Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

modrzej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich Mam pytanko w sprawie kierownicy. Czy kierownice z roku 2000 będzie pasowała do modelu z 1995 roku? Jak nie to czy dużo trzeba robić przeróbek? Dzięki za podpowiedzi.
  2. A może jakieś zdjęcie wnętrza wrzucisz
  3. Ładne autko i do tego bogate
  4. modrzej odpowiedział(a) na modrzej temat w Audi A4 B5
    No właśnie mi też się podobają ale gdzie można takie dostać
  5. A jak jest powyżej 2000r
  6. Mam pytanko. Jak można odczytać ro produkcji z szyby samochodowej Która literka lub cyferka za to odpowiada Jak ktoś wie co oznaczają te numery na szybie to niech wklei jakiś przypadkowy numer i go opisze. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 15:40 ] zamykam, bo chyba wszystko wiadomo, jakby co to wiesz do kogo uderzyć, żeby otworzyć
  7. Miałem tak że dałem dożo gazu i szybko pościłem pedał i też robiła się chmurka, tyle że u mnie to nawet na postoju jak tak zrobiłem to się tak działo. To w takiej sytuacji niestety możesz mieć zatartą pompe paliwa i wtryski. Ja za robote pompy zapłaciłem 1500zł + ustawienie wtrysków. Zmień stacje
  8. może to dziwne pytanie ale ten VAG to komputer
  9. Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury
  10. Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 13-03-2007, 18:18 ] faq
  11. modrzej odpowiedział(a) na modrzej temat w Audi A4 B5
    kidyś była ale jedna. Na allegro są ale w tym starym wzorze, a ja bym wolał ten nowszy.
  12. chodzi o B5, pomyliłem się w temacie
  13. Mam pytanie jakie jest najlepsze et do koła 16" i żeby dobrze wyglądało na takim Audi jak moja.
  14. Ja jeżdże tylko na używkach i jak do tej pory trafiłem tylko 2 niedobre zimówki (puściły druty) a tak poza tym to jeżdże i nie narzekam. Bieżnik 4-4,5 myśle że nie jest taki zły, ja też na takim jeżdże i jeszcze ani razu mnie z zakrętu nie wyrzuciło. Audi jest dość ciężkie i dobrze się drogi trzyma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.