Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, ja tylko chcialam przypomniec,ze jestem w lepszej sytuacji .........hehe..nie dosc,ze jest moj ...to jeszcze jestem jego kumpela z klubu- W takim razie, to ja nie mam więcej pytań... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam nadzieje, ze nie będzie błędów na FISie :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee wrzuć fotki jak założysz nowe postojówki... Ciekawy jestem jak będą świecić... A rezanie, to też moja pasja... tylko, ze nie nowa... :th: Ja już od kilku lat rezam moje furki... :th: To jest choroba... Ale nie chce sie z niej wyleczyć... Tylko troche $$$ potrzeba...[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 10:24 _________________________________________________ Zee, ale tylko same dobre rzeczy mówimy.... :th: Spoko, wiem wiem dzięx :th:. Ja też Was lubię My Ciebie tez...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee, ale tylko same dobre rzeczy mówimy.... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee kupił po dobrych pieniądzach... A furka... Mhhhh.. Marzenie.... :th: Ja o B6 narazie marzę... Pewnie też nie prędko zmienię...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No fakt, szkoda sie pchać w duuuze koszty... 160 PS jest już kox Ja ze swojego kondona max 130 PS wyrezam i potem zmienie autko... Na upragnione B6... :gwizdanie:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Iverson, zrób dokumentacje fotograficzną z etapów rezania, chętnie pooglądamy... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To wymieniaj... Panie Iverson.... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, napewno "pompa i wałki do wymiany...." :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:45 _________________________________________________ Rezaj, rezaj i przyjedź sie pochwalić... :th:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:46 _________________________________________________ Tylko sobie szyb nie zamaluj Slaweq, dzięki - będą pamiętał... :polew: [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:47 _________________________________________________ Wow, cóż za wyznanie.... Czy Angela może czuć sie zagrożona???? :polew: A tak powaznie, Iverson - przyjeżdzaj do nas szybko...
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
Te z 1 aukcji wyglądają OK i mają dobre opony założone Te z 3 aukcji - poproś kolesia o wiecej fotek, zeby było widać jak wyglądają wszystkie koła a nie tylko jedno... P.s. Bardzo dobry wybór!!! :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
voxan69, My też Cie witamy.... :hi:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, dokładnie - masz rację!! Myśle, ze jak pojedziemy do Arłamowa na cały dzień to i tak będzie OK... :th:[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 12:25 _________________________________________________ I zrobimy sobie majówkę... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc Wszystkim... Jeden wieczór mnie nie było, a TU tyle sie dzieje... :th: [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 08:45 _________________________________________________ Będę malował wszystko dookoła :)
-
Drobna przeróbka...
Icemana furka bardziej mi sie podoba...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson, to tylko takie plany na przyszłość... B^ bym bardzo pragnął, ale braki $$$ [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 12:31 _________________________________________________ Moje plany rezaniowe są wszystkim zainteresowanym znane... (opis w wątku "moja A4") Czekam tylko na dostawę lamp do przodu (w dobrej cenie) i na wolny czas kolegi - lakiernika (w/s malowania dokładek)
-
[B5 1Z] Kierownica
Nie będize pasować:( Inny wieloklin. W B5 z 1995 roku był "mały" wieloklin a po 1998 był "duży" wieloklin. Musisz szukać kierownicy z S4 w odpowiednim roczniku - pasuje idealnie bez przeróbek...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Narazie nie kupuje B6, bo brak $$$$... Ale w przyszłości napewno będzie B6 i z 19"... :th: :th:
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
Ykk, fakt - elegancje to one są!! Ale od S4 bardziej mi sie widzą do Sokoła furki...
-
[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6
ZeeBee wygladają nieżle... Ciekawe jak będą sie prezentować sie na A4 B6??? Ja jednak obstaje przy swoim. Audi robi jedne z ładniejszych felg seryjnych... :th:
-
[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???
Slaweq, Mi sie bardziej podobają nr 1. Są zadziorne (przyp. Ykk) Ale do Twojej furki bardziej będą pasować nr 2. (przyp. Ykk - elegancja!!) S line wyglądają z klasą, a Ty masz elegancje autko... Poza tym z wiadomych względów powinny Ci sie podoba nr 2 :polew:
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
Mi sie nie podobają. Ja bym wsadził od S LINE lub od S4 (tak jak ma pre_pl)
-
[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6
Mi sie bardziej podobają te pierwsze... :th:
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
Sokolnh, jak dla mnie, te drugie są strasznie "toporne" A te 1 od S4 wyglądają super...
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
Mi też sie podoba wersja pierwsza, z czarnym środkiem i wypolerowanym rantem... Choć całe czarne felgi też by ciekawie wyglądały... :th:
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
Sokolnh, nawet sie nie zastanawiaj... NR 1!!!!! Są kox :kox: