Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nastał czas pokazania mojej super strzały na letnich już bucikach.

Kupiłem ją rok temu w Essen w Niemczech. Obecnie zagazowany i bezawaryjny oprócz drobnych napraw które nie miały większego znaczenia. Co do przeróbek to nie będę nic tu przerabiał nic obniżał i zmieniał felg ponieważ jeździ nim do pracy moja żona i nie chce aby cosik urwała lub zniszczyła (na koncie ma już jeden samochód rozwalony :smile: ).

Z wyposażenia:

2 x Poduszki powietrzne

Climatronik

Elektryczne lusterka

Elektryczne przednie szyby

Szyberdach

Centralny zamek

Podgrzewane siedzenia.

A4_1.jpg A4_2.jpg

A4_3.jpg A4_4.jpg

A4_5.jpg A4_6.jpg

Opublikowano

zmień sobie lampy przednie na ori "soczewki" po II lifcie odrazu fura zmieni wygląd, ogólnie fajna audica bo w końcu A4 :)

Opublikowano

Ładna A4 a CUBER ma racje inne lampki i autko bedzie wygladac duzo mlodziej i ładniej :a4fan:

Opublikowano

bardzo ładny kolorek życzę pozytywnych wrażeń na szosie.

Opublikowano

Lubię , Czerwony!

Opublikowano

Spoko autko, zmienisz lampy bedzie git :a4fan:

Fajnie że jest klima i szyber :wink:

Opublikowano

Ładne autko bo to A4 :a4fan:

Opublikowano

Seryjne A4 ładne :wink:

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, reflektory do wymiany :wink:

Opublikowano

ładna seria :a4fan:

Opublikowano

piekny kolor super silnik i wysmienity rocznik :biggrin: tylko szkoda ze nie avancik :wink: i te felunie jakies dziwne. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
i te felunie jakies dziwne. :rolleyes:

a co w nich takiego dziwnego widzisz :wink:

Opublikowano
:cool: i wszystko jasne :exclaim: B.ladna :a4fan:
Opublikowano
i te felunie jakies dziwne. :rolleyes:

a co w nich takiego dziwnego widzisz :wink:

hmm jakos mi nie podchodza chromy. ale wies jako to jest z gustami. wazne ze tobie sie podoba :twisted:

Opublikowano
  • Autor
i te felunie jakies dziwne. :rolleyes:

a co w nich takiego dziwnego widzisz :wink:

hmm jakos mi nie podchodza chromy. ale wies jako to jest z gustami. wazne ze tobie sie podoba :twisted:

Czy ja wiem czy mi sie podobają poprostu były razem z autem kupione. Na początku byłem sceptycznie nastawiony na wygląd tych chromów ale teraz widzę że jestem oryginalny w swoim mieście i co niektórym tylko te felgi sie podobają :lol: . No ale jak to mówią są gusta i guściki.

Opublikowano

Zadbana seria,miłej jazdy. :wink:

Opublikowano
i te felunie jakies dziwne. :rolleyes:

a co w nich takiego dziwnego widzisz :wink:

hmm jakos mi nie podchodza chromy. ale wies jako to jest z gustami. wazne ze tobie sie podoba :twisted:

widzę że jestem oryginalny w swoim mieście

cos w tym jest :wink:

Opublikowano

ladne autko tylko preferuje srebrny kolor :D

ale zawsze :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.