Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym pochwalic sie moim nowym nabytkiem. Mianowicie jest to A4 B6 z silnikiem 2.0 benzin 130KM z konca 2001 roku. Autko obecnie jest w UK gdzie od kilku lat mieszkam.

Od dluzszego czasu rozgladalem sie za kupnem jakiegos wiekszego, komfortowego wozu po to zeby moc podrozowac do Polski. Trafilo sie wlasnie A4 i od kopa sie zdecydowalem, po prostu to auto mnie zauroczylo. Jedyna rzecz ktorej nie bylem/jestem pewien to silnik 2.0, ktory nie jest bardzo popularny (szczegolnie w Polsce).

I tu chcialbym zasiegnac opinii od was na tym wlasnie modelu z silnikiem benzynowym 2.0

Pozdrawiam.

MojeAudi_1.jpg MojeAudi_2.jpg

MojeAudi_3.jpg MojeAudi_4.jpg

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 10-03-2007, 09:31 ]

zapraszam rowniez do NEWBIE bo temat zostanie zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko sliczne ale ma jedna powazna wade.Kierownica nie po cywilizowanej stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko malinka , na temat silnika nic nie powiem gdyż nie miałem z takowym styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: wiem wiem ze ladne, pewnie dlatego mnie urzekło :biggrin:

Nie uwierzycie mi tez ile sie za nie wyplacilem, mianowicie tylko 5.000 paundow angielskich :eek: , dlaczego tak tanio? mam szczescie?

Autko ma przejechane tylko 60.000km!!! i jest w stanie idealnym!!! pozostaje mi tylko zrobic serwis za jakies 500 paundow i jezda. Niestety w komplecie byl tylko jeden kluczyk i czeka mnie dorobienie drugiego, a ASO powiedzieli mi 600zl, to i tak taniej niz w UK. Kolejna sprawa to servis klimy, ktory musi poczekac do maja kiedy przyjade autkiem do Polski.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 10-03-2007, 10:00 ]

nie ma rownych i rowniejszych prosilem o cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałbyś zdjęcia środka :)

kwota na prawdę niska, ale w Anglii używane auta tanie są. Silnik faktycznie jest mało popularny u nas.... Przyjemny kolorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie jeszcze ile za ubezpieczenie placisz 1500 pundow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytsko ok ale kiera dramat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze i wam sie podoba, w wiekszości... :biggrin:

1. Ktos zapytał o ubezpieczenie, odpowiadam dla tego modelu wynosi ono okolo 800, lecz posiadam udokumentowane zniżki z Polski (40%) które Angole zaakceptowali plus dali mi extra 20% bo się targowalem. Całość (AC i OC) wyszła 320 paundów. Też dobra cena.

2. Jeżeli chodzi o kierownice to ja tak nie obolewam, w codziennej jeżdzie nie sprawia mi ona żadnych problemów. Nigdzie w Europie jeszcze nim sie nie poruszałem więc nie moge sie na temat jazdy wypowiedzieć. Mam jednak przeczucie że nie sprawi mi ona wiekszych problemów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko miodzio, tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył)

autko super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył)

bo oni tam mają wszystko na odwrót (ruch lewostronny) i żeby nie mieszać sobie jeszcze bardziej to wprowadzili ułatwienie jak rozpoznać przód i tył auta :rotfl::lol:

żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył)

bo oni tam mają wszystko na odwrót (ruch lewostronny) i żeby nie mieszać sobie jeszcze bardziej to wprowadzili ułatwienie jak rozpoznać przód i tył auta :rotfl::lol:

żart

dobre sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...