Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło trochę nowej chemii, mam nadzieję ze pogoda na sobotę się wyrobi, i podziałamy trochę przy Zielonej 203c0667f5732a9f2d76e6870d02eab7.jpg

 

Póki co kilka fotek stanu obecnego, mam nadzieję że zdążę jeszcze urwać coś z wysokości tyłu, bo trochę pieje w stosunku do przodu [emoji6]

 

bc64011293546b6baf874722ec4ef4bc.jpg

91875d49cbfc4f932a58790e63517095.jpg

3cef317db1b435a3bb652af2ad901397.jpg

68c92c350d7efe9eccd2dcb7ee895f25.jpg

1a3ff71cef7920222c62e26aefffc9bc.jpg

080dd9ca0ee626b28536cb52f36af3f4.jpg

6da0d39b0e938d34e2b35fb438ca0673.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie plany na sezon 2k18?
Ten końcowy wydech to cały inny czy tylko końcówki wspawane?
O ile kasa pozwoli (bo nie ukrywam że auto zeszło na dalszy plan) to szersze ranty na tył, pomalowanie rotorów na złoto , jak było w DARE, w perspektywie malowanie całości ale to pewnie jeszcze nie w przyszłym roku, pomału też wymieniam, poprawiam wszystkie części które są nadgryzione zębem czasu, aby wszystko wyglądało jak należy

Same końcówki dospawane do serii, przy 90KM nie chciałem się bawić w jakieś większe przeróbki [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto które nie umiera...:) super wyszło:)
Tak popatrzyłem dzisiaj po zdjęciach to od 2014 zmieniło się na zewnątrz tylko koło [emoji16], środek troszkę więcej , ale leży już lotka na klapę, cupra na przód i może coś jeszcze wpadnie... Myślę czy nie ogarnąć jakiejś delikatnej oklekljki bo na nowy lakier raczej nie starczy w przyszłym roku, a jest parę miejsc które by tego wymagały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Paweł, zawrotne 90 KM też trzeba uwolnić:) nie może marnować się potencjał tego samochodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Paweł, zawrotne 90 KM też trzeba uwolnić:) nie może marnować się potencjał tego samochodu:)
Na to już mam inny plan ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto, duzo roboty bylo z kierownica? Domyślam się ze przyciski nie działają a jak z poduszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 TT....?
Nie w tej budzie, chodzi mi po głowie zmiana budy na polifta w Quattro, i przerzuceniu gratów ;) przez zimę będę coś myślał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto, duzo roboty bylo z kierownica? Domyślam się ze przyciski nie działają a jak z poduszka?
Kolumna z polifta i siedzi elegancko, przyciski nie ogarnięte, i zaślepka poduchy, bo dorwać poduszkę to masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, slepy napisał:
3 godziny temu, a4bartek napisał:
Świetne auto, duzo roboty bylo z kierownica? Domyślam się ze przyciski nie działają a jak z poduszka?

Kolumna z polifta i siedzi elegancko, przyciski nie ogarnięte, i zaślepka poduchy, bo dorwać poduszkę to masakra

Jest teraz na alledrogo jedna fajna z TT sline bez multifunkcji z poduszka za 2 tys ale czytałem ze z podłączeniem poduszki jest trochę zabawy i nie wiadomo nigdy czy zadziała;)

048db3c54c5fbeea2c0165766f9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz na alledrogo jedna fajna z TT sline bez multifunkcji z poduszka za 2 tys ale czytałem ze z podłączeniem poduszki jest trochę zabawy i nie wiadomo nigdy czy zadziała[emoji6]
048db3c54c5fbeea2c0165766f9d.jpg.3dbf67fb281a2b46a393aaa9b43c0c87.jpg
Ktoś to już sprawdzał, trzeba podpiąć jeden ładunek i ma śmigać [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie tu cos czy juz rozebrałeś i pociąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie tu cos czy juz rozebrałeś i pociąłeś?
Póki co cisza, graty leżą tylko czasu brak żeby to ogarnąć, zrezygnowałem z etatu, i powoli przymierzam się do startu ze swoją firmą, przez co i finanse na auto się nie zgadzają [emoji6] rozbierać go szkoda bo już trochę go mam no i to moje pierwsze auto, przez co mam do niego sentyment, póki co stoi i czeka na lepsze czasy a śmigam B7 ;) mam nadzieję ze przed sezonem uda się poskladac i wrzucić aira i będę nią śmigał na codzień ;)
a22031fee9f67dcbddc35fa6a83290bb.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, dawno tu nie zaglądałem, bo i przy audi się nie wiele dzieje. Zapadła decyzja i B5 zostało wystawione na sprzedaż, mimo ceny nikt się na niego nie skusił, co spowodowało , że rozbieram auto na części. Co prawda nie do ostatniej śrubki, ale wyprzedaje wszystkie grubsze rzeczy jakie były dołożone, i wracam do jakotakiej serii. Po czym auto wystawię ponownie na sprzedaż, ale już w atrakcyjniejszej cenie ;) Jeśli się nie sprzeda, pewnie zostanie jako daily, ale o tym bedę myślał pózniej. Póki co parę gratów które zostały do zabrania, może ktoś się na coś skusi ;)

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

RNS-E dopasowane do konsoli 2din b5, polskie menu, komplet z panelem klimatronika i ramką przycisków,( są dopasowane do radia) 1500zł, w...
image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Komplet, poduchy Rubena na amorkach FK przód na grubej ladze, okucia trzeba odświeżyć, bo są stalowe, nie były zabezpieczone i zaszły rdzą, na...
image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Zawieszenie Gwintowane KW V1, stan bardzo dobry, wizualnie tylko nakrętki zardzewiałe bo są stalowe, przez co nie ma problemu z ich zapiekaniem...

Jest jeszcze sporo pomniejszych detali, jak coś zapraszam na priv

Aktualnych fotek, brak bo i nie ma za bardzo co pokazywać, zostanie jedynie fajna pamiątka:

 

 

Gazeta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...