Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

unfa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez unfa

  1. No i po wizycie w stacji diagnostycznej: wynik : Tylko lać paliwo hint: zmiana tarcz przy następnym przeglądzie
  2. Witam ślicznie. Autko w sumie brata ale pochwalić się można Kilka faktów : sprowadzona z niemiec jeden właściciel przedemna (kobieta sądząc po imieniu w ksiazce serwisowej i po śladach korka na wycieraczkach) motor mógł by być wiekszy ... ale na początek starczy ksenonki w seri sportowe zawieszenie i kierownica zamierzane mody : Pełen FIS (wymiana licznika + manetka) RNS-E (jak sie uda i funduszy starczy) LPG w sekwencji (jeszcze sie zastanawiamy nad tym) do zrobienia : sprezynka klamki kierowcy czyszczenie glowicy i lasera w radiu ori (35 zl u lokalnego elektotechnika) a teraz kilka fotek ...
  3. jak sam stwierdziles skoro dziala z prawidłowych drzwi to juz wiesz ze : - silniczek odp za podnoszenie działa może nie działac : - kontrolka (styk odp za dana szybe) - uszkodzona elektryka miedzy kontrolka a podnosnikiem proponuje. demontaz tapicerki (tak najlatwiej chyba wymienic kontrolke) i sprawdzenie czy po zmianie kablekow [ podpinasz prawy przedni w miejsce lewego przedniego ] dziala opuszczanie i podnoszenie , jesli nie masz cos z elektryka , jesli tak [wersja wygodniejsza ] wymieniasz kontrolke ( etka + allegro lub vw servis) ja wymienialem kontrolke w swoim to zajmuje jakies 20 minut. na forum poszukasz jak zdjac tapicerke drzwi .
  4. ladne autko pogratulowac
  5. unfa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    sa fotki wazne ze tobie sie podoba ... kolejne wiec
  6. ladne autko tylko preferuje srebrny kolor ale zawsze
  7. a ja tam lubie kierownice p oangielskiej stronie ... A A4 sa tansze w uk bo jest ich wiele przyzwyczajenie anglikow do luksusu Paranoja a4 jest tansze niz a3 Paranoja 2 S3 jest tansze niz S4 LAdne Pogratulować
  8. Zakup przejsciowki ... i radio które ma wyjscie na sub ... dzialalo w moim tylko trace pamiec i radio dziala tylko gdy jest kluczyk w stacyjce
  9. przegladajac ETKA znalazlem : odstraszacz kuni lasic jak ktoch chce podam numer czesci
  10. Dzieki naprawilem Okazalo się ze jedna z zarówek tylnych nie byłą przepalona ale jej włokna laczyly sie ze soba co powodowało calkiem spore zamieszanie w autku... Podam objawy jeśli komuś by się to przytrafilo bedzie wiedział od czego może to być : Objaw 1. Przy wcisnienieciu pedalu hamulca zapalala sie kontrolka oraz przednie swiatlo postojowe [ :eek: ] Objaw 2. Po włączeniu świateł postojowych lub drogowych palilio sie ciągle 3 swiatlo stopu oraz kontrolka przepalonej zarowki [ irytujacy sygnal dzwiekowy] Objaw 3. Wg mnie najdziwniejszy wszytskie zarowki swiecily poprawnie :eek:
  11. Witam. Mam nastepujacy problem: Jadąc sobie w pewnym momencie zapalila sie kontrolka przepalonej zarówki [ co wydalo dość uciazliwy pisk]. Juz w domu sprawdziłem wszystkie zarówki i sa dobre . Okazało sie że błąd pojawia sie w momencie : - włączenia światel [ zapala sie 3 swiatlo stopu i swieci sie ciągle - pojawia sie kontrolka i sygnal dzwiekowy]] - wcisniecia hamulca [ pojawia sie kontrolka i sygnal dzwiekowy ] Sprawdzilem bezpieczniki i sa dobre Z góry dziekuje za pomoc [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 13:04 ] temat dodany do FAQ
  12. yates z 2000 roku masz juz nowa konsole srodkowa co za tym ide 2 din latwiej wmontowac musisz tylko : kupic 2 din mala klime [nie zmieniasz konsoli srodkowej oraz przelacznikow
  13. P reg to 96 :biggrin: BTW Ladne autko ...niebieskie krance dywanikow bym zmienil na czarne ale to kwestia gustu:) Radio jakoś dziwnie jak dla mnie wyglada ale to te gust pozatym pogratulować
  14. unfa odpowiedział(a) na unfa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jako iż jazdy testowe autka [pierwsze 500 mil ] juz dawno za mna .. Serwis ustalony... postanowilem porozgladać sie za "tuningiem optycznym" Aluski 17 oponka 204/40 albo 215 na 45 no 1. no 2. ewentualnie no 3. Gril - a4 po SFL Lampy SFL ori ?? inne bzdetki nad którymi myśle wajcha oczywiście srebrno czarna siedzonko tylko nie wiem czy nie cale szare z tylko czarnymi "wyciernikami" do tego oczywiscie pasy 3 albo 4 punkty. Ewentualnie sobie fundne recaro od S4 ale cena jest Myśle tez nad zmiana zawieszonka ale to jeszcze w fazie planow + oczywiscie rozbudowa audio ale totez jeszcze na papierku Ciekawi mnie co o tym sądzicie
  15. Pozazdrościc no i zacisnac pasa oszczednosciowego
  16. Próbował ktoś?? Fajne porównanko... Teraz tylko zdjecia
  17. Audi nr czesci : 8D0 512 131 E - odbijak dla pojazdow z wyposazeniem do jazdy po zlych drogach [ np polska] 127 mm Audi nr czesci : 8D0 512 131 odbijak dla zawieszenia sportowego 112 mm -------------------------------- Sprężyny sportowe :biggrin: Nr częsci Audi : 8D9 071 676 A limo - 25 - 30 mm 8D9 071 677 A limo - 25 - 30 mm znalazlem 8D9 071 678 A limo - 30 - 35 jeśli ktoś jest zainteresowanymi numerami cześći do avant dać znać
  18. Witam poniewaz mam taki sam problem dodatkowo martwy pixel na wyswietlaczu kilometrów dziennych [ w moim przypadku mil] postanowilem popytac mojego delera o ceny . Poniewaz mam ETKA podalem mu numer czesci /spisalem rowniez nr zzegara [jak zakladalem ramki spisalem] no i wycenil mnie na 421 ł [taka sama cena byla w etka ] + oczywiscie kodowanie :S No cuz chyba bede musial wylozyc troche kasy tymbardziej ze chce autko doprowadzic do super stanu [ma pare malych wad]. Zawsze można kupic budziki na allegro ebay albo cus ale nie masz pewnosci ze koles nie sprzedaje bo ma ten sam problem
  19. unfa odpowiedział(a) na unfa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Więc z kierownica jest tak :twisted: - zaczynasz prowadzic autko w UK i dziwnie ci sie jezdzi mylisz pasy na poczatku itp - Wracasz na jakiś czas do polski i znowu sie dziwisz ze wszyscy jezdza nie po tej stronie co powinni Osobiśćie sądze ze Anglicy jezdza kulturalniej niz Polacy... Ale to dyskusyjna kwestja Posiadanie Auta RHD ma swoje wady w tym że jak bym chiał zakupić czesci konsoli srodkowej lub przednich paneli mam ograniczone pole manewru jesli chodzi o ebay albo allegro :confused: ale generalnie RULEZ
  20. unfa odpowiedział(a) na unfa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jestem za byle nie w weekend pracuje ale sie nie dlugo zmieni a pod maska jak wiekszosc audi masz oslone jeszcze plastikowa ale oslona a 2.4 V6 ... mialem golfa 1.8 z 67 bhp wiec zmiana dla mnie zauwazalna ... jak masz delikatna noge to i mozna nazwac ekonomicznym [ wskazania z kompa]
  21. unfa odpowiedział(a) na unfa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie wiem jak z kierownica ja nie zamierzam opuszczac angli ale mój ojciec che sobie sprowadzic a6 nawet po denominacji sie oplaca ... tu poprosu jest duzo aut wysokiej i sredniej klasy dlatego sa tansze niz w polsce. Ja bym nie zmieniał kierownicy... niby gra na allegro mozesz kupic zestaw do przerobienia ale ja bym sie nie bawił ... Jak bede wracal [o ile będe wracał] kupie sobie a4 z kier po Eu stronie
  22. unfa opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moje 1 Audi i jak narazie jestem bardzo zadowolony Autko po 1 lifcie narazie nic nie zmieniane ... I chyba tak zostanie sama w sobie mi sie podoba ... moze zawiecha ale to w przyszlości fotki
  23. tutaj jest lopatologicznie jak to zrobic , co odrecic itp ... mam nadzieje ze sie na cos przyda
  24. Hey! poszperalem w necie i oto co znalazlem przerobienie jeden din na 2 din lacznie z numerami czesci , krok po kroku wraz z ilustracjami. troche skompikowane przyznam oraz w jezyku angielskim ale wiekszosc mozna zobaczyc na zalaczonych grafikach :biggrin: mam nadzieje ze sie na cos przyda popielniczke mozesz dokupić , widzialem gdzies na aukcji opisana byla jako popielniczka do audi z navigacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.