Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
sokolnh, te po II lifcie wyglądają suuper... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ori od S4 - bardzo dobry wybór... za 650 masz komplet z kierunkami... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gerax, jakie lampy chcesz kupić?? zespolone czy dzielone?? poszukaj na Allegro, duuużo tego jest...: http://moto.allegro.pl/search.php?string=a4&from_showcat=1&category=4138&country=1&order=pd&p=0 coś napewno wybierzesz... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, każdy zapracowany...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
burżuj.... na mam garaż pod chmurką... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja miałem rano mało śniegu, bo auto stało w przeciągu i wszystko zwiało... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszam do zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... hi zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... thumbup1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... hi zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... thumbup1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubowym... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam wszystkich w piękny zimowy poniedziałek...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszam na spoty w swoim regionie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... jak już zakupisz Audi, to pochwal sie nim czym prędzej... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszam do aktywnego udziału w życiu klubu...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolejnego klubowicza z podkarpacia. zapraszam Cie do brania aktywnego udziału w zyciu klubu oraz przyjeżdzaj na spoty w rzeszowie. Tu masz wszystkie info: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.2400 na ten temat.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no tak, na autobanie był kox... a z powrotem, to bardzo dobry czas wykręciłeś...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jaki to powód?? Ze dziś nie masz kaca???[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 17:46 _________________________________________________ Oczywiście ze mamy, tylko Cuber musi je ocenzurować... :polew: :polew: A jakie filmiki sa nagrane...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie o to właśnie chodziło...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bardzo dobrze... Impreza była :th: :mysli: :mysli: nie wiem co masz na myśli???????????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, nie dałem rady, tak jak Ci mówiłem - zaplanowany obiad rodzinny