Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, daj jakieś fotki z 6000K
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Myślę, ze to nie Slaweq, ale mogę sie mylic... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:40 _________________________________________________ Bardzo mi miło... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:41 _________________________________________________ ja pewnie dam rade i w niedziele... choć moja żonka, na jakieś zakupy planował jechać...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... jest dokładnie tak jak napisałeś... :th: Zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie.... zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... mam nadzieje, ze leon jest tak dobry jak Audi... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj wśród klubowiczów... zapraszamy na spoty... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... święte słowa... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... Audi A4 to bardzo dobry wybór... :th: Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubu...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie... zapraszamy na spociki w swoim regionie....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w Klubie Zapraszamy do aktywnego udziału...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj jak mamy to rozumieć?? co jest trudnego w pisaniu postów?? chyba, ze chodzi o to, ze jednym palcem źle się pisze....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szogun, nie ma sprawy... Przeprosiny będą... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 08:30 _________________________________________________ To nie moja sprawka. hmmmm... w takim razie to czyja to sprawka???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do udziału w spotach w swoim regionie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie... A4 to dobry wybór... Pomo?emy Ci jak potrafimy... :th:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Ive wyrezałeś już lampki???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro, trzeba uważac... tak jak mówisz - oczy dookoła głowy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie tak... Dowcipnis... :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angie, to niestety nie moje dzieło... Ktoś mi zrobił niespodziankę... Ale podoba mi sie... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, masz w zupełności rację... :th: Już poprawione... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela już sie robi.... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam witamy... zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th: