Treść opublikowana przez Szuder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie zapraszam do aktywnego udziału w życiu klubowym... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam wszystkich serdecznie... pierwszy post już pozmieniany... i jak Wam się podobie??? P.s. Dzięki za podpis w profilu... :th: temu co to uczynił... .... bardzo śmieszne, bardzo... :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wazelina dobra na wszystko...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, wszystkim sie podoba... To bardzo dobrze... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZeeBee, nic sie nie zmieni... Oprócz 1 posta... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1 post to narazie wstęp do tego co będzie... ... I wszystko co jest w nim zawarte jest autorstwa Slawqa... wiec to do Slawqa należy mówić per PAN...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro, to Szogun podziałał... :th: i ma działać dalej, zeby to był pierszy post... [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 09:47 _________________________________________________UDAłO SIę!! Możemy już modyfikować pierwszego posta, wg potrzeb spotów klubowych. Dziękuję WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do tego... :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak wiecie, ja garaż mam... :naughty: :kox: więc miejsce na rezanie jest...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miłego wieczorku dla Wszystkich...
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Ive, nie ma sprawy... :th: Ja dziś rozmawiałem z gościem z tej firmy i u nich będę kupował HID-a: http://moto.allegro.pl/item310033301_ksenony_xenony_faktura_gwarancja_extra_h7_ksenon.html Pytałem sie, czym sie różni ich zestaw od tych za 260-270 PLN. U nich: - szklany żarnik - alu obudowa z odprowadzeniem ciepła (żeberka) - alu nie rdzewieje - gwarancja na żarniki i przetwornice Mają też zestawy za 270: - plastikowy żarnik - metalowa obudowa (metal może zardzewieć) Kupię i zobaczymy co to warte... Kiedy zaczynasz rezanie??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Ive, czemu im nie odesłałeś?? 8000K jest piekny, a 6000K to standard... Ale jak już chcesz montować, to i tak będzie pięknie... Zawsze z czasem możesz zmienić żarniki na 8000K
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jasne...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie i mam prośbę o uzupełnienie profilu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe ja juz sie domyslam jakie Ci mysli po głowie chodziły ... a potem do garażu....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Yhy, tak to sobie wykombinowałeś... Ale mi chodziło o... ... a zresztą nie ma sie co rozpisywac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... i zapraszam do brania czynnego udziału w tworzeniu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj wśród szczęśliwych posiadaczy Audi A4... Zapewniam Cie, ze jest to dobry wybór... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w wielkiej rodzinie klubu A4 Zapraszamy na spoty w swoim regionie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, ja bym uważał na Twoim miejscu z takimi stwierdzeniami... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Faktycznie fajnie mają to zrobione... Myśle, ze sie nie obrażą, jak troche podpatrzymy i wykorzystamy ich pomysły...[br]Dopisany: 11 Luty 2008, 16:47 _________________________________________________ Ykk, dzięki... Wiedziałem ze mogę na Ciebie liczyć... :th: [br]Dopisany: 11 Luty 2008, 16:47 _________________________________________________Panowie (i Panie może kiedyś będą ) miłego wieczorku... Juz mnie dziś nie będzie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, chętnie skorzystam z Twojej pomocy... :th: :th: Jak i z pomocy każdego, kto będzie chciał pomóc... Ykk, na Ciebie tez licze...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, myśle ze da sie zrobic... :dance: :dance: