Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak wlasnie mozna powiedziec...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, Rzeszów zawsze był silny... tylko sie nie ujawniał... :polew: dsz33, witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co to juz dzis wszyscy śpią???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
trzymamy za słowo...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro, szkoda, ze Cie nie bedzie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam wszystkich... jeden dzień mnie nie było, a tu tyle zmian... dobrze sie spisujecie... ... no i coraz wiecej klubowiczów z podkarpacia sie pokazuje na forum... kalendarzyki robią "robotę" oby tak dalej
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
grill narazie zostaje taki jaki jest... może w przyszłości pokuszę sie na grill od S4...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, nie zapomniałem o Tobie... Wiem, ze na Ciebie zawsze można liczyc... Napisałem tylko, ze jest nas dwóch, bo Iverson sie wpisał pod moim zapytaniem... A teraz to jest nas już 4!! No i jeszcze Hauzer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to już jest nas dwóch...
-
opinie na temat swiatel
DEPO produkuje lampy dla FK - jakośc bardzo dobra Broń Boże SONARów - straszna lipa - szkoda kasy, bo to pieniądze wyrzucone w błoto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto jest chętny na spocik noworoczny?????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
więc, SPOT NOWOROCZNY DATA: 27 STYCZNIA 2008 (niedziela) MIEJSCE: PARKING PODPROMIE GODZ.: 13,00 OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA Iverson, na spot zimowy planuje sie wybrać... ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Możemy też zrobić spocik w niedzielę, tj 20 lub 27, tylko wcześniejsza godzina około 13, żeby było w miarę ciepło i jasno... Co Wy na to??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to już w miarę konkret jest... w drugiej połowie stycznia zrobimy spocik...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja nie miałem wolnego ani pod koniec roku, ani nie mam wolengo na początku roku... Praca non-stop To kiedy robimy następny spocik????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I mamy Nowy Rok Zycze Wam duuzo spotów rzeszowskich
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy, widzieliście mamy konkurencję - spoty Sanockie...:) Mam nadzieje, ze będziemy robić wspólne spoty rzeszowsko-sanockie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja trenuje jeszcze w pracy... :wallbash: Mam nadzieje, ze juz niedługo...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jest pusto, bo wyjechałeś i nie ma kto pisac...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jak tam przygotowania do sylwestra?? Trenujesz?? :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, Ty jak zwykle nie mozesz zyc bez forum... i bez nas... :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder a Ty to dopiero teraz zakończyłeś spota niestety dopiero miałem możliwość wejśc na forum... bo w pracy 2 dni wyjęte z życia.. koniec roku... masakra... :wallbash: ale juz po wszystkim i mam wolny czas Slaweq i Angela bawcie sie dobrze w Zakopcu... Pozdrawiam wszystkich i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i po spociku... fajne fotki... dzieki wszystkim za przybycie... 13 sztuk, to niezły wynik... a co będzie, na wiosne, jak bedzie ciepło i widno... :mysli: dzięki i do zobaczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SID zaglądnij tą eSką... Pooglądamy na żywo... :thumbup: