Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slepy . Powiem Ci ze u nas z organizacja kiepsko w brzesku a ja bym sie z Toba nawet samemu styknal Brat;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Slepy . Powiem Ci ze u nas z organizacja kiepsko w brzesku a ja bym sie z Toba nawet samemu styknal Brat;)

Mam nadzieję że do maja się ogarne z autem, to coś się wykombinuje, Marcuz z RS4 też był chętny na spota, a i ja jego maszynę chętnie obadam ;)
Opublikowano

Niestety ja dopiero w lipcu wpadam ; ( chcialem teraz sie z wqmi styknac , ale chetnych nie bylo . Ja jestem chetny na spota , choc teraz oglaszac sie ze spotem to strach ;D nasi mundurowi czuwaja.

Opublikowano

przynajmniej lekkie będą :kox:

Opublikowano

Kiedyś mi się to koło marzyło :wink:

IMG_3944.jpg

IMG_3935.jpg

Edytowane przez LOKO

Opublikowano

Lubię Avanty w B5 ale ten srebrny sedan jest mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś mi się to koło marzyło :wink:

IMG_3944.jpg

IMG_3935.jpg

O to to, tylko u mnie będzie flat lip ;) Dare wczoraj odjechało z nowym właścicielem, będzie jeździć na A4B7 ;)

A ja czekam za nowym, odbiór miał być w tym tygodniu, ale sprawa się skomplikowała I będę w przyszłym

Opublikowano

Pawel pokaz wiecej fot tej lotki i moze juz kola masz ;D

Opublikowano
  • Autor

Pawel pokaz wiecej fot tej lotki i moze juz kola masz ;D

Koła w Czwartek mają być w Polsce, a w sobotę jadę je odebrać ;), jak nie zapomnę to jutro zrobię lepsze fotki lustrzanką, bo z tela jest bieda jak widać :D, najważniejsze info z przed chwili, po ponownym rozebraniu RNS-E i przyszlifowaniu przycików radio ruszyło :dance: także można składać środek, i brać się za ogarnięcie lotki ;), w międzyczasie wrzuce w końcu cambery na tył , i jak tylko dojdzie pasujemy koło :kox: , pozostanie tylko popasować zderzaki, bo w zeszłym sezonie dostały trochę po d*pie :whistling:

Opublikowano

Dzialaj dzialaj Bracie ;) do mnie tez camber sie robi na tyl , a na przod chce zmienic felge na 9,5j bo troche lipa. Dawaj znac co i jak . Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Coś się ruszyło

cca1a16b87e3565d0d39123cc1d1362a.jpg

Jeszcze licznik ogarnąć i będzie pięknie

Opublikowano

No jest fajnie ale ten licznik koniecznie do zmiany :wink:

Opublikowano
  • Autor

No jest fajnie ale ten licznik koniecznie do zmiany :wink:

Jest następny w kolejce ;)

af33aa6326b0bfb5d0d7edf6df6795e4.jpg

Opublikowano

Teraz to te dekory tak średnio pasują

Opublikowano
  • Autor

Teraz to te dekory tak średnio pasują

Jestem w trakcie lakierowania nowych ;) będą srebrne jak elementy na kierownicy
Opublikowano

Ja bym poszedł w Piano Black :naughty: z dekorami

Opublikowano
  • Autor

Ja bym poszedł w Piano Black :naughty: z dekorami

Myślałem o tym, ale żonie się średnio widzą, kiedyś i tak wpadnie Carbon, tylko teraz poszło trochę kasy na koła, i nie wyrobie ;) a jak się srebrne znudza to je prysne na czarno
Opublikowano

Żona Ciebie pyta o kolor butów lub paznokci?? :whistling::decayed:

Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Żona Ciebie pyta o kolor butów lub paznokci?? :whistling::decayed:

Wysłane z iPhone

Zdarza się

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chyba ze tak :decayed:

Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.