Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, ja już naklejkę mam na aucie... wygląda super. tylko samo "A4" jest czerwone i słabo widoczne...:( A Ty kiedy będziesz przyklejał??[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 16:44 _________________________________________________ Ja mam tylko czarne, więc jak ktoś chce, to niech się zgłosi...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dokładnie tak jak napisał Iverson. Jak zrobisz to delikatnie, to śladu nie będzie... potem tylko wypolerować jakąś pastą lekkościerną i będzie kox
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, widziałem fotki już wcześniej, ale szczerze, to mi sie w tym miejscu nie podoba... Już bardziej mi sie podoba, tak jak ma Iverson... Tylko ja dałbym bardziej na środku (troche wyżej niż Iverson - na środku lampy) Ale dzięki za sugestie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj w klubie do zobaczenia na spocie... [br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 08:12 _________________________________________________ jak to mówi Jurek Owsiak - "będzie się działo" na spocie... [br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 08:14 _________________________________________________ p.s. Slaweq, w którym miejscu przyklejasz naklejkę klubową?? Ja nie mogę sie zdecydować. Jest jakieś "ustalone" miejsce, gdzie przyklejać naklejkę klubową, czy każdy przykleja gdzie chce?? Dziś ładna pogoda, wieć można przyklejać...
-
[B5 1Z] A4 TDi
ładna seria i dobra podstawa do planowanych zmian. pokazuj fotki na bieżąco, jak będziesz dokonywał zmian...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak jest... szczerość i prawda ponad wszystko!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lepiej, zeby nie, Slaweq, nie bedzie zadowolony....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też jestem ciekawy, ale jestem pewny , że decyzja będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, ja bym tak nie ryzykował... :polew: a jak wybierze inaczej, niż oczekujesz??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam je w pracy. dzis jestem do 16. jak masz czas i ochote to zaglądnij.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma sprawy, może być na spocie... [
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, oczywiście, ze mam dla Ciebie naklejki - 4 sztuki i dla GM też mam - 2 sztuki Slaweq, jak chcesz to przyjedz do mnie, to Ci je dam...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, zostaje Ci tylko posłuchać o laseczkach ...[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 08:38 _________________________________________________Mam w końcu naklejki klubowe. Jest 2 szt. wolne, więc jak ktoś jest chętny to dajcie znać. Kolor czarny.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, nie widze przeszkód... Dawno w TGB nie byłem...:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
albo na piwo...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dzięki...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem "za" spotem 27 stycznia, ale jak nikt nie przyjedzie, to bede sam... no chyba , ze Slaweq przyjedzie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiec teraz oby do 27 stycznia 2008...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli co miesięczne spoty już ustalone...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiec lepiej ustalić na stałe raz na miesiąc - kto będzie chciał to i tak przyjedzie, a kto chce to moze przyjeżdzać co dwa miesiące... :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hauzer, to sie zdecyduj, czy raz na miesiąc, czy raz na dwa miesiące???? Ja proponuje raz w miesiącu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
myslę, ze stały termin spotów ustalimy, jak nasze grono się znacznie powiększy, zeby nie było sytuacji, ze nadal na spoty bedą przyjeżdzały 3-4 te same osoby... choc i tak bedzie fajnie jak zawsze... :thumbup: myśle, ze ten temat sam powróci, wiec co sie odwlecze to nieuciecze...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
qurcze, sami naukowcy... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja myslę, ze jak zrobi sie cieplej, to napewno więcej A4 bedzie przyjeżdzać na spoty. A jak dojdziemy do tego, ze spoty bedą regularne (co miesiąc, co tydzień - w z góry wiadomym terminie), to "rozejdzie" sie to po miescie i nawet przypadkowi uzytkownicy A4 przyjadą na Podpromie, żeby zobaczyć co sie dzieje... i w ten sposób dołączą do klubu. (tak jak kiedyś było ze spotami "STREET RACERS RZESZÓW", organizowanymi na parkingu WSK za McDonaldem - na początku było 4-5 samochodów, a z czasem przyjeżdzało coraz wiecej samochodów, a najlepszym okresie było nas ponad 50 samochodów) Ale to sie skończyło i teraz mamy "A4 Klub Polska" i jest suuuper :thumbup:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam Tarnow, TTom3k, to moze "Tarnow" wybierze sie do Rzeszowa na spocik: 27 stycznia 2008, godz. 13, parkin przy Hali Podpromie zapraszamy serdecznie