-
[B5 1Z] Kierownica
Witam wszystkich Mam pytanko w sprawie kierownicy. Czy kierownice z roku 2000 będzie pasowała do modelu z 1995 roku? Jak nie to czy dużo trzeba robić przeróbek? Dzięki za podpowiedzi.
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
A może jakieś zdjęcie wnętrza wrzucisz
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
Ładne autko i do tego bogate
-
[A4 B5 1.8T] Czas ją Wam pokazać...
fajna
-
[B5 1.9TDI] Tylna lampa
No właśnie mi też się podobają ale gdzie można takie dostać
-
[B5 1.9TDI] rok na szybie
A jak jest powyżej 2000r
-
[B5 1.9TDI] rok na szybie
Mam pytanko. Jak można odczytać ro produkcji z szyby samochodowej Która literka lub cyferka za to odpowiada Jak ktoś wie co oznaczają te numery na szybie to niech wklei jakiś przypadkowy numer i go opisze. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 15:40 ] zamykam, bo chyba wszystko wiadomo, jakby co to wiesz do kogo uderzyć, żeby otworzyć
-
[B5 AFN] na wysokich obrotach po puszczeniu gazu chmura dymu
Miałem tak że dałem dożo gazu i szybko pościłem pedał i też robiła się chmurka, tyle że u mnie to nawet na postoju jak tak zrobiłem to się tak działo. To w takiej sytuacji niestety możesz mieć zatartą pompe paliwa i wtryski. Ja za robote pompy zapłaciłem 1500zł + ustawienie wtrysków. Zmień stacje
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
może to dziwne pytanie ale ten VAG to komputer
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury
-
[B5 1.9TDI] problem z temperaturą
Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 13-03-2007, 18:18 ] faq
-
[B5 1.9TDI] Tylna lampa
kidyś była ale jedna. Na allegro są ale w tym starym wzorze, a ja bym wolał ten nowszy.
-
ET do [B5 1.9TDI]
chodzi o B5, pomyliłem się w temacie
-
ET do [B5 1.9TDI]
Mam pytanie jakie jest najlepsze et do koła 16" i żeby dobrze wyglądało na takim Audi jak moja.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Ja jeżdże tylko na używkach i jak do tej pory trafiłem tylko 2 niedobre zimówki (puściły druty) a tak poza tym to jeżdże i nie narzekam. Bieżnik 4-4,5 myśle że nie jest taki zły, ja też na takim jeżdże i jeszcze ani razu mnie z zakrętu nie wyrzuciło. Audi jest dość ciężkie i dobrze się drogi trzyma
modrzej
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta