-
[B5 AHL] niebieski avancik
No i po wizycie w stacji diagnostycznej: wynik : Tylko lać paliwo hint: zmiana tarcz przy następnym przeglądzie
-
[B5 AHL] niebieski avancik
Witam ślicznie. Autko w sumie brata ale pochwalić się można Kilka faktów : sprowadzona z niemiec jeden właściciel przedemna (kobieta sądząc po imieniu w ksiazce serwisowej i po śladach korka na wycieraczkach) motor mógł by być wiekszy ... ale na początek starczy ksenonki w seri sportowe zawieszenie i kierownica zamierzane mody : Pełen FIS (wymiana licznika + manetka) RNS-E (jak sie uda i funduszy starczy) LPG w sekwencji (jeszcze sie zastanawiamy nad tym) do zrobienia : sprezynka klamki kierowcy czyszczenie glowicy i lasera w radiu ori (35 zl u lokalnego elektotechnika) a teraz kilka fotek ...
-
[B6 AMB] Uszkodzona centralka do podnoszenia szyb po stronie kierowcy?
jak sam stwierdziles skoro dziala z prawidłowych drzwi to juz wiesz ze : - silniczek odp za podnoszenie działa może nie działac : - kontrolka (styk odp za dana szybe) - uszkodzona elektryka miedzy kontrolka a podnosnikiem proponuje. demontaz tapicerki (tak najlatwiej chyba wymienic kontrolke) i sprawdzenie czy po zmianie kablekow [ podpinasz prawy przedni w miejsce lewego przedniego ] dziala opuszczanie i podnoszenie , jesli nie masz cos z elektryka , jesli tak [wersja wygodniejsza ] wymieniasz kontrolke ( etka + allegro lub vw servis) ja wymienialem kontrolke w swoim to zajmuje jakies 20 minut. na forum poszukasz jak zdjac tapicerke drzwi .
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
ladne autko pogratulowac
-
[a4 b5 1.9di] di di
sa fotki wazne ze tobie sie podoba ... kolejne wiec
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
ladne autko tylko preferuje srebrny kolor ale zawsze
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
a ja tam lubie kierownice p oangielskiej stronie ... A A4 sa tansze w uk bo jest ich wiele przyzwyczajenie anglikow do luksusu Paranoja a4 jest tansze niz a3 Paranoja 2 S3 jest tansze niz S4 LAdne Pogratulować
-
[B5 1.8 ADR] nowe felgi na lato :) może ktoś z Was oceni ?
Ładne autko. Gratulacje
-
PODŁĄCZENIE GŁOSINIKÓW
Zakup przejsciowki ... i radio które ma wyjscie na sub ... dzialalo w moim tylko trace pamiec i radio dziala tylko gdy jest kluczyk w stacyjce
-
ultradzwiękowy odstraszacz zwierząt
przegladajac ETKA znalazlem : odstraszacz kuni lasic jak ktoch chce podam numer czesci
-
[B5 1 FL] Ciągłe 3 światło stopu
Dzieki naprawilem Okazalo się ze jedna z zarówek tylnych nie byłą przepalona ale jej włokna laczyly sie ze soba co powodowało calkiem spore zamieszanie w autku... Podam objawy jeśli komuś by się to przytrafilo bedzie wiedział od czego może to być : Objaw 1. Przy wcisnienieciu pedalu hamulca zapalala sie kontrolka oraz przednie swiatlo postojowe [ :eek: ] Objaw 2. Po włączeniu świateł postojowych lub drogowych palilio sie ciągle 3 swiatlo stopu oraz kontrolka przepalonej zarowki [ irytujacy sygnal dzwiekowy] Objaw 3. Wg mnie najdziwniejszy wszytskie zarowki swiecily poprawnie :eek:
-
[B5 1 FL] Ciągłe 3 światło stopu
Witam. Mam nastepujacy problem: Jadąc sobie w pewnym momencie zapalila sie kontrolka przepalonej zarówki [ co wydalo dość uciazliwy pisk]. Juz w domu sprawdziłem wszystkie zarówki i sa dobre . Okazało sie że błąd pojawia sie w momencie : - włączenia światel [ zapala sie 3 swiatlo stopu i swieci sie ciągle - pojawia sie kontrolka i sygnal dzwiekowy]] - wcisniecia hamulca [ pojawia sie kontrolka i sygnal dzwiekowy ] Sprawdzilem bezpieczniki i sa dobre Z góry dziekuje za pomoc [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 13:04 ] temat dodany do FAQ
-
[B6] Czy można wymienić Concert na Syphony II
yates z 2000 roku masz juz nowa konsole srodkowa co za tym ide 2 din latwiej wmontowac musisz tylko : kupic 2 din mala klime [nie zmieniasz konsoli srodkowej oraz przelacznikow
-
[ A4 1.8 125KM 97' ] Moja angielska lalunia :)
P reg to 96 :biggrin: BTW Ladne autko ...niebieskie krance dywanikow bym zmienil na czarne ale to kwestia gustu:) Radio jakoś dziwnie jak dla mnie wyglada ale to te gust pozatym pogratulować
-
[B5 2.4] A4 C&P
Jako iż jazdy testowe autka [pierwsze 500 mil ] juz dawno za mna .. Serwis ustalony... postanowilem porozgladać sie za "tuningiem optycznym" Aluski 17 oponka 204/40 albo 215 na 45 no 1. no 2. ewentualnie no 3. Gril - a4 po SFL Lampy SFL ori ?? inne bzdetki nad którymi myśle wajcha oczywiście srebrno czarna siedzonko tylko nie wiem czy nie cale szare z tylko czarnymi "wyciernikami" do tego oczywiscie pasy 3 albo 4 punkty. Ewentualnie sobie fundne recaro od S4 ale cena jest Myśle tez nad zmiana zawieszonka ale to jeszcze w fazie planow + oczywiscie rozbudowa audio ale totez jeszcze na papierku Ciekawi mnie co o tym sądzicie
unfa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta