Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, mam taką nadzieję...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nie będę miła aparatu, bo zapomniałem...:( A jestem w pracy i po pracy prosto jadę na spocik...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Nowe lampki do przodu, będą już niedługo... A szybek narazie nie planuje przyciemniać, ale to może w przyszłości się zmienić..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze mi sie podobały wydechy po obu stronach... ... To fakt, wtedy lampy będą czarniutkie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmm.... było ciemno... mogłem niedowidzieć...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wydawało mi sie ze w tym czarnym avancie Hornet-a A4 był wydech po obu stronach... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 12:37 _________________________________________________ Witamy w klubie... Spocik 27 grudnia, parking podpromie, godzina od 16 juz ktos będzie... Z A P R S Z A M Y
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobranoc wszystkim... Jutro drugi dzien Świąt... :drunk: :drunk: :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 00:49 _________________________________________________Mi sie udało sciągnąć... dzięki... Ykk, to ty kręciłeś filmiki od siebie? kto to jechał przed Toba z podwójnym wydechem w Avancie??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sliwowica jest smakowa... tylko trzeba sie nauczyc ją pic...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, no tak...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to zalezy ile sie je codziennie....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, nie to miałem na mysli... Nie jesteś gorszy... Tylko szkoda, ze nas nie odwiedzisz... ;( ;(- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tom3kk sie wybierał... a Ty co??? :foch:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, Slaweq miał na myśli, to że Cie gdzieś wcięło na cały wieczór...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, przyjezdzasz do nas na spota 27????- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
My własnie ze Slawqiem drinkujemy.... :drunk: tylko ze kazdy u siebie w domu...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooo, Ykkk jestes...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmmm.... to dobry pomysł... jeszcze nie robilismy spota o 2-3 w nocy.... Slaweq, jestes chetny?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zaczynamy siedziec na forum w nocy, moze przykładem kolegów z Tarnowa zmienimy znawę na "rzeszów noca"- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wszyscy juz poszli spac...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w końcu Świąta są....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pasterkę juz obchodził do 4 rano... wiec z Bozym Narodzeniem moze byc podobnie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe...az dziwne ,ze jeszcze go tu nie ma......bo jego zawsze wszedzie pelno....... dlatego mi go bardzo brakuje...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale dzisiaj tu aktywnie... Jeszcze Ykk - a brakuje... z Tarnowa a tak przy okazji, to Tom3kk, z tarnowa cos pisał ze maja ochote sie wybrac do nas na spota...27- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A dziekuje, dobrze....ale po Swietach bedzie lepiej..... Niewątpliwie.... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 23:09 _________________________________________________ Dodałeś, dodałeś... i to nie kogoś... - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE