Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opinie na temat swiatel


emilmuha

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar wymienic oryginalne swiatla na swiatla soczewkowe ktore mozna dostac na allegro nazywaja sie ANGEL EYES. zmieniam bo fabryczne mam bardzo slabe. czy juz ktos moze ma te swiatla ANGEL EYES??? bardzo prosilbym o kilka slow na ich temat. wesolych swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wymienic oryginalne swiatla na swiatla soczewkowe ktore mozna dostac na allegro nazywaja sie ANGEL EYES. zmieniam bo fabryczne mam bardzo slabe. czy juz ktos moze ma te swiatla ANGEL EYES??? bardzo prosilbym o kilka slow na ich temat. wesolych swiat.

z tego co mówią klubowicze to odpusc sobie i lepiej kup te poliftowe ORI VALEO....

wpisz w wyszukiwaczke bo było juz pisane na ten temat u Nas na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich tematów było juz mase, Keżor zreszta Ci pare z nich podal na tacy, ale jak chcesz angel eyes, to tylko FK, albo DEPO, bo sonary to straszna lipa, choc i tak jestem za zespolonymi ori po licie, a co do slabego swiecienia to moze kup jakies lepsze zarowki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba wydzielic osobny dzial o lampach.. :polew: bo pytania zawsze beda powtarzane.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz angel eyes, to tylko FK, albo DEPO, bo sonary to straszna lipa

DEPO produkuje lampy dla FK - jakośc bardzo dobra :thumbup:

Broń Boże SONARów - straszna lipa - szkoda kasy, bo to pieniądze wyrzucone w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tymi FK-Depo też sie zastanów bo jeśli będziesz chciał wrzucać ksenon to będziesz musiał wymienić oświetlenie ringów na jakieś białe a nie wiem czy to będzie takie proste zresztą pisałęm o tym w którymś z wątków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja w tym wątku nie doczytałem że w każdym ringu są 4 żarówki a ringów jest 4 więc trzeba 16 żarówek zmienić i to może być delikatny problem o którym pisałem :wink4: no chyba że rob napisał to w jakimś innym wątku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja w tym wątku nie doczytałem że w każdym ringu są 4 żarówki a ringów jest 4 więc trzeba 16 żarówek zmienić i to może być delikatny problem o którym pisałem :wink4: no chyba że rob napisał to w jakimś innym wątku :tongue4:

ja tam nie wiedzę problemu w wymianie 16 czy 30 żarówek, a tak na marginesie żółte ringi dają ciekawy kontrast do ksenona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob a co masz przydomowa fabryke zarowek..? :naughty:

Ile taki jeden LED kosztuje..? Bo chyba zarowkami nie osiagnie sie bialego kororu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robja nie wiem czy to tak fajnie wyglada moze przy ringach, bo ja mam zalozony bi ksenon 6000K i te standardowe zolte zarowki wygladaja beznadziejnie :wallbash:, dlatego dzis zamowilem biale LEDy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wątki o Angel Eyes kończą sie tak samo - kupnem ori Valeo albo zamienników DEPO. Ale jeśli już koniecznie chcesz ringi to tylko DEPO albo FK (to to samo - w zależności od rynku). http://moto.allegro.pl/item295851691_lampy_audi_a4_99_01_black_angel_eyes_fk_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dostalem biale LEDy wygladalo to swietnie mowie wygladalo, bo dziwnym trafem zgubilem jedna zarowke, i nadal jezdze na zoltych :wallbash:

efekt:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce924a4b4b633a50.html

zarówka:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/906218dd835649ca.html

a co do tych lampek to powtarzam ORI albo depo na wzor ORI, nic innego... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...