Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Temat spotu cały czas jest ruszany... Ja tylko mam nadzieję, że wszyscy co sie deklarowali, że przyjadą, to będą obecni na spocie :thumbup: Tylko ze spotu zimowego, zrobi się spot wiosenny!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam wszystkich w ten piekny niedzielny poranek... Slaweq, jak się spało???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, czestrze wyjazdy do Wawy moje czy dla Sławka??? :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, studia is brutal...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
paperki najwazniejsze... :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk ja ostatnio mialem egzamin z podatków i Kodeksu Karno Skarbowego Slaweq, w końcu to Twoja profesja... :thumbup: :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, all the time.... :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niby tak... :thumbup: nic sie z powietrza nie bierze... :thumbup: ja mam dopiero: Czas zalogowania w sumie: 6 dni, 7 godz. 25 min. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2008, 21:04 _________________________________________________ i będą kłopociki...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk, pokłony... wiedziałem, że na Ciebie mozna zawsze liczyc.... :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mechanicznie rozruszac kierownice tzn??? Szuder do Tarnowa to smigał aż miło :th: było to gdzieś na forum... musisz poszukać... albo zapytaj Ykka, on wie wszystko... :thumbup: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mówisz o swojej A4....????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, o kim mówisz??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, licze na to.... :notworthy: :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, nawet nie wiesz, jak bliska mi jest Twa filozofia... p.s. Kiedy nas odwiedzisz w Resie?? moze 27???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk. jak nic nie daje "przegonienie" to trzeba mechanicznie popracować i rozruszać kieronice... Slaweq, ale podczas drogi to Tarnowa, nie odczuwałeś braku moczu, wiec może warto to powtórzyć...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mogę Wam 'sekundować" ze świateł.... ja wczoraj miałem ściganki nocne na światła w Resie...Wracaliśmy z imprezy od koleżanki mojej "ślubnej" ja byłem kierowcą... :wallbash: Ale wszystkie ściganki wygrane... :thumbup: :thumbup: Za to dzisiaj, jakby diabeł wstąpił w kierowców... 4 razy ostre hamowanie, 3 razy7 opierdol przez szybę... i kupa nerwów... na trasie z boguchwały do łańcuta... masakra... gdzie ci ludzie uczą sie jeździć????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, więc musisz "przegonić" swoją A4 porządznie na trasie... zeby rozruszać kierownice... Zaniedbałeś je... Twojej A4 sa potrzebne częstrze wyjazdy do tarnowa razem z GM (i ze mną oczywiście), zeby "przegonić" furkę... :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, masz już moc??????????? Co było przyczyna braku moczu????????? Podziel się dobrymi wiadomościami... :thumbup: :thumbup: W każdym razie, suuuuper, ze to nie wałki... Zaoszczędziłem 2 tysie... :thumbup: :thumbup: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 1Z] 16 bitowy komputer, opłaca sie zakładac ?
Sokolnh, to ile teraz masz kucyków??? Po modyfikacjach??? Możemy już stawać na kresce??? :tongue4: :tongue4:
-
[B5 AFN] Valeo Black version
Keżor, nie poddawaj się... Zawsze możesz założyć lapmy "IN-PRO" te które pokazałeś w linku... Też bedzie kox...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson następnym razem jak bedziesz w Resie to dzwoń, stykniemy sie nawet na chwile Ja tez bym chetnie przyjechał... na mini spota... szkoda ze nie dałeś znac... Slaweq, jak tam we Wawie???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Resie, narazie nie pada... Ale zapowiadają opady, wiec furki bedą brudne...:(
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Dzięki... Odnośnie ramek na rejestracje, to nie narzekam, kolor się trzyma już 1,5 roku i nic nie odeszło. Tylko z przodu troche podrapane, ale to sam sobie uczyniłem o murek przypadkiem...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, kazdy nie moze sie juz doczekać spota, wiec milczy w samotności... A to został jeszcze cały tydzień, a nawet ponad tydzień... Jak dla mnie to spoty raz w miesiącu, to za rzadko... No ale jak będą chętni, to mozemy się spotykać częściej, ale ten temat już był wielokrotnie poruszany... Narazie zostaje, tak jak jest ustalone, czyli raz w miesiącu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, Ty we wszystkim znajdziesz jakieś plusy... :thumbup: nawet w ludzkiej (mojej) tragedii osobistej...:( :polew: :polew: