Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wstawienie navi plus do b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

zastanawiam sie nad zalozeniem navi do b5 i zastanawia mnie jesli kupie taka navi

http://www.allegro.pl/item145138425_nawigacja_do_audi_a4_mapa_polski_.html

to czy jest duzy problem z podpieciem jej zeby ja uruchomic tzn. czy potrzeba do niej antene gps czy cos takiego. chodzi mi tylko o sprawe elektryczna czy ktos z was przerabial ten temat? moze jakies wskazowki

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tak czytalem to ale niema tam nic takiego o co mi chodzi chyba bedzie najlepiej jak sie skontaktuje z tym gosciem i mi dokladnie opisze wszystko

Opublikowano

Ja zalozylem taka navi do siebie ( b5 przed liftem ). Jesli chodzi o podłaczenia to banalnie proste. Kupujesz przejsciowke na allegro ,antene gps i koniec. U mnie wszystko pieknie działa. Niektorzy kombinuja z sygnalem GALA zeby nasza pozycja na mapie plynnie sie przemieszczala. U mnie takiej potrzeby nie bylo. Wszystko jest OK . O tym , ze trzeba przerabiac konsole chyba mowic nie musze.

Pozdrawiam

Opublikowano

Po co się męczyć, na allegro ogłaszają się firmy które dają navi jak nowe, antene, mapy w tym na polske i wraz z montarzem i gwarancją na całość za 1900zł a jezeli masz syphony (2din) to nawet za 1700zł.

Warto przemyśleć za i przeciw..

Opublikowano
Po co się męczyć, na allegro ogłaszają się firmy które dają navi jak nowe, antene, mapy w tym na polske i wraz z montarzem i gwarancją na całość za 1900zł a jezeli masz syphony (2din) to nawet za 1700zł.

Warto przemyśleć za i przeciw..

no wlasnie ... ja sie nad czyms takim zastanawiam ..... (tylko te 1900 zł :roll: )

Opublikowano
  • Autor
Jesli chodzi o podłaczenia to banalnie proste. Kupujesz przejsciowke na allegro ,antene gps i koniec. U mnie wszystko pieknie działa. Niektorzy kombinuja z sygnalem GALA zeby nasza pozycja na mapie plynnie sie przemieszczala. U mnie takiej potrzeby nie bylo. Wszystko jest OK . O tym , ze trzeba przerabiac konsole chyba mowic nie musze.

wlasnie o taka informacje mi chodzilo

Po co się męczyć, na allegro ogłaszają się firmy które dają navi jak nowe, antene, mapy w tym na polske i wraz z montarzem i gwarancją na całość za 1900zł

tylko te 1900 jesli moge miec za polowe to wole sie sam pomeczyc zeby zalozyc

Opublikowano
Po co się męczyć, na allegro ogłaszają się firmy które dają navi jak nowe, antene, mapy w tym na polske i wraz z montarzem i gwarancją na całość za 1900zł a jezeli masz syphony (2din) to nawet za 1700zł.

Warto przemyśleć za i przeciw..

no wlasnie ... ja sie nad czyms takim zastanawiam ..... (tylko te 1900 zł :roll: )

Ale za co tyle kasy??

Pozatym tam nie ma prawie co robic.

A oni kroja kolo 700zl za kilka godzin roboty.

Ja mam dwie lewe rece i sam zrobilem...wiec po co przeplacac??

Opublikowano
  • Autor

a czy jak jest wersja francuska to da zrobic angielska albo nawet polska

Opublikowano
tylko te 1900 jesli moge miec za polowe to wole sie sam pomeczyc zeby zalozyc

sprzęt - 1300 chyba że koleś jest na miejscu to zaoszczędzisz na przesyłce, jeżeli jednak przesyłka to wtedy nie masz żadnej pewnosci że jezeli sprzet padnie za dwa tygodnie to bedziesz miał możliwość wymiany/zwrotu/..

konsola pod navi - 200 lub jakieś porzeróbki

antena - ?

mapy - ?

podświetlanie - konweter - ?

nie wiadomo jak to wszystko bedzie się prezentować :?:

Jak samemu robi się takie coś pierwszy raz to zawsze do jakiś szczegółów bedzie można się przyczepić a chłopaki zakładają kilka takich w tygodniu to raczej wiedzą jak uniknąć różnego typu "niespodzianek"

jak to wszystko podliczysz + Twoja praca i brak gwarancji nawet na sprzet to jak dla mnie to wychodzi jeszczę drożej ta opcja z allegro samej navi..

Na tamtych navi które koleś montuje jest jeszcze folia na wyświetlaczu :!:

Opublikowano

Nie przekonałeś mnie.

Ale to Twoje zdanie... :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Ja zalozylem taka navi do siebie ( b5 przed liftem ). Jesli chodzi o podłaczenia to banalnie proste. Kupujesz przejsciowke na allegro ,antene gps i koniec. U mnie wszystko pieknie działa. Niektorzy kombinuja z sygnalem GALA zeby nasza pozycja na mapie plynnie sie przemieszczala. U mnie takiej potrzeby nie bylo. Wszystko jest OK . O tym , ze trzeba przerabiac konsole chyba mowic nie musze.

Pozdrawiam

A możesz dać jakąś fotkę?

Opublikowano

Postaram sie.

Ps. Dzisiaj sie biore za montaz dvd :diabel2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A przy okazji właśnie pytanko: czy Ktoś ma pojęcie o co chodzi z tymi kombinacjami z GALA? Mam już RNS-E z adapterem CANbus ale podobno nie mam podpiete GALA do ISO8 w aucie i nie działa mi sygnał prędkości. Czy KTOŚ wie skąd w moim A4 wychodzi sygnał GALA?

PozdrowieniA4 :)

lukas23: widze ze dzisiaj plaga z nowymi uzytkownikami :diabelek: zapraszam do przeczytania regulaminu pierwsze :!:

[ Dodano: 04-01-2007, 12:39 ]

:) Przepraszam za niekulturalność, żyjemy za szybko nieco i ja też! Non odium!

Opublikowano

Sygnał GALA wychodzi z licznika, nie pamiętam, który pin na której kostce.

Opublikowano

Proponuje zajrzeć do wątku o GALLI

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3905

tam jest opisane jaki przewód i który styk

Opublikowano

Znalazłem i odpaliłem! To biało-niebieski przewód.

:) HA!

Nawiasem piszac RNS-E z numerem seryjnym zaczynającym sie od 4B.... wymagają sygnału analogowego GALA w innej wtyczce! Podłączyłem i uruchomiłem.

PozdrowieniA4

Opublikowano

to napisz dokładnie z jakej wtyczki pociągnąłeś sygnał?

Opublikowano

Wcześniej miałem CHORUSa i GALA była w kostce w miejscu typowym. Moja navi domagała się analogowego sygnału a dostawała tylko sygnał z emulatora CANbusa i pewnie to było to więc zmostkowałem ten biało-niebieski kabelek z ISO8 do konektora B pin 3 ( navi) tam, gdze (według amerykańskich chłopców-greetings boys ;)) powinien wchodzić GALA. Nic wielkiego ale wreszcie nawigacja ruszyła (starsze RNS-E z numerem 4B... tak mają, te z 5B.. już nie).

Jak ktoś boryka się z RNS-E DVD to kopalnią wiedzy jest forum www.navplus.us tyle, że w języku obcym.

A jeśli chodzi o RNS-E w Audi bez CAN to.. da się! Sprawdziłem i polecam serdecznie, jakby co służę pomocą.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam pytanie do tej navi bo też sie zastanawiam nad tym bo mam chorusa a zmieniarki nie podłacze :/ a wydawac kase na nowe radio oryginalne i zmieniarke to tez nie mało kasy czy ma ktoś już zamontowaną navi w b5 po 1 liftingu bo widzałem na allegro że zakładana była i panel od klimy lądował tam gdzie popielniczka ale gdzie popielnicza jest wtedy ?? czy jej poprostu nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.