczoraj montowałem koledze HID w B6 i wszystko jest OK. miałem obawe, czy FIS nie będzie wyświetlał spalonej żarówki (mniejszy pobór prądu 35W). Ale wszystko świeci pięknie i jest kox...
  18. Kolega kupił A4 B6 i chciał sprawdzić VAG-iem czy nie ma jakiś błędów
  19. bardzo ładne... bedą pasować do B6. W końcu to wzór RS4 :th:
  20. prawie idealnie równo... :th:
  21. szogun, auto juz wypucowane... :th: tylko gorzej bo dziś deszcz pada, wiec w sobote trzeba bedzie poprawić... :th: P.s. Bedzie ktoś mógł wziąć VAG-a na spota???[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 14:37 _________________________________________________ Slaweq, musisz też efektywnie udzielać sie na forum... :th:
  22. To tanioszka... w PROMOCJI... :th:
  23. z dośwadczenia wiem, ze bedzie problem... Ja też kiedyś szukałem 1 sztuki do escorta (orginał ford RS i musiałem kupić w ASO za 640 zł/sztuka). A ile kosztuje 1 sztuka w ASO??
  24. Miro, szukasz felg (kompletu) czy felgi (1 sztuka)???
  25. Slaweq, ja czekam najpierw na lampy. Ale jak bedziesz chciał, to zamówie dla Ciebie indywidualnie. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.