Treść opublikowana przez Szuder
-
[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6
Dla mnie te felgi są kox i do B6 pięknie pasują... Kwestia rozmiaru zależy od Ciebie... http://moto.allegro.pl/item305727611_orginalne_felgi_s_line_19_z_idealnymi_oponam.html Lub takie: http://moto.allegro.pl/item308090780_kola_alufelgi_18_audi_z_serii_s_line_.html :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZeeBee, nie ma problemu . Przejażdżke masz gwarantowaną... Ja nie narzekam. Ale to moze kwestia przyzwyczajenia. Następne felgi, w B6 będą 19" :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Twoja teoria jest całkiem prawdopodobna... :polew: W górach może być śnieg, ale drogi napewno będą przejezdne... poza tym Wisła jest w marcu, a w maru juz jest czas na zmianę kółek... Mnie az nosi, zeby już zmienić na letnie 18" :kox: :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, My o Tobie też bedziemy pamiętac...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki za nominacje... Czuje się jak gwiazda "TELE KAMER" :polew: Jezeli będzie możliwe skasowanie pierwszych 6 postów, to ja oczywiście zajmę się aktualizacją 1 posta dotyczacą informacji o spotach... :thumbup: Decyjza należy do Was... Ykk, oczywiście Twoja kandydatura będzie rozpatrzona w pierwszej kolejności... [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 09:43 _________________________________________________ Angela, to wszystko w dobrej wierze... i trosce o Ciebie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, babcia ma sprawdzone informacje... [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 15:47 _________________________________________________ No ładnie..., jeszcze sie nabija ze mnie Ja sie nabijam?? No co ty????? :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ładny wykład profesorze Slaweq... :polew: [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 14:53 _________________________________________________ chłopaki, chłopaki zaczekajcie a ja a ja to co ja też mam zmieniać fele? :drool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 12:57 _________________________________________________Iverson spoko zdjęcia już pobieram Slaweq, zmieniaj, zmieniaj... Zimy już nie będzie... chyba ze dopiero w grudniu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
musze poczekac do soboty...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sie mocno zastanawiam nad zmianą na letnie... juz nie moge patrzeć na te paskudne stalowe felgi i wielkie balony...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, podobno już zimy nie bedzie... Zmieniasz koła??? na letnie???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak to co powiedziałeś... "myślę, że trzeba wymienić wałek i pompę" :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZeeBee jasne ze wiem o co chodzi... :polew: ZeeBee miło było poznac... [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 08:40 _________________________________________________ Musze????? :thumbdown: :wallbash:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I po spocie... Jak zwykle dzięki wielkie wszystkim za przybycie... Fotki będą za chwilke... [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 17:24 _________________________________________________A oto fotki:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
???? Co więcej z Sanoka?? Bo nie kumam?? [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 17:08 _________________________________________________DO ZOBACZENIA WSZYSTKIM JUTRO NA SPOCIE.... GODZINA 14!! Idę imprezować... W końcu ostatki... :drunk: :dance: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szogun pewnie zarobiony...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bo to miało być śmieszne...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wow, prawie jak na "naszej klasie..." Spotykają sie ludzie z jednego osiedla, z jednej szkoły, z jednej klasy... :thumbup:
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
ykk, Ty jak zwykl;e wiesz wszystko, gdzie co jest...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiadomo... Cały weekend...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mam dobry filmik... Miłego oglądania...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Załapiesz sie napewno!! Tylko z Wawki to będzie ponad 400 kilosów... [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:07 _________________________________________________Slaweq, ciesze sie ze będziesz na 100% :dance: [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:07 _________________________________________________Lista chętnych: - Szuder - Slaweq - mA4ciek - Andrzej - Elmo - ZeeBee - [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:09 _________________________________________________Mam dobry filmik... Miłego oglądania...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Maki1000, suuuper!!! Powiedz coś więcej o nowej niuni??? Masz już jakieś fotki?? Pochwal się... I koniecznie przyjedź w niedziele... :thumbup:[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 14:39 _________________________________________________P.s. I zmień dane w profilu na aktualne...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, nie mam go przy sobie, bo jestem w pracy. Mam go w domu, u rodziców. Jak bede u nich na weekendzie, to Ci wyśle...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, masz rację, najlepiej spotkać się w ogólne znanym miejscu i razem tam pojechac...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mi tez się podoba pomysł z Arłamowem... Tylko czy ja tam dojade, skoro jest utrudniony dojazd??? Ja czasem mam problem z przejechaniem większych progów zwalniających...