Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie... Zapraszamy na spoty :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie i zapraszam do aktywnego udziału w życiu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... My też Cie pozdrawiamy i zapraszamy na spoty (w Polsce lub w UK)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, My też Cie pozdrawiamy... Ale Audi A4 to nie kanapa, to auto z aspiracjami sportowymi... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Elmo, gratki za filmik :oklaski: :oklaski: :oklaski: Super to wyszło... Masz ode mnie nominację do OSCARA :th:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 16:10 _________________________________________________ Dziękujemy...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z tego co wiem, to był spot zimowy w tamtym roku w Strzyżowie. Ale mnie tam nie było, bo zapomniałem o tym... Szogun tam coś działał kiedyś... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tam nawet jestem zalogowany... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, nie Jest OKEJ!! :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Zapraszamy na spoty... Link jest wyżej...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, Szanowny Pan Moderator Posta "zdjęcia i filmiki ze spotów" :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, ale własnie po to bedzie ten wątek, zeby każdy wrzucał swoje fotki. a nigdy nie ma dwóch takich samych fotek, czyba ze skopiowane...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja myśle, ze każdy może wrzucać fotki ze spotów ze swojego aparatu. komentarze bedą usuwane
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33, myśle, ze z jednej strony to jest niezły pomysł, ale z drugiej nie wiem czy jest sens robić kolejny wątek dotyczący spotów rzeszowskich... Trzeba zapytać "WŁADZĘ" forum, czy możemy coś takiego zrobić, jak sie zgodzą, to ja nie widze przeszkód...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:04 _________________________________________________p.s. wysłałem zapytanie ws stworzenia nowego wątku ze zdjęciami ze spotów, czekamy na odpowiedz...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:09 _________________________________________________Mamy zgodą na zrobienie nowego wątku zawierającego same zdjęcia. Robimy???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie mam pojęcia...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszystko już gotowe na wyjazd do Wisły??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive - witaj... Jak sie udało sobotnie zbiorowe rezanko...???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33, wybacz za te szyby... a swoją drogą to wycieraczek i spryskiwaczy nie masz???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmmm, kto to może być???? :mysli:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, to fakt, zabawa była suuper... ja to wszystko widziałem z pierwszego rzędu, bo stałem zaraz za Wami... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, nie denerwuj sie... Jak bedzie sucho, to sprawdzimy i wszystko bedzie jasne... :th: Chyba , ze GM zatankuje V-POWER SHELLA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, myśle ze nawet na suchym nie masz szans z Q...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
noooo, zdjęcie na naszą klasę można wrzucić... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miro, zdjęcia suuuper.... Dzięki wielkie... :th: