Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. witamy w klubie... Zapraszamy na spoty :th:
  2. witaj w klubie i zapraszam do aktywnego udziału w życiu klubu... :th:
  3. witaj w klubie... My też Cie pozdrawiamy i zapraszamy na spoty (w Polsce lub w UK)
  4. witaj, My też Cie pozdrawiamy... Ale Audi A4 to nie kanapa, to auto z aspiracjami sportowymi... :th:
  5. Elmo, gratki za filmik :oklaski: :oklaski: :oklaski: Super to wyszło... Masz ode mnie nominację do OSCARA :th:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 16:10 _________________________________________________ Dziękujemy...
  6. Z tego co wiem, to był spot zimowy w tamtym roku w Strzyżowie. Ale mnie tam nie było, bo zapomniałem o tym... Szogun tam coś działał kiedyś... :th:
  7. ja tam nawet jestem zalogowany... :th:
  8. Slaweq, nie Jest OKEJ!! :th:
  9. witaj w klubie... Zapraszamy na spoty... Link jest wyżej...
  10. Slaweq, Szanowny Pan Moderator Posta "zdjęcia i filmiki ze spotów" :notworthy:
  11. Slaweq, ale własnie po to bedzie ten wątek, zeby każdy wrzucał swoje fotki. a nigdy nie ma dwóch takich samych fotek, czyba ze skopiowane...
  12. ja myśle, ze każdy może wrzucać fotki ze spotów ze swojego aparatu. komentarze bedą usuwane
  13. dsz33, myśle, ze z jednej strony to jest niezły pomysł, ale z drugiej nie wiem czy jest sens robić kolejny wątek dotyczący spotów rzeszowskich... Trzeba zapytać "WŁADZĘ" forum, czy możemy coś takiego zrobić, jak sie zgodzą, to ja nie widze przeszkód...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:04 _________________________________________________p.s. wysłałem zapytanie ws stworzenia nowego wątku ze zdjęciami ze spotów, czekamy na odpowiedz...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:09 _________________________________________________Mamy zgodą na zrobienie nowego wątku zawierającego same zdjęcia. Robimy???
  14. wszystko już gotowe na wyjazd do Wisły??
  15. Ive - witaj... Jak sie udało sobotnie zbiorowe rezanko...???
  16. dsz33, wybacz za te szyby... a swoją drogą to wycieraczek i spryskiwaczy nie masz???
  17. hmmmm, kto to może być???? :mysli:
  18. witaj w klubie...
  19. witaj w klubie...
  20. Slaweq, to fakt, zabawa była suuper... ja to wszystko widziałem z pierwszego rzędu, bo stałem zaraz za Wami... :th:
  21. Slaweq, nie denerwuj sie... Jak bedzie sucho, to sprawdzimy i wszystko bedzie jasne... :th: Chyba , ze GM zatankuje V-POWER SHELLA
  22. Slaweq, myśle ze nawet na suchym nie masz szans z Q...
  23. noooo, zdjęcie na naszą klasę można wrzucić... :th:
  24. Miro, zdjęcia suuuper.... Dzięki wielkie... :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.