Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. Temat spotu cały czas jest ruszany... Ja tylko mam nadzieję, że wszyscy co sie deklarowali, że przyjadą, to będą obecni na spocie :thumbup: Tylko ze spotu zimowego, zrobi się spot wiosenny!!
  2. Witam wszystkich w ten piekny niedzielny poranek... Slaweq, jak się spało???
  3. Angela, czestrze wyjazdy do Wawy moje czy dla Sławka??? :polew:
  4. Ykk, studia is brutal...
  5. paperki najwazniejsze... :thumbup:
  6. ykk ja ostatnio mialem egzamin z podatków i Kodeksu Karno Skarbowego Slaweq, w końcu to Twoja profesja... :thumbup: :thumbup:
  7. Ykk, all the time.... :thumbup:
  8. niby tak... :thumbup: nic sie z powietrza nie bierze... :thumbup: ja mam dopiero: Czas zalogowania w sumie: 6 dni, 7 godz. 25 min. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2008, 21:04 _________________________________________________ i będą kłopociki...
  9. ykk, pokłony... wiedziałem, że na Ciebie mozna zawsze liczyc.... :notworthy:
  10. mechanicznie rozruszac kierownice tzn??? Szuder do Tarnowa to smigał aż miło :th: było to gdzieś na forum... musisz poszukać... albo zapytaj Ykka, on wie wszystko... :thumbup: :polew:
  11. Mówisz o swojej A4....????
  12. Ykk, licze na to.... :notworthy: :notworthy:
  13. Ykk, nawet nie wiesz, jak bliska mi jest Twa filozofia... p.s. Kiedy nas odwiedzisz w Resie?? moze 27???
  14. Ykk. jak nic nie daje "przegonienie" to trzeba mechanicznie popracować i rozruszać kieronice... Slaweq, ale podczas drogi to Tarnowa, nie odczuwałeś braku moczu, wiec może warto to powtórzyć...
  15. Ja mogę Wam 'sekundować" ze świateł.... ja wczoraj miałem ściganki nocne na światła w Resie...Wracaliśmy z imprezy od koleżanki mojej "ślubnej" ja byłem kierowcą... :wallbash: Ale wszystkie ściganki wygrane... :thumbup: :thumbup: Za to dzisiaj, jakby diabeł wstąpił w kierowców... 4 razy ostre hamowanie, 3 razy7 opierdol przez szybę... i kupa nerwów... na trasie z boguchwały do łańcuta... masakra... gdzie ci ludzie uczą sie jeździć????
  16. Slaweq, więc musisz "przegonić" swoją A4 porządznie na trasie... zeby rozruszać kierownice... Zaniedbałeś je... Twojej A4 sa potrzebne częstrze wyjazdy do tarnowa razem z GM (i ze mną oczywiście), zeby "przegonić" furkę... :thumbup:
  17. Slaweq, masz już moc??????????? Co było przyczyna braku moczu????????? Podziel się dobrymi wiadomościami... :thumbup: :thumbup: W każdym razie, suuuuper, ze to nie wałki... Zaoszczędziłem 2 tysie... :thumbup: :thumbup: :polew: :polew: :polew:
  18. Sokolnh, to ile teraz masz kucyków??? Po modyfikacjach??? Możemy już stawać na kresce??? :tongue4: :tongue4:
  19. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Keżor, nie poddawaj się... Zawsze możesz założyć lapmy "IN-PRO" te które pokazałeś w linku... Też bedzie kox...
  20. Iverson następnym razem jak bedziesz w Resie to dzwoń, stykniemy sie nawet na chwile Ja tez bym chetnie przyjechał... na mini spota... szkoda ze nie dałeś znac... Slaweq, jak tam we Wawie???
  21. W Resie, narazie nie pada... Ale zapowiadają opady, wiec furki bedą brudne...:(
  22. Dzięki... Odnośnie ramek na rejestracje, to nie narzekam, kolor się trzyma już 1,5 roku i nic nie odeszło. Tylko z przodu troche podrapane, ale to sam sobie uczyniłem o murek przypadkiem...
  23. GM, kazdy nie moze sie juz doczekać spota, wiec milczy w samotności... A to został jeszcze cały tydzień, a nawet ponad tydzień... Jak dla mnie to spoty raz w miesiącu, to za rzadko... No ale jak będą chętni, to mozemy się spotykać częściej, ale ten temat już był wielokrotnie poruszany... Narazie zostaje, tak jak jest ustalone, czyli raz w miesiącu...
  24. GM, Ty we wszystkim znajdziesz jakieś plusy... :thumbup: nawet w ludzkiej (mojej) tragedii osobistej...:( :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.