Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. Ive, daj jakieś fotki z 6000K
  2. Myślę, ze to nie Slaweq, ale mogę sie mylic... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:40 _________________________________________________ Bardzo mi miło... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:41 _________________________________________________ ja pewnie dam rade i w niedziele... choć moja żonka, na jakieś zakupy planował jechać...
  3. witaj w klubie... jest dokładnie tak jak napisałeś... :th: Zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:
  4. witaj w klubie... zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu... :th:
  5. witaj w klubie.... zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:
  6. witaj w klubie... mam nadzieje, ze leon jest tak dobry jak Audi... :th:
  7. witaj wśród klubowiczów... zapraszamy na spoty... :th:
  8. witaj w klubie... święte słowa... :th:
  9. witaj w klubie... Audi A4 to bardzo dobry wybór... :th: Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubu...
  10. witamy serdecznie... zapraszamy na spociki w swoim regionie....
  11. witaj w Klubie Zapraszamy do aktywnego udziału...
  12. witaj w klubie...
  13. witaj jak mamy to rozumieć?? co jest trudnego w pisaniu postów?? chyba, ze chodzi o to, ze jednym palcem źle się pisze....
  14. Szogun, nie ma sprawy... Przeprosiny będą... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 08:30 _________________________________________________ To nie moja sprawka. hmmmm... w takim razie to czyja to sprawka???
  15. witaj w klubie... zapraszamy do udziału w spotach w swoim regionie... :th:
  16. Witaj w klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubu... :th:
  17. Witaj w klubie... A4 to dobry wybór... Pomo?emy Ci jak potrafimy... :th:
  18. Ive wyrezałeś już lampki???
  19. miro, trzeba uważac... tak jak mówisz - oczy dookoła głowy
  20. Pewnie tak... Dowcipnis... :polew: :polew:
  21. Angie, to niestety nie moje dzieło... Ktoś mi zrobił niespodziankę... Ale podoba mi sie... :polew:
  22. Angela, masz w zupełności rację... :th: Już poprawione... :th:
  23. Angela już sie robi.... :th:
  24. witamy w klubie...
  25. witam witamy... zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.