Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, odesłałem... Wiec jak cos to dzwoń... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie mam pojęcia... zgłoszenie już dawno wysłałem... może zapomnieli mnie wpisac...:( Ja tez nie mam numerów do nikogo z A4 Assistance... Muszę chyba interweniować...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, daj znac o której bedziesz w Resie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jutro Ci wszystko wytłumacze "na żywo", OK???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak bedziesz zamawial to daj znac, ja tez sie moze zdecyduje :th: OK, dam znac... Jak zbierzemy większe zamówienie, to może coś utargujemy... Ja będę zamawiał 8000K, a ty jaką chcesz barwę ?? 6000K??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Ive, pieknie, poprostu pięknie... :th: :th: :th: :th: Nie to auto... wygląda rewelacyjnie... Ciekawe, jakby świeciły 8000K?? [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 09:30 _________________________________________________p.s Złożyłes postojówki LED???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Beda zamawiał napewno, tylko pierwsze musze kupić lampki... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SUUPER... wiec jest szansa, ze założe w 30 minut....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja musze sprawdzić u siebie, czy trzeba lutowac czy nie... [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 08:43 _________________________________________________Ive, a ustawiałeś już lampki, na diagnostyce???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ojj Slaweq.... Ważne, ze jest lans, lans, lans...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, 2h z rezaniem lamp czy tylko założenie samych HIDów??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq 270 PLN + przesyłka... Ja znalazłem za 340 PLN (w tym przesyłka gratis) ale zestaw ten nie jest chiński. Ma szklane żarniki (a nie plastikowe) i obudowa przetwornicy jest aluminiowa z odporodzeniem ciepła (a nie metalowa - która może zardzewieje) Róznica w cenie nie jest duża, a wydaje mi sie ten zestaw ciekawszy i przede wszystkim sprzedawca to jest firma i mają żarniki na wymianę jakby sie coś spaliło. I dają 12 miesięcy gwarancji na żarniki i przetwornice. tu masz linka: http://moto.allegro.pl/item310033301_ksenony_xenony_faktura_gwarancja_extra_h7_ksenon.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czekamy na fotki xenonowe... Ja już od wczoraj czekam... Iverson załozył zestaw XENON HID 6000K zakupiony na Allegro... Jesli chcesz więcej informacji to go zapytaj... Napewno Ci pomoże... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dzięki.... :th: Chyba sie zakochałem....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, jak bedziesz miał linka do tej stron to daj... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, dokładnie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmm, w końcu dziś są Walę Tynki...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmm, co to jest "strona gracjana"???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nooo, kurcze dziwna sprawa... ja mam u siebie ramkę na dołaczenie zdjęcia...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro, poniżej tego co napisałeś, dodajesz swój obrazek z określonej lokalizacji w swoim komputerze...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mi też avatara wessało... musiałem od nowa wczytywać...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w Klubie... Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy na spoty w swoim regionie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
foto story jest ale nie od Ciebie... ja chciałem zobaczyć twoje rezanie... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie masz żadnych fotek?? nie zrobiłeś dokumentacji z rezania lamp??